Witaj!

Podanie na Nauczyciela
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#1
[IC]
Imię i nazwisko:
Phineas Prewett
Wiek:
37 lat
Miejsce urodzenia:
Holyhead, Anglesey
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe, Hogwart
Posada, na którą aplikujesz:
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
**Do auli dyrektora powinna przylecieć śnieżnobiała sowa z listem w dziobie. Koperta w dziobie sowy była podbita herbem Prewett’ów. Sowa upuściła kopertę na odpowiednie miejsce i odleciała.**
Szanowny Panie Lestrange, 
Słysząc o wolnej posadzie nauczycielskiej poczułem chęć, że muszę spróbować swoich sił w murach zamku. Myśl stała się ciałem i zabrałem się za pisanie listu do Pana. W czasie mojej edukacji większą uwagę poświęcałem dziedziną związaną z zaklęciami, lecz posiadam wiedzę oraz doświadczenie na temat magicznych stworzeń. Moje lekcje praktyczne opierałby się głównie na wcześniej wyćwiczonej teorii. Nie pozwolę uczniom zbliżyć się do magicznych stworzeń, jeśli nie posiadają jakiekolwiek wiedzy na temat danego stworzenia. Aczkolwiek praktyka jest bardzo ważna i z pewnością każdy uczeń musi jej zasmakować, aby w przyszłości jeśli zajdzie taka potrzeba poradzić sobie ze stworzeniami. Materiał będzie przystosowany do wieku uczniów, zapewniam. Każda osoba powinna wiedzieć nie tylko jak się bronić przed czarną magią, ale przed stworzeniami magicznymi również, można mi uwierzyć, że na pewno ze mną się tego dowiedzą. Jeśli dacie mi ten zaszczyt pracy jako nauczyciel z pewnością wznowię klub Opieki nad Magicznymi Stworzeniami. W ten sposób uczniowie będą mogli dowiedzieć się więcej i bardziej rozwijać w kierunku dziedziny magizologii. Wiem jak zachowywać się w otoczeniu dzieci, sam posiadam dwie córeczki. Jako nauczyciel nie tylko będę ich nauczać swojego przedmiotu, ale i dbać o ich bezpieczeństwo w Hogwarcie. Nauczyciele powinni być odpowiedzialni za uczniów w czasie ich edukacji. Uważam, że jestem odpowiedzialny do tejże posady oraz rzetelnie będę wykonywać moją pracę. Jestem otwarty na wszelkie sugestie na temat prowadzenia zajęć.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
Wyrazy szacunku,
Phineas Prewett
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
OWUTEM - Wybitny
[OOC]
Nick w grze: Dracarys
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak. 
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Jakiś czas temu miałem przyjemność prowadzić lekcje Zaklęć i Uroków na pewnej sesji RP dotyczącą właśnie uniwersum Harrego Pottera. Na Haplu nie miałem jeszcze nigdy takiej okazji, lecz wiem mniej więcej jak to 'działa'. Z pewnością poradziłbym sobie z prowadzeniem lekcji, jak i odgrywaniem postaci nauczyciela.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Głównym moim powodem jest po prostu rozwijanie postaci, ponieważ jakby nie patrzeć starałem się na udzielenie jej nazwiska kanonicznego i słabo by było zmarnować taką postać. Postać próbuję kreować na nauczyciela i pedagoga, więc Hogwart to brakujący element układanki mojej postaci. Nie będę mówić, że w świecie dorosłym się nic nie dzieje, bo od czasu do czasu coś się dzieje. Hogwart to główna lokacja, w której coś się dzieje, więc fajnie byłoby zagrać postacią dorosłą w murach zamku. Chciałbym sam, jako gracz, sprawdzić się w roli nauczyciela na serwerze. Posiadam całkiem sporą wiedzę na temat magicznych stworzeń. Do tego posiadam sporo notatek z lekcji ONMS począwszy od lekcji Miśka i Callidory. Mam sporo wolnego czasu, więc nie musicie się bać, że będę tylko zajmował posadę i nie będę prowadzić lekcji. Mogę oznajmić, że jeśli zostanę przyjęty, to podołam zadaniu i będę dobrze sprawował moja powinność.
Nazwa Discord: Dorian#6954
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#2
Niech będzie
zgłoś się na PW
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.