Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
QueQero
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Paż 2019
0
#1
Imię i nazwisko: John Nugget
Miejsce urodzenia: Szpital w Bristolu
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Miły , spokojny tymi cechami można by było zakończyć opis charakteru , lecz John jest jest inny i dobrze mu z tym. John jest sprytny , ambitny i przebiegły zawsze umie wykorzystać sytuację na swoje dobro. Od małego dogadywał się z kolegami z klasy swojej jak i starszej.
Wygląd postaci: John ma czarny kolor skóry bo jego rodzice pochodzą z krajów odległych ma niebieskie oczy po swojej ukochanej mamie. Blondyn z długimi włosami aż po uszy i z kilkoma piegami na twarzy. Ma zimowy sweter który uszyła mu babcia na gwiazdkę z nuggetem z popularnego fast fooda. Ma niebieskie spodnie dżinsowe. i czerwone letnie buty
Historia postaci:[b] Jedna samotna mama która wychowuje mnie i brata mama zawsze mówiła mi żeby zawsze spełniać swoje marzenia. Brat jest już na studiach zawsze jak mu mówiłem że chce być czarodziejem śmiał się do czerwoności. Wszyscy mieszkają na przedmieściach Bristolu w średnim domu. Ojciec był czarodziejem czystej krwi, matka również jest czarownicą, jednak pochodziła z mugolskiej rodziny. Ojciec nazywa się Piotrek, a matka Iwona.Starzy brat  ma dwóch starszych znajomych.Starszi znajomi uczą się w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, więc młody czarodziej wiedział, gdzie znajduje się peron dziewięć i trzy czwarte,Ponieważ starsi znajomi zabierali go często na ten peron.kątną, Hogsmeade itd. Od  urodzenia pojawiały się różne objawienia magicznej mocy miedzy innymi działy się dziwne rzeczy, gdy mały Nugget się denerwował, czy stresował. Mówił rodzicom, że to dziwne i potrzebuje iść do lekarza. Przykładową taką sytuacją było, gdy jego brat zaczął robić sobie żarty i go budzić późno w nocy. Zdenerwował się, dziwnie się czuł i po jego pokoju latała dziwna czerwona flara. Podczas stresu również dziwnie się czuł, ale pojawiała się nie czerwona a niebieska flara. Ojciec zanim wziął rozwód z matką wiedział że to tylko objawy magicznej mocy i powtarzali, że to normalne i nie ma się czego martwić. John nie mógł się doczekać swego listu z szkoły jego znajomych. Gdy skończył 10 lat wiedział, że został mu tylko rok, więc zaczął czytać książki związane z magią, zaklęciami i miksturami. Nie cały rok przeleciał jak samolot. Kilka dni przed jedenastymi urodzinami Johna w skrzynce na listy pojawił się list z Hogwartu. Matka czarodzieja była bardzo dumna, że ich syn zawita w jedynej w swej rodzaju szkole magii i czarodziejstwa. Za pomocą proszku fiu przeteleportowali się na ulicę Pokątną, gdzie John zrobił swoje pierwsze szkole zakupy. Syn Iwony nie mógł się doczekać, gdy wsiądzie do pociągu. Iwona pojechała na King's Cross i tu wydarzyła się chwila, która zostanie w pamięci czarodzieja do końca życia. Przejście przez mur na peron dziewięć i trzy czwarte. Na peronie John pożegnał się z Matkąi i wsiadł w pociąg. Dalsza historia nastąpi...[/b]

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć mam na imie John Nugget jestem pierwszoroczniakiem a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Nie mieszkam w Warszawie , lecz mogę sprawdzić)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *Patrze się na zupę* dzięki Steve , ale już jadłem.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
od znajomego
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Podanie odrzucone!

Nie kopiujemy podań innych osób. Napisz wszystko swoimi słowami i wstaw podanie jeszcze raz. Daję 50% warna na dwa tygodnie.
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.