Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
WęgielekNGG
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Scarlet Sky
Miejsce urodzenia: Szpital w Londynie
Status krwi: Półkrwi
Cechy charakteru: Scarlet od urodzenia cechowała się wysoką inteligencją i łatwością w pojmowaniu nowych informacji. Nauka była dla niej przyjemna i łatwa – ułatwiała jej to jej świetna pamięć i umiejętność kojarzenia. Dziewczyna ( może, dlatego, że sama zawsze się wyróżniała z tłumu ) jest bardzo tolerancyjna, a różnego rodzaju stereotypy nie mają wpływu na jej decyzje. Możliwe, że miała na to wpływ również jej roztropność dzięki, której pomyłki zdarzały jej się bardzo rzadko, jeśli w ogóle kiedyś jej się przydarzyły. Lubi pomagać innym, oraz szukać nietypowych rozwiązań, które często pomagają wyjść z ciężkiej sytuacji. Inteligentna, zdeterminowana i będąca zawsze kilka kroków do przodu – taka jest Scarlet i prędko się to nie zmieni.
Wygląd postaci: Dziewczyna różniła się wyglądem od swoich rówieśników. Jej czarne, długie za łopatki włosy zakrywały niekiedy jej podłużną twarz. Jej cera nie była dokładnie blada, aczkolwiek niezwykle jasna i promienna. Perfekcyjnie brązowe, duże oczy, świetnie współgrały z jej stylem ubioru, który wzorował się na kolorach jesiennego poranka, i który bardzo trafnie ukazywał ją w przyjaznym świetle. Po obu stronach małego, zgrabnego noska, różowiały rozpalone od ciągłego uśmiechu, policzki. Scarlet od zawsze była dziewczyną nikłej postury, była niska i szczupła. Dzięki licznym treningom gimnastycznym udało jej się stworzyć swoją wymarzoną sylwetkę.
Historia postaci: Scarlet Sky urodziła się 13 października i była owocem poczynań mugola Brandona Sky i czarodziejki Amandy Sky. Dziewczyna mieszkała na obrzeżach Londynu, gdzie często spędzała czas ze swoim przyjacielem Lucasem i jego bratem Williamem. Uwielbiała spędzać z nimi czas, jednak kiedy cała trójka miała 7 lat, obaj bracia przeprowadzili się wraz z rodzicami do Oxfordu. Właśnie wtedy postanowiła, że aby zająć czymś ogrom wolnego czasu, zacznie trenować gimnastykę. Osiągała w tym sporcie liczne sukcesy – jeździła na zawody, zdobywała trofea. Jej matka często opowiadała jej o magii i Hogwarcie, a na pytania dziewczynki czy ona też tam pójdzie, zawsze odpowiadała: „Oczywiście, nikt tak nie czaruje jak ty!”. Żadne szczęście, nie może jednak trwać wiecznie… Kiedy miała 9 lat, jej matka padła ofiarą morderstwa. Na miejscu zdarzenia nie znaleziono nic, oprócz kawałka drewna jakiegoś dziwnego  drzewa, oraz karteczki z napisem: „We’re back”. Po tym zdarzeniu, jej ojciec – wcześniej kochający i opiekuńczy strażnik swojej jedynej córki – popadł w alkoholizm. Przez ten wyniszczający nałóg stracił pracę w dużej korporacji i potwornie zaniedbał Scarlet. Ta jednak, szukając siły i wsparcia, nad grobem zmarłej matki nie poddała się i dalej szkoliła w sztuce gimnastyki i studiowała arkana magii... Wiedziała bowiem, że tamta śmierć nie była spowodowana żadnym narzędziem, tylko jakimś zaklęciem. Dziwnym trafem rok wcześniej, w podobny sposób zginął ojciec Lucasa i Williama. Dziewczyna wiedziała, że to coś więcej niż przypadek… 
Kiedy ukończyła 11 lat, a jej zakres osiągnięć stał się jeszcze większy, do jej domu przyszedł list. To był najszczęśliwszy dzień w jej życiu, bo na kawałku pożółkłego papieru widniała czerwona pieczęć Hogwartu, a pod spodem napis: „Do Scarlet Sky".
Ucieszona, parę dni później udała się wraz z babcią na ulicę Pokątną, by zakupić przedmioty potrzebne w kształceniu się w Hogwarcie, by następnie wraz z, tym razem, dziadkiem udać się na peron, gdzie już czekał pociąg odjeżdżający do szkoły magii.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, jestem Scarlet Sky. Miło mi.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Przepraszam, nie jestem pewna, ale zaraz sprawdzę na google maps)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Uśmiechnęła się i przyjęła talerz z posiłkiem od Stevena*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od znajomych

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak, przeczytałam.
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Podanie wstrzymane!

0. Wpierw mała uwaga co do morderstwa. Mam nadzieję, że nie będziesz odgrywała jedynastoletniego mściciela, którego ścieżką życiową jest dorwanie zabójcy matki. Weź również pod uwagę to, iż nie możesz w sztuczny sposób ożywić Śmierciożerców, więc niech przypuszczania odnośnie zabójcy matki, będą tylko przypuszczeniami.

1. Aby uzyskać dostęp do wiedzy o czarnej magii, trzeba nieźle się postarać - z pewnością kilkuletnie dziecko nie byłoby w stanie znaleźć nic na te tematy, ba, nie powinno nawet zdawać sobie sprawy z istnienia takiego czegoś. Jeśli chcesz zagłębiąc się w tajnikach tej mrocznej dziedziny, musisz zrobić to już bezpośrednio na serwerze.

2. W historii brakuje zakupów na ulicy Pokątnej oraz odjazdu do Hogwartu. Rok w szkole już się rozpoczął, więc są to niezbędne dwa punkty w historii. 

Popraw podanie edytując powyższy wątek.

3 dni, 3 szanse na poprawę

(W razie problemów, możesz zgłosić się do mnie na discordzie (Kanaliś#4705) albo prywatnej wiadomości na forum.)
Yare, yare...
WęgielekNGG
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2019
0
#3
Dziękuję bardzo za sprawdzenie podania, mam nadzieję, że po edytowaniu już wszystko gra.
A jeśli chodzi o "jedenastoletnią mścicielkę" - nie miałam zamiaru robić z mojej postaci kogoś takiego.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#4
Podanie zaakceptowane!

Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
(Gdybyś potrzebowała pomocy z pierwszymi krokami na serwerze, możesz zgłosić się do mnie w wiadomości prywatnej na forum lub na discordzie - Kanaliś#4705)
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.