Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#2
Wstrzymuję

Duuużo błędów. 
Pomijając fakt że na moje oko, podanie za krótkie to rzuciły mi się w oczy błędy. 
"Chłopiec jest spokojny, lecz łatwo go zdenerwoać." - To dość mocno nie współgra ze sobą.
Rozpisz bardziej charakter, przy okazji tworząc bardziej rozbudowane zdania. 

"Simon urodził się 20.09.2033r." - Aktualnie na haplu mamy '75 rok, więc twoja postać względem tego miała by aktualnie coś około 42 lat. Popraw datę urodzenia.
" w wieku 
5 lat smierciożercy" - w czasach granych na serwerze, śmierciożerców już dawno dawno nie ma
"
W wieku 7 lat Simon zaczoł chodzić do mugolskiej szkoły" - Czarodzieje (zważając na to jaki procent krwi dałeś) nigdy nie dali by młodego czarodzieja do mugolskiej szkoły - wybrali by inny sposób nauki. 
Rozpisz bardziej wygląd, a także historię postaci - są o wiele za krótkie. 
A także objawienie mocy. Rozpisz je dokładniej - Co się wtedy działo, jak ot się stało, jaki miało efekt itp.
"
W wieku 11 lat dowiedział się, że dziadkowie pomogą mu napisać podanie." - Tego w zupełności nie rozumiem. 

Spójrz jak inni napisali podanie i jak ono mniej więcej wygląda. 
Postaraj się iść za wskazówkami co zmienić i mam nadzieję że poprawa już będzie lepsza


3 szanse, 3 dni na poprawę
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Ucznia - przez RivatiZ - 14.09.2019 22:11
RE: Podanie na Ucznia - przez IxuGaming - 15.09.2019 00:39
RE: Podanie na Ucznia - przez IxuGaming - 22.09.2019 13:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.