Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
janeki2001
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Wrz 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Johnny Shielder
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 0%
Cechy charakteru: Jestem osobą otwartą na życie oraz ludzi, pomimo moich wydarzeń z przeszłości. Każdego dnia staram się zarażać ludzi pozytywną energią oraz uśmiechem. Uwielbiam się wygłupiać. Do każdego powierzonego mi zadania podchodzę z ogromną determinacją i staram się je wykonać jak najlepiej. Jestem kulturalny, uprzejmy oraz tolerancyjny. Podobnie jak Hermiona dużo się uczę oraz zawsze ratuje moich przyjaciół przed problemami.
Wygląd postaci: Wysoki chłopak posiadający brązowe oczy oraz włosy tego samego koloru- ciemny brąz. Na twarzy praktycznie zawsze uśmiech. 
Historia postaci: Urodziłem się w Londynie. Parę dni po moim urodzeniu, śmierciożercy zaatakowali Londyn. Wdarli się również do szpitala i zabili wszystkich, wraz z moimi rodzicami. Ostatkiem sił moja mama rzuciła zaklęcie wokół mojego łóżeczka, które utworzyło niesamowicie silną i niezdolną do zniszczenia barierę. Następnego dnia znalazła mnie rodzina McGonagall. Od małego przejawiałem umiejętności magiczne, tu poprzez wylewanie kawy na innych domowników siedząc po drugiej stronie stołu czy przeszkadzanie innym w spakowaniu się. Niby błahe rzeczy, ale jednak. Gdy skończyłem 14 lat przyjechała po mnie Minerva (nie dawałem już wytrzymać domownikom), aby zabrać mnie na ulicę pokątną. Nigdy nie zapomnę momentu kupowania różdżki z ową Panią Profesor, ponieważ okazało się, że nasze różdżki są zrobione z takich samych materiałów. Po zakupie podręczników, szat oraz sowy śnieżnej byłem gotów do drogi. Minerva Mcgonagall znała tajne przejście od razu na peron. Wsiadając do pociągu usłyszałem tylko- Do zobaczenia w szkole! Moim jedynym pytaniem było: Ale... jak to w szkole?  

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Nazywam się Johnny Shielder. Miło mi ciebie poznać. A ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Jasne,że wiem! Niedaleko Złotych Tarasów. Zobacz na mapach. Będzie najprościej)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odbiera talerz, uśmiechając się w tej samej chwili, troszeczkę nieufnie, ale starając się tego nie pokazać* dziękuję

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Z internetu.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Wstrzymuję.

W czasach, w których odbywa się akcja serwera nie ma już śmierciożerców jak i Minerwy McGonagall oraz innych postaci z Harrego Pottera. Objawienie mocy nie działa na takiej zasadzie. Odbywa się ono wraz z silnymi emocjami i to niecały czas. Do Hogwartu idzie się w wieku 11 lat, a nie w 14. Przychodzi po ciebie rzecznik z Hogwartu, który wprowadza cię do świata magii. 
Rozpisz wygląd.

3 dni i 3 szansę na poprawę.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#3
Odrzucam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.