Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
lukas13010
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Wrz 2019
0
#1
PODANIE NA POSTAĆ 3OOC
Imię i nazwisko: Lukas Fame
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Eliksiry - O
Historia Magii - O
Mugoloznastwo -  Z
Numerologia - T
ONMS - O
OPCM -  PO
Starożytne Runy -  T
Transtmutacja - PO
Wróżbiarstwo -  T
Zielarstwo -  O
Zaklęcia i Uroki - PO

Cechy charakteru: Lukas Fame ma świetne poczucie humoru i jest zabawny. Jest osobą przyjaźnie nastawioną do najbliższych przyjaciół, potrafi się przystosować do grupy, albo raczej sprawiać takie wrażenie. Bardzo lubi słodycze, a zwłaszcza lody truskawkowe, nie pogardzi też plackami na obiad(nie mylić z krowimi plackami). Mimo tego, młodzieniec ma też swoje wady. Lukas jest osobą agresywną, choć normalnie tego po nim nie widać, to wychodzi z niego prawdziwa bestia, zwłaszcza gdy ktoś go obrazi. Lukas ma w sobie psychopatyczne zapędy, bardzo lubi kontrolę nad innymi ludźmi. Często zdarza mu się okłamać kogoś prosto w twarz tylko po to, by uzyskać z tego jakieś korzyści. Nigdy nie czuje się winny, nawet gdy zrobi coś nie na miejscu. Zawsze znajduje przyczynę dla swoich czynności, a to co robi uważa za logiczną konsekwencję poprzednich wydarzeń.
Wygląd postaci: Lukas jest chłopcem wysokiego wzrostu, o blond włosach i niebieskich oczach. Jego twarz jest wolna od blizn, lecz w kilku miejscach znajdują się drobne pieprzyki. Postura Lukasa jest bardzo przeciętna, ani nie jest drobny, ani jakoś szczególnie umięśniony. Nos jest długi i taki trochę ostro zakończony. Oprócz tego ma kwadratową szczękę jak prawdziwy bohater filmów Amerykańskich, takich wysokobudżetowych. Lukas zazwyczaj nosi na sobie mundurek szkolny z kilkoma naszywkami jego domu w widocznym miejscu. Po powrocie do dormitorium przebiera się w strój popularny w kręgach mugolskich, są to przeważnie jakieś markowe ciuchy. Na lewej ręce zawsze nosi zegarek, jest praworęczny.

Historia postaci: Lukas Fame wychowywał się w miarę normalnie, jak cała reszta jego rówieśników. Pewną nieścisłością była skrzynka, którą jego rodzice trzymali na strychu. Młodzieniec trzymał się zasad, więc nie zaglądał tam. W końcu jednak ciekawość została pobudzona, gdy pewnego dnia skrzynka do niego przemówiła. Otworzył ją, a w środku znalazł pamiętnik, potem zastanawiał się skąd dobył się głos, więc zabrał go do swojego pokoju, a tam przeprowadził nad nim eksperymenty. Wytrzymałość pamiętnika była bardzo wysoka, ilekroć próbował go uszkodzić, ten okazał się jakoś dziwnie utwardzony, albo się regenerował. W końcu ojciec go przyłapał na tym eksperymentowaniu, okrzyczał mówiąc, że to rzeczy dziadka, a potem dał mu szlaban na kilka tygodni. Poza tym nic wyjątkowego, Lukas dostał zaproszenie do Hogwartu dostarczone przez sowę, udał się z rodzicami na Pokątną, kupił tam różdżkę i inne potrzebne przyrządy. Rodzice odprowadzili go na peron 9 i 3/4, w taki sposób dojechał do Hogwartu. W Hogwarcie Tiara przydziału uznała, że najlepiej będzie przydzielić Lukasa do Slytherinu, tak też się stało. Lukas w trakcie swojego pobytu w Hogwarcie nie wyróżniał się zbytnio, po prostu uczył się, praktykował, od biedy czasem zrobił jakieś zadanie dodatkowe jak miał trochę więcej czasu wolnego.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj przyjacielu jestem Lukas Fame a ty? Kim jesteś?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(nie jestem z warszawy, sorki ale nie odpowiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Bierze talerz i łyżkę po czym zaczyna jeść zupę*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
O serwerze dowiedziałem się od Słynny youtuber James Stulej

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Oczywiśćie że tak Big Grin

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Wstrzymuję.

Nazwisko Wielki? W historii nie ma nic o korzeniach polskich, zmień je.
Wytłumacz mi dlaczego zamieściłeś wyniki z egzaminów, skoro piszesz podanie na 1OOC. 
W historii zabrakło objawienia mocy oraz pożegnania z rodzicami na peronie 9 i 3/4.
Proponuję, żebyś nie pisał co robiłeś w Hogwarcie oraz gdzie zostałeś przydzielony. 

3 dni i 3 szansę na poprawę.
lukas13010
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Wrz 2019
0
#3
RoxStars napisał(a): (13.09.2019 16:28)Wstrzymuję.

Nazwisko Wielki? W historii nie ma nic o korzeniach polskich, zmień je.
Wytłumacz mi dlaczego zamieściłeś wyniki z egzaminów, skoro piszesz podanie na 1OOC. 
W historii zabrakło objawienia mocy oraz pożegnania z rodzicami na peronie 9 i 3/4.
Proponuję, żebyś nie pisał co robiłeś w Hogwarcie oraz gdzie zostałeś przydzielony. 

3 dni i 3 szansę na poprawę.


Poprawione, przepraszam zapomniałem napisać na początku podania, że jest to podanie na Ucznia 3 OOC. Dlatego zamieściłem oceny z egzaminów i opisałem co moja postać robiła w Hogwarcie. Objawienie się mocy miało miejsce przy próbach uszkodzenia pamiętnika - objawienie mocy sprawiło, że pamiętnik nie dał się zniszczyć.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#4
To poproszę podesłać mi dowód stażu. 
Co do objawienia - zmień je najlepiej
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#5
Odrzucam.

Brak poprawy



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.