Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Blitzcraftmaker
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Wrz 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Bjorn MacGregor
Miejsce urodzenia: 1998.11.01 
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Zawsze wie lepiej od innych, Dąży do bycia najmądrzejszy ze wszystkich oraz pragnie w przyszłości pracować dla ministerstwa
Wygląd postaci:Średnio długie włosy o kolorze blond, 166 cm wzrostu i z pozoru szczupły chłopak
Historia postaci: Dobry i uczciwy chłopak który zawsze wiedział że nie pasuje do typowego wiejskiego życia.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
hhhej...Bbbbjooorn...A tyyy jaaak się nazywaszz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
A co to Pałac kultury? Gdzie jest Warszawa?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
* PRZEJMUJE TALERZ KŁADĄC GO NA STÓŁ*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:jakoś tak wpadłem

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Wstrzymuję.

Nie wiem czemu wpisałeś w miejscu urodzenia datę. Popraw to. I nie możesz urodzić się w takim roku, ponieważ na serwerze mamy '75, odejmij sobie z tej liczby 11.
Cechy, wygląd oraz historia do rozpisania. W historii ma się znaleźć: wczesne dzieciństwo, objawienie mocy, dostanie listu w jedenaste urodziny, zakupy na ulicy Pokątnej oraz pożegnanie z rodzicami na peronie 9 i 3/4.
Drugie pytanie w pomocniku źle, musi być ono w OOC.
Odsyłam cię do poradnika, który ci pomoże w poprawieniu podania. KLIK

3 dni i 3 szansę na poprawę.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#3
Odrzucam.

Czas na poprawę minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.