Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Rafael Granth
Wiek: 28
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Posada, na którą aplikujesz: Pielegniarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**do dyrekcji podleciała sowa z listem w dziobie, ładnie zamkniętym.**
Szanowna Dyrekcjo!
Piszę ten list, ze względu na zobaczenie ogłoszenia o poszukiwaniu Pielegniarza w szkole. Dlaczego powinienem zostać przyjęty na to stanowisko? Powołam się na moje doświadczenie jakie zdobyłem w krótkim czasie. Podczas 6 i 7 roku nauki w szkole uczęszczałem na zajęcia z Podstaw Magomedycyny, aktualnie jestem też pielegniarzem w Szpitalu Świętego Munga, w którym zaczełem pracę na początku, moje doświadczenie z pacjętami tam może pomóc z pracą wśród uczniów, jak i wspierać aktualną pielegniarkę w szkole, posiadam dość spore doświadczenie, poprzez pracę i podczas nauki w szkole pomagałem przy pacjętach jeśli pielegniarki nie miały możliwości, pomogło to też że musiałem tam przebywać to pomogła mi też obserwacja pracy jak wygląda ona, więc teraz będe miał pewność że dam sobie radę na tej posadzie jak i zapewnie że wypełnie swoje obowiązki w danej mi posadzie jak i pracować sumienie, i być na praktycznie każde wezwanie, głównie czas będe poświęcał na przesiadywaniu w skrzydle by być na zawołanie na miejscu i wspomóc uczniom, jako iż wykonywałem w pracy w Szpitalu większych czynności niż tylko pomoc uzdrowicielom mam doświadczenie w leczeniu ciężkich ran jak na przykład amputacja kończyny. Dodatkowo chciałbym dodać że posiadam ukończone Podstawy Psychologi na ocene Zadowalający. Co do samego doświadczenia jestem aktualnie uzdrowicielem w Mungu jak i już wcześniej pracowałem w szkole na tym stanowisku i składam ponownie podanie.
Mam nadzieje na pozytywny odzew w sprawie mojego podania i owocną współpracę.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Zaklęcia i Uroki - Wybitny
Obrona Przed Czarną Magią - Nędzny
Eliksiry - Nędzny+
Zielarstwo - Powyżej Oczekiwań -
Smokologia - Zadowalający
Numerologia - Wybitny
Transmutacja - Wybitny
Historia Magii - Nędzny
Starożytne Runy - Okropny
Podstawy Magomedycyny - Wybitny
Podstawy Psychologii - Zadowalający.
[OOC]
Nick w grze: Rafael
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Tak, byłem nauczycielem na innych postaciach.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Jestem starym graczem aktualnie gram na serwerze jakoś w marcu będzie z 4 lata z półroczną przerwa.Sporo czasu spędzam na serwerze grając i się przykładam do wielu rzeczy OOC.Co próbuje przenieść na swoją postać w grze.Posiadam staż na serwerze z niewielką przerwą.Przez tą wiedzę cześć zajęć będzie z mojego doświadczenia.
Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.