Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Evelyne Jeanne Moliere
Wiek: 34
Miejsce urodzenia: Jeden z lasów na górzystych terenach Francji
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Akademia Magii Beauxbatons
Posada, na którą aplikujesz: Pielęgniarka
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
**Do dyrekcji Hogwartu przyleciała mała płomykówka  która trzymałą w dziobie błękitną kopertę. Kiedy się ją otworzyło można było z niej wyjąć kawałek pergaminu o takim samym zabarwieniu na którym napisane było kaligraficznym pismem**
Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie,
Po raz kolejny wysyłam list z prośbą o przyjęcie mnie do kadry szkoły. Jak już pisałam wielokrotnie, praca wśród dzieci od zawsze idzie mi dobrze oraz bardzo kocham tak pracować. Co do zawodu samej pielęgniarki to już we Francji pełniłam taką funkcję przez jakiś czas w pewnej klinice we Francji, lecz z powodu wyjazdu do Wielkiej Brytanii musiałam się z niej zwolnić. Jeszcze większe doświadczenie w pielęgniarstwie zdobyłam odkąd wychowuje dwójkę swoich dzieci które bardzo często bawią się razem w lesie co często skutkuje otarciami, obiciami a czasami nawet złamaniami którymi oczywiście zajmuję się ja. Na dodatek chciałabym zdobyć lepsze wykształcenie w wielu innych dziedzinach, a gdzie indziej można to zrobić niż w Hogwarcie? Chce tam pracować nie tylko po to, żeby zajmować się dziećmi w skrzydle szpitalnym, ale po to żeby pomagać im w nauce oraz w różnych problemach które pojawiają się w ich wieku, a może nawet aby założyć jakieś kółko naukowe. Chętnie prowadziłabym także pewne zastępstwa jeśli zaszłaby taka możliwość, gdyż kiedyś bardzo chciałabym zostać nauczycielką i myślę że jest to bardzo dobry zawód aby rozpocząć karierę nauczania. Tak więc mam nadzieję że list ten przekonał szanowną dyrekcję o tym, jak bardzo zależy mi na tej pracy i mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Pozdrawiam, Evelyne Jeanne Moliere
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Astronomia – T
Eliksiry – Z 
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - T
Latanie – Zaliczone 
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – T
Obrona Przed Czarną Magią – PO
Starożytne Runy – T
Transmutacja – PO
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo – Z 
[OOC]
Nick w grze: Eveline
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, dwóch uczniów jak na razie
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie, ale tak jak napisałem w liście IC chciałbym kiedyś zostać nauczycielem na haplu, a doświadczenie trzeba kiedyś zacząć zdobywać.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Myślę że widać jak bardzo zależy mi na pracy w Hogwarcie przez to, że jest to moje któreś z rzędu podanie na pracownika Hogwartu. Gdybym dostał tę posadę byłbym bardzo aktywny i nie zajmowałbym się tylko spełnianiem swojego zawodu, ale także odgrywaniem różnych ciekawych akcji z uczniami i innymi członkami kadry. Chcę także popoprawiać egzaminy mojej postaci i dzięki tej posadzie mógłbym zacząć uczęszczać na lekcje aby uczyć się na poprawki Owutemów. Inne argumenty można znaleźć w moich poprzednich podaniach. 
Nazwa Discord: Kulif#7192
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#2
Rozmowa
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.