Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Seamus Fiuu
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Seamus Soders

Miejsce urodzenia:  Wielka Brytania

Status krwi: 25%

Cechy charakteru:
Zazwyczaj jestem miły, odwraca się to jak ktoś dla mnie zaczyna być niemiły.
Zwykle pomagam jak ktoś mnie o to poprosi.
Nie jestem osobom dokuczającą innym, bo po co.
Nie jestem tchórzliwy, lecz odważny, choć do akromantuli nie podejdę.
Zwierząt nie krzywdzę.
Jestem ciekawy świata, czasami gdzieś wejdę gdzie... nie mogę.
Jestem bardzo towarzyski, nie wyobrażam sobie świata, bez kolegów, koleżanek.

Wygląd postaci: Moja postać ma 11 lat. Ma niebieskie oczy. Ma grzywkę i czarno brązowe włosy. Ma bardzo dobrą budowę. Ubiera się w rażące (bardzo jasne kolory) ciuchy. Zawsze chodzi w bluzie, aby się przypodobać dziewczynom. Ma bardzo czarne naturalne rzęsy. 

Historia postaci: Moja postać urodziła się w rodzinie gdzie ojciec jest mugolakiem a matka czarodziejem pół krwi. Postać była wychowywana w dużych pieszczotach. Moc objawiła się wtedy gdy, dostał karę od rodziców za niemiłą odzywkę ze wściekłości wobec nich, rodzice w tej karze dali mu coś co uznali za niemożliwe do wykonania dla niego, musiał dotchnąć pióra, które leżało na parapecie okna, które znajdowało się na 2 piętrze. Do tego parapetu nie było dojścia. Nagle pióro się poruszyło i po dłuższym czasie prób przyfrunęło do niego. Seamus miał wtedy urodziny. Seamus wiedział że samo z siebie to nie przyszło, bowiem zaczynał się powoli domyślać. Domyślanie nie trwało długo ponieważ w wieku 11 lat otrzymał list z Hogwartu, rodzice mu wszystko opowiedzieli, wytłumaczyli. Seamus wraz z rodzicami poszli na ulicę Pokątną gdzie dokonali wszystkich zakupów, Seamus zauważył, że wszyscy czarodzieje są bardzo mili. Rodzice zabrali Seamusa na stację King's Cross. Seamus był tak podekscytowany po przejściu przez ścianę na peron. Seamus przytulił się do rodziców i się pożegnał, a następnie wesoło krzyczał: Papa! 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, ja się nazywam Seamus, a Ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak wiem, Pałac Kultury znajduje się przy ulicy plac Delfiad.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz i dziękuje Stevenowi*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od koleżanki, która jest fanką Harry'ego Pottera.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Oczywiście, że tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#2
Wstrzymuję.
Podanie niepełne.
1. Po pierwsze jeśli twoja postać pochodzi z Kanady to napisz w Historii postaci kiedy przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, bo do Hogwaru przyjmują uczniów tylko z jej terenu

2. Nie ma takiego statusu krwi jak 98%. Musisz wybrać pomiędzy 0%, 25%, 50%, 75% i 100% (na 100% musisz mieć zgodę od opiekuna ogólnego, lub od głowy rodu)
3. Cech charakteru nie wypisuj w punktach, opisz je ładnie w kilku zdaniach.
4. Co do wyglądu, to jeżeli piszesz podanie na klasę 1OOC to twoja postać nie ma 16 lat, tylko dopiero skończyła 11.
5. Historia jest w sumie pusta, rozpisz ją o WIELE bardziej, w historii postaci powinny znajdować się: narodziny, objawienie mocy, dostanie listu z Hogwartu, zakupy na Pokątnej oraz wyjazd do Hogwartu z King's Cross. Jeśli potrzebujesz pomocy to tutaj masz bardzo dobre poradniki które ci wszystko wytłumaczą. 
https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357
https://hapel.pl/forum/misc.php?action=help&hid=8

3 szansę, 3 dni na poprawę. 
Dzięki i powodzonka!
Seamus Fiuu
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2019
0
#3
Zgłoszenie edytowane.
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#4
Niestety po raz kolejny muszę podanie wstrzymać.

1. Nie pasuje mi nazwisko brzmiące tak samo jako sieć transportowa. Zmień je.
2. Wybierając status krwi 75% wybierasz największy poziom trudności w pisaniu podania, zmień status na mniejszy lub rozwiń podanie.
3. Nie pasuje także objawienie się mocy, objawia się ona nagle i pod wpływem silnych emocji, i nie jako "instynkt magiczny"
4. Drugie pytanie w pomocniku jest źle, powinno ono być zapisane w OOC
 
3 dni, 2 szansę na poprawę.
Seamus Fiuu
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2019
0
#5
jak mogę zmienić to coś w OOC?
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#6
Jeśli coś jest zapisane w nawiasach to jest zapisane w OOC czyli Out of character. Znaczy to że nie mówi twoja postać tylko ty sam jako gracz i odpisuje się też tylko w OOC. Aby napisać coś na chacie ooc wystarczy napisać tekst w nawiasach.
Seamus Fiuu
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2019
0
#7
Podanie edytowane.
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#8
Napisałem do ciebie wiadomość na forum, sprawdź ją.
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#9
Akceptuję.

Twoja postać trafia do... Hufflepuff!

Na serwerze zgłoś się na za pomocą komendy /helpop po rangę wysyłając przy okazji link do podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.