Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
anthev
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Wrz 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Anthony Mess
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 95%
Cechy charakteru: Jestem bardzo przyjacielski i uwielbiam poznawać nowych ludzi. Cechują mnie 

Męstwo, odwaga szczerość sprawiedliwość i lojalność. nigdy nie zostawiłbym kogoś w potrzebie nawet jeśli sam bym

 potrzebował pomocy. Uwielbiam rywalizować, a w szczególności wygrywać.




Wygląd postaci: Średniej długości blond włosy z przedziałkiem na środku. Jedno oko koloru brązowego, a drugie niebieskiego. Wysoki, szczupły i niezbyt umięśniony.
Historia postaci: Przed przyjściem do Hogwartu prowadziłem magiczne życie, ze względu, że moi rodzice również są czarodziejami. Mieszkamy na przedmieściach Londynu - miasta w którym się urodziłem.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć! NAzywam się Anthony Mess, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?
Słyszałem, że gdzieś w centrum, ale nigdy nie byłem jeszcze w Warszawie.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuję! *uśmiecha się i chwyta talerz*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Wpisałem w wyszukiwarce frazę "serwer hogwart minecraft"

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?: Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Wstrzymuję!

Nie można mieć statusu krwi 95%, bo taki nie istnieje. Masz do wyboru: 0%, 25%, 50%, 75% i 100% (na sto wymagana zgoda od opiekuna ogólnego).
Cechy charakteru to w większości wyliczanka, ma być to opis.
Wygląd oraz historia do rozpisania.
W historii zabrakło: objawienia mocy, jedenastych urodzin (dostanie listu z Hogwartu), zakupów na ulicy Pokątnej oraz pożegnania z rodzicami na peronie 9 i 3/4.
Drugie pytanie w pomocniku musi być w OOC, nie IC.

3 dni i 3 szansę na poprawę.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#3
Odrzucam, trzy dni minęły.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.