Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
AdamKlein
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Adam Klein
Miejsce urodzenia: Walsall
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Adam Klein jest przyjazna osoba która nie lubi przebywać samotnie, zdecydowanie lubi spędzać go z przyjaciółmi na rozmowach. Jest również osobą która nie da sobie dmuchać w kasze.
Wygląd postaci: Biało włosy, czarna koszulka z białymi paskami na rękawach, czarne spodnie i czarne białe buty.
Historia postaci: Adam od bobasa miał styczność z magia, jego cała rodzina było uzdolniana magicznie. Adam za dziecka miał mnóstwa dobrych znajomych z którymi grał w piłkę na podwórku, był również grzecznym dzieckiem i jednym z lepszych uczniów w szkole. Rodzice zapisali go do szkoły czarodziejów Hogwart, cała jego rodzinna tam uczęszczał i jest znana bardzo dobrze. Pewnego dnia przylatuje jego sowa z listem a w sródku.....

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć jestem Adam. Miło mi cie poznać, a ty jak masz na imię? 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Tak jasne, znajduje sie praktycznie w centrum warszawy niedaleko dworca.
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Wow Co ty robisz? Co to jest? To jest jadalne?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Zmieniałem skina na Stronie SkLauncher i zauważyłem informacie o tym serwerze i postanowiłem sprawdzić co to się odprawia!

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#2
Wstrzymuje.
1. Na postać o statusie krwi 100% potrzebna jest zgoda, zmień to.
2. Rozpisz troszkę bardziej charakter to będzie łatwiej przydzielić twoją postać do domu.
3. Wygląd postaci opisz w zdaniach a nie jako wyliczanka, na dodatek skup się o wiele bardziej na wyglądzie postaci typu twarz, budowa ciała itd. a nie na tym w co się ubiera 
4. W historii nie ma potrzebnych informacji. Musi ona zawierać narodziny, dzieciństwo, objawienie mocy, otrzymanie listu z Hogwartu, zakupy na Pokątnej i wyjazd z King's Cross.
4. Na drugie pytanie w pomocniku odpowiedziałeś źle, powinno ono być zapisane w OOC.

Przeczytaj sobie poradniki w zakładce "Pomoc" pomoże ci to z łatwością napisać poprawne podanie oraz rozpocząć grę na serwerze.

3 szansę, 3 dni na poprawę.
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#3
Odrzucam. 
Czas na poprawę podania minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.