Witaj!

Wypowiedzenie Wojny.
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#11
+1 dla Veniego

Skoro już się coś organizuje, powinno się tego pilnować, a nie porzucać Confused Zamysł na grę fajny, ale organizatorzy dali *****. Chciałem dogadać się z drużyną białych by zaczęli grać, ale mnie jedynie unikali. Taki Pecie który napisał mi, że nie może grać bo zajęty jest szkołą i idzie spać, grał na innym koncie tego wieczoru jeszcze kilka godzin po tej wiadomości. Rozgrywka została wstrzymana, brązowi zrezygnowali, nam się odechciało czekania, a szkoda bo fajnie się tak o wbijało wieczorkiem na jakieś 10 min, z kolegami, pobiegało się, jakaś akcja była i się wychodziło po chwili. Zero tryhardu, only dobra zabawa była przez kilka dni póki rozgrywka nie zaczęła być stopowana.

A, i jeszcze jedno. Zdobyliśmy flagi wszystkich AKTYWNYCH grup. Fioletowi wygrali, możecie się bawić między sobą skoro dopiero teraz się obudziliście... Confused
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#12
Tak oto Fiolet zagórował nad wszystkimi innymi kolorami, a w swej doskonałości był tak wielki, że wszystko inne zapuściło się głęboko pod ziemię pod naporem własnej bezsilności, nosząc od tej chwili Białe sztandary wstydu.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.