Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
espod12
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Paż 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Cedrik Wall
Miejsce urodzenia: Szpital w Bristolu
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Zdeterminowany i cichy... tymi dwoma słowami można by było skończyć opisywać cechy chłopaka, jednak trzeba pamiętać o tym, że Cedrik jest miły, chętnie nawiązuje nowe znajomości, bądź czasami bywa arogancki. Jest dowcipny i sumienny.
Wygląd postaci: Cedrik jest białego odcieniu skóry, ma ciemno niebieskie oczy, które odziedziczył po mamie. Brunet z krótkimi włosami. Bordowy sweter uszyty na święta z literką C (jak Cedrik). Niebieskie dżinsy kupione na Black Friday w Primarku za dwa funty. Czekoladowe skarpetki z truskawkami i czarne trampki.
Historia postaci: Dwóch nie bogatych, nie biednych rodziców. Trzech braci i dwie siostry, rodzinę Wall'ów można było by nazwać drugimi Weasley'ami. Wszyscy mieszkają na przedmieściach Bristolu w dużym domu. Ojciec jest czarodziejem czystej krwi, matka również jest czarownicą, jednak pochodziła z mugolskiej rodziny. Ojciec nazywa się Severus, a matka Anna. Cedrik ma dwóch starszych braci, jednego młodszego i dwie młodsze siostry. Wszyscy starsi bracia uczą się w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, więc młody czarodziej wiedział, gdzie znajduje się peron dziewięć i trzy czwarte, ulica Pokątną, Hogsmeade itd. Od  urodzenia pojawiały się różne objawienia magicznej mocy miedzy innymi działy się dziwne rzeczy, gdy mały Wall się denerwował, czy stresował. Mówił rodzicom, że to dziwne i potrzebuje iść do lekarza. Przykładową taką sytuacją było, gdy jego bracia zaczęli robić sobie żarty i go budzić późno w nocy. Zdenerwował się, dziwnie się czuł i po jego pokoju latała dziwna czerwona flara. Podczas stresu również dziwnie się czuł, ale pojawiała się nie czerwona a niebieska flara. Severus i Anna wiedzieli, że to tylko objawy magicznej mocy i powtarzali, że to normalne i nie ma się czego martwić. Cedrik nie mógł się doczekać swego listu z szkoły jego braci. Gdy skończył 10 lat wiedział, że został mu tylko rok, więc zaczął czytać książki związane z magią, zaklęciami i 
miksturami. Nie cały rok przeleciał jak samolot. Kilka dni przed jedenastymi urodzinami Cedrika w skrzynce na listy pojawił się list z Hogwartu. Rodzice czarodzieja byli bardzo dumni, że ich kolejny syn zawita w jedynej w swej rodzaju szkole magii i czarodziejstwa. Za pomocą proszku fiu przeteleportowali się na ulicę Pokątną, gdzie Cedrik zrobił swoje pierwsze szkole zakupy. Syn Severusa nie mógł się doczekać, gdy wsiądzie do pociągu. Rodzina pojechała na King's Cross i tu wydarzyła się chwila, która zostanie w pamięci czarodzieja do końca życia. Przejście przez mur na peron dziewięć i trzy czwarte. Na peronie Cedrik pożegnał się z rodzicami i wsiadł w pociąg. Dalsza historia nastąpi...




Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie jako twoja postać oraz zapytaj ucznia o jego imię i nazwisko)
O, cześć! Cedrik Wall, jestem pierwszo roczniakiem, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie OOC)
(Dokładnie nie mogę odpowiedzieć ci na te pytanie, bo nie jestem z Warszawy, ale choć mam tu jakaś mapę stolicy.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
(Zareaguj na czynność Stevena)
*spogląda na zupę i uznaję, że nie będzie tego jadł bo ma dziwny kolor, odpowiada Stevenowi:
   - Dzięki Steve, ale nie jestem głodny




Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: z youtuba

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak




Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#2
Wstrzymuję
Podanie definitywnie zbyt krótkie.
Zainspiruj się rozbudowaniem, patrząc na podania innych graczy
3 dni, 3 szanse na poprawę.
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
espod12
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Paż 2019
0
#3
(nie mogę usunąć to edytuje post, gdzie była napisana moja poprawka bo nie zauważyłem że mam zedytowac tamten.)
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#4
Wstrzymuję nadal
"groźny" - W jaki sposób?
Trochę zbyt negatywnie ten charakter. Na prawdę, żadnego pozytywu?
"jednak matka była mugolką do czasu, gdy przyszedł list z Hogwartu gdzie poznała swojego przyszłego męża." - Skoro przyszedł do niej list z Hogwartu to raczej tą mugolką nie była



Plus brakuje mi tu objawień mocy, co jest dość ważne. Poza tym nie widzę zbytnio tego charakteru objawiającego się jakkolwiek w historii postaci. 
Do poprawy


3 dni, 2 szanse na poprawę. 
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#5
Wstrzmam.
Wszystko jest okej. Rozwiń tylko jeszcze trochę bardziej to objawienie mocy. W jakich okolicznościach to się stało, co temu towarzyszyło i co się wydarzyło.

Reszta wydaje się być okej. 

Jesteś już bardzo blisko sukcesu!
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#6
Specyficzne, lecz niech będzie. 
Zaakceptowane!
Twoja postać trafia do Domu Helgi Hufflepuff
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.