Witaj!

[Dor] Valerie Howe
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#11
Moja mała Valerie słodka wraca... wzruszyłam sie Cry
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#12
💦💦💦😏Mojaa! 💕💓👑👑💋Niunia! 💫💓💓👑💋💫💋Najlepszaaa! 😘💓💓👑💋Laleczkaa! 💫💓👑💜💋💓Słoneczkoo! 💓💗💚💎👑👑Ładniutkaa! 👑💗💚💜💓💕perełkaa! 💫🐻💎💎💎💋💞👑Bjutiii! 💕👑💗💞💜💋💗👑Najsss! 👑💓💗💋💋💓👑Wspaniałaa! 💕💓💗💞💞💞Najpiękniekszaaa! 💫💓💎💓💋💕Aniołekk!😘😇😇😇😇💕💕💓💋💫Najcudowniejszaa! 💫💓💓💋👑💫💋Uwielbiamm! 💫👑💎💓💎💗💕💋Zbrzydnij💫💓💗💗💗👑💋🌸Miś! 🐻🐻🐻💞💗👑💋💕💋🌸💚Kocham Cie! 💫👑💗💞👑💕💕Kłinn! 👑👑👑💓👑💋💕💕💋prawilnie! 👑👌👌💜💗💗💓👑Lasiaa! 💫👑💓💞💋💕💓💓Kwiatuszekk!! 🌸🌸🌸💓💗💞💖Megaaa! 💫💓💓💜💋💕😘💎Bommba! 💫💓💗💜💋💫💖💫Diamencikk💓💗💞💋💫💋💫Skarbuś!💫💓💗💞💖💕😘Modeleczkaa! 💞💓💓❤💕💗Boskaa! 💓💗💞💜💕💕💫Mraśnaa! 💫💓💗💞💋👑💋💫Perfekcyjnaa! 💓💗💚💋💖💋💞Fajnaaa! 💞💞💞💓💓💋💋💜Tylko brać! 👑💗💗💞🐻💋💕💋💫Wariatkaa! 💫💓💗💗💞💖💕💫Kacełkii! 🍓💓💋❤💗💖😘👑👑Czikaa! 💫👑👑💜💎💞💗💫Zajebiaszcza! 💓❤👌💗❤💗💋👑doskonała! 💗💖💖💖😘💚❤Najważniejszaa! 💫🍓🍓💞💞💞💋Truskaweczkaa! 🍓🍓Kochanaa! 🍓💓❤💋💜💎💎😘💋Extraa! 💞💓💋💋💜👌❤👌❤❤Dobraaa! 💚💚👌🐻💖💖😘😘😘Arbuzik! 🍉🍉🍉💜💞💞💓💓💞Gwiazdeczkaa💓💗💗💜💖💓💋Seksii! 👉👌💋💕🎎❤💜👑💜Żabciaaa! 💫💞💗💜💖👑💕💋Najśliczniejszaa! 👑💓💗💞💋🐻💕Najsłodszaaa 💓💗💚💚💋💞Jedyna W swoim rodzajuu! 👑💓💋❤💜8 cud świata! 💞💋💞💞💓💋💗💓💓Zjawiskowaa💕💕👑👑💋💫Nic dodać, Nic ująć! 💫💫💞💫👌💓👌Dupczii! 👑💓💞👑💕💋💚🌸Idealnaaa! 💫💓👑💋👑💫💋Mojaa! 💕💓👑👑💋Niunia! 💫💓💓👑💋💫💋Najlepszaaa! 😘💓💓👑💋Laleczkaa! 💫💓👑💜💋💓Słoneczkoo! 💓💗💚💎👑👑Ładniutkaa! 👑💗💚💜💓💕perełkaa! 💫🐻💎💎💎💋💞👑Bjutiii! 💕👑💗💞💜💋💗👑Najsss! 👑💓💗💋💋💓👑Wspaniałaa! 💕💓💗💞💞💞Najpiękniekszaaa! 💫💓💎💓💋💕Aniołekk!😘😇😇😇😇💕💕💓💋💫Najcudowniejszaa! 💫💓💓💋👑💫💋Uwielbiamm! 💫👑💎💓💎💗💕💋Zbrzydnij💫💓💗💗💗👑💋🌸Miś! 🐻🐻🐻💞💗👑💋💕💋🌸💚Kocham Cie! 💫👑💗💞👑💕💕Kłinn! 👑👑👑💓👑💋💕💕💋prawilnie! 👑👌👌💜💗💗💓👑Lasiaa! 💫👑💓💞💋💕💓💓Kwiatuszekk!! 🌸🌸🌸💓💗💞💖Megaaa! 💫💓💓💜💋💕😘💎Bommba! 💫💓💗💜💋💫💖💫Diamencikk💓💗💞💋💫💋💫Skarbuś!💫💓💗💞💖💕😘Modeleczkaa! 💞💓💓❤💕💗Boskaa! 💓💗💞💜💕💕💫Mraśnaa! 💫💓💗💞💋👑💋💫Perfekcyjnaa! 💓💗💚💋💖💋💞Fajnaaa! 💞💞💞💓💓💋💋💜Tylko brać! 👑💗💗💞🐻💋💕💋💫Wariatkaa! 💫💓💗💗💞💖💕💫Kacełkii! 🍓💓💋❤💗💖😘👑👑Czikaa! 💫👑👑💜💎💞💗💫Zajebiaszcza! 💓❤👌💗❤💗💋👑doskonała! 💗💖💖💖😘💚❤Najważniejszaa! 💫🍓🍓💞💞💞💋Truskaweczkaa! 🍓🍓Kochanaa! 🍓💓❤💋💜💎💎😘💋Extraa! 💞💓💋💋💜👌❤👌❤❤Dobraaa! 💚💚👌🐻💖💖😘😘😘Arbuzik! 🍉🍉🍉💜💞💞💓💓💞Gwiazdeczkaa💓💗💗💜💖💓💋Seksii! 👉👌💋💕🎎❤💜👑💜Żabciaaa! 💫💞💗💜💖👑💕💋Najśliczniejszaa! 👑💓💗💞💋🐻💕Najsłodszaaa 💓💗💚💚💋💞Jedyna W swoim rodzajuu! 👑💓💋❤💜8 cud świata! 💞💋💞💞💓💋💗💓💓Zjawiskowaa💕💕👑👑💋💫Nic dodać, Nic ująć! 💫💫💞💫👌💓👌Dupczii! 👑💓💞👑💕💋💚🌸Idealnaaa! 💫💓👑💋👑💫💋

Super karta repka
Shiro
alias grace




Posty: 115
Tematy: 12
Lut 2017
322
Slytherin
#13
Jeszcze piękniejsza Heart
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#14
Walerie hoe ty paskudo
viper wroc



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.