Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Wowo24
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 4
Kwi 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Steven Piskorz


Miejsce urodzenia: Katowice


Status krwi: 50%


Cechy charakteru: Od wczesnego dzieciństwa Steven był bardzo towarzyski i nigdy nie miał problemu z nawiązywaniem nowych przyjaźni. Na jego nieszczęście był BARDZO szczery czym często narażał się nauczycielom. Jednak zawsze z opresji ratowała go jego kreatywność i umiejętność wytłumaczenia się ze wszystkiego. Gdy z kimś prawdziwie się zaprzyjaźnił to ta osoba zawsze mogła na niego liczyć. Jest bardzo pracowity i często pomagał zarówno swoim przyjaciołom jak i osobom, które dopiero co poznał.


Wygląd postaci: Steven wygląda dość zwyczajnie jak na swój wiek. Jest średniego wzrostu, ma ciemnobrązowe włosy i niebieskie oczy. Nosi ciemnie okulary (krótkowzroczność). Jest przeciętej budowy. Często ubiera sportowe buty i jeansy. Często jest mu zimno więc bardzo rzadko nosi T-shirty z krótkim rękawem. Nosi raczej wełniane swetry. Często nosi czapkę i szalik nawet gdy temperatura utrzymuje się powyżej 15°C. 


Historia postaci: Steven urodził się w Katowicach, lecz niedługo po jego narodzinach razem z rodzicami przeprowadził się do Londynu. To tam wychowywał się przez większość swojego życia. Jest półkrwi, ponieważ jego dziadkowie są czarodziejami, tak samo jak jego ojciec. W momencie gdy miał 10 lat w szkole uczeń starszej klasy zaczął obrażać jego przyjaciela. Zdenerwowało go to tak bardzo, że uaktywniły się jego zdolności magiczne przewracając ławki w całej klasie.  Obrażający ich chłopak tak się przestraszył, że uciekł w popłochu i do końca roku szkolnego omijał ich szerokim łukiem. Gdy w 11 urodziny przyszedł do niego list z Hogwartu jego rodzice byli bardzo szczęśliwi i od razu udali się razem na ulicę Pokątną żeby kupić różdżkę i wszystkie potrzebne akcesoria. U Ollivandera kupił swoją pierwszą różdżkę. W przeddzień wyjazdu odwiedziła go babcia z niespodzianką. Przyniosła mu sowę! Był to mały puszczyk. Na peronie 9 3/4 rodzice byli bardzo wzruszenie jego odjazdem, a Steven musiał im obiecać, że co tydzień będzie im wysyłać listy.


Udziel poprawnych odpowiedzi:

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie jako twoja postać oraz zapytaj ucznia o jego imię i nazwisko)

Cześć! Jestem Steven, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)

(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie OOC)

(Nie, niestety nigdy nie byłem w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*patrzy na niego i bierze talerz* Dzięki... ale co to za zupa?


Skąd dowiedziałeś się o serwerze:

Z internetu

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Oczywiście!

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Podanie wstrzymane!
Wybacz drogi nowy graczu, ale przyszła pora Cię trochę pomęczyć. Co trzeba poprawić? Już objaśniam!

1. Dopisz kilka zdań w wyglądzie, gdyż aktualnie jest on bardzo biedny. Możesz opisać chociażby styl ubioru. 

2. Napisz dokładniej, co go tak zdenerwowało przy objawieniu mocy.

3. Niestety nie możesz mieć różdżki, którą podałeś w historii. Właściwości różdżki dobierane są skryptowo, bezpośrednio na serwerze, pod komendą /różdżka. Dlatego usuń całkowicie jej charakterystykę. W dodatku nie dostałbyś u Ollivandera różdżki z tym rdzeniem - nie produkuje takich.

Popraw podanie, edytując powyższy wątek.

3 dni, 3 szanse na poprawę

(W razie problemów, możesz zgłosić się do mnie na discordzie (Kanaliś#4705) albo prywatnej wiadomości na forum.)
Yare, yare...
Wowo24
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 4
Kwi 2017
0
#3
Poprawiłem. Mam nadzieję, że teraz będzie dobrze Smile
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#4
Podanie zaakceptowane!
Teraz jest gicior (dawno tego nie pisałem).

Pracowity, przyjacielski, troskliwy... Niech będzie...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].

(Gdybyś potrzebował pomocy z pierwszymi krokami na serwerze, możesz zgłosić się do mnie w wiadomości prywatnej na forum lub na discordzie - Kanaliś#4705)
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.