Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Szymus01
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko 
Nathan Darks

Miejsce urodzenia
Sheffield, Anglia

Status krwi
50%

Cechy charakteru
Nathan to osoba nie przepadająca za towarzystwem osób, których nie zna, ale pośród znajomych 
i przyjaciół czuje się jak ryba w wodzie. Chłopiec, pomimo że ma tylko jedenaście lat, zachowuje się dojrzale. Odznacza się niebywałą ambicją. Zawsze dąży do wyznaczonych sobie celów, czasem w sposób nie do końca uczciwy. 
Ważną cechą Nathana jest jego spryt - często z niepozornych sytuacji potrafi wynieść dla siebie wiele korzyści.

Wygląd postaci
Nathan to chłopiec średniego wzrostu o raczej wątłej budowie ciała. Ma blond włosy 
i niebieskie oczy. Jego cera jest dość blada, przez co może się komuś wydawać, że jest chory lub osłabiony. Znajomi jego rodziców, kiedy widzą Nathana po raz pierwszy, zawsze mówią mu, że jest niezwykle podobny ojca.

Historia postaci
Nathan Darks urodził w się 15 marca. Był to chłodny, jeszcze zimowy wieczór. Z ulic zniknął już śnieg, ale nadal było zimno i ponuro. Nathan od najmłodszych lat był rozpieszczany i zawsze dostawał to, czego chciał. Jego matka pracowała w Klinice Magicznych Chorób i Urazów Szpitala Świętego Munga, a ojciec zajmował wysokie stanowisko w Departamencie Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów w Ministerstwie Magii. W dniu siódmych urodzin Nathana, na skutek nieuwagi jego ukochana kotka Cysia uciekła przez otwarte okno, którego Nathan zapomniał zamknąć. Po 10 minutach poszukiwań, znalazł ją na sąsiedniej ulicy zagryzioną przez buldoga sąsiadów. Pies trzymał Cysię w pysku i chciał ją zabrać do swojej budy. Nathana ogarnął niesamowity gniew i ku jego zdziwieniu buldog zaczął się powiększać, wyglądało to jakby był balonem, w który ktoś powoli dmucha, aż pies dosłownie pękł na kawałki. Nathan nigdy nie zapomniał tego okropnego widoku. Dokładnie cztery lata po tym wydarzeniu, w dniu swoich jedenastych urodzin, Nathan siedział razem ze swoimi rodzicami przy stole w salonie. Na stole leżał piękny tort urodzinowy, na którym płonęło jedenaście świeczek. Po odśpiewaniu piosenki "Sto lat" Nathan zdmuchnął świeczki i w tym samym momencie w okno uderzył swoim dziobem jakiś ptak. Chłopiec pośpiesznie doskoczył do okna i wpuścił do środka sowę z przywiązanym do nóżki listem. Odwiązał list 
i spojrzał z zadowoleniem na woskową pieczęć w kształcie litery "H". Nathan w ostatni weekend przed końcem wakacji wybrał się razem z rodzicami na Ulicę Pokątną, aby kupić przedmioty, które będą mu niezbędne w Hogwarcie. Na początek udali się do sklepu Ollivandera, gdzie kupili różdżkę. Po wizycie u Ollivandera, poszli do Magicznej Menażerii, gdzie kupili piękną Płomykówkę. Nathan zaopatrzył się również w inne niezbędne przedmioty takie jak podręczniki, szaty, kociołek, składniki do eliksirów, pióra, pergamin i atrament. Nareszcie nadszedł wyczekiwany przez Nathana pierwszy dzień nowej szkoły. Chłopiec pożegnał się z rodzicami na peronie 9 i 3/4, po czym wsiadł w pociąg Hogwarts Express z nadzieją, że nikt nie dosiądzie się do jego przedziału.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie jako twoja postać oraz zapytaj ucznia o jego imię i nazwisko)
Nathan Darks, a ty? Właściwie to nie musisz odpowiadać, nie za bardzo mnie to obchodzi.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie OOC)
(Bo ja wiem, odpal sobie google maps xd)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
(Zareaguj na czynność Stevena)
*Pełen zdziwienia spogląda na Jeffkinsa z grymasem na twarzy* Zabierz mi tą zupę sprzed nosa, jak będę chciał to sam sobie ją naleję.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Grałem na nim dawno temu jak jeszcze nazywało się Hapel i wspomnienia powróciły

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
WSTRZYMUJE!

- Postać nie może być czystokrwista. Jedynym wyjątkiem są osoby, które posiadają zgodę lub należą do jednego z rodów serwerowych. Jeżeli masz zgodę możesz ją podesłać do mnie na pv na forum.

- Wątek o stanie pieniężnym rodziny lepiej usunąć. Na serwerze tych pieniędzy nie dostaniesz, co sprawi, że twoja postać będzie miała dokładnie tyle samo pieniędzy co inni gracze.

- Na serwerze będziesz musiał zakupić różdżkę i skorzystać z komendy /rozdzka. Wątek o twojej różdżce jest zbędny, ponieważ to komenda zadecyduje o wyglądzie, wielkości i wartościach.

Nie masz wiele do poprawy, podanie napisane dość ładnie.
3 DNI, 3 SZANSE. Powodzenia!
Szymus01
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015
0
#3
RoxStars napisał(a): (19.10.2019 23:57)WSTRZYMUJE!

- Postać nie może być czystokrwista. Jedynym wyjątkiem są osoby, które posiadają zgodę lub należą do jednego z rodów serwerowych. Jeżeli masz zgodę możesz ją podesłać do mnie na pv na forum.

- Wątek o stanie pieniężnym rodziny lepiej usunąć. Na serwerze tych pieniędzy nie dostaniesz, co sprawi, że twoja postać będzie miała dokładnie tyle samo pieniędzy co inni gracze.

- Na serwerze będziesz musiał zakupić różdżkę i skorzystać z komendy /rozdzka. Wątek o twojej różdżce jest zbędny, ponieważ to komenda zadecyduje o wyglądzie, wielkości i wartościach.

Nie masz wiele do poprawy, podanie napisane dość ładnie.
3 DNI, 3 SZANSE. Powodzenia!
Oki, dzięki za rady, poprawione ;D
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#4
Nie mam więcej przeciwskazań..

Tiara przydziału wybrała...
S L Y T H E R I N !



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.