Witaj!

[APELACJA] Tlenusss
Basileus
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Wrz 2019
31
#1
Exclamation 
Osoba nakładająca karę: SkMedix


Powód nałożenia kary: Obraza administracji/całokształt przewinień.


Czas trwania kary: Permban.


Opis sytuacji: Ponad rok temu otrzymałem permanentną banicję na serwerze zaraz po złamaniu przeze mnie regulaminu. W skład nałożonego bana wchodziły również wszystkie moje przewinienia. Jestem pewien, że każdy wie już za co zostałem wykluczony z serwera, a zwłaszcza Administracja. Mimo wszystko - sytuacja wyglądała następująco: Nałożona na mnie została kara 10 tysięcy trawabana przez ówczesną moderatorkę Stzygę. Z tego co pamiętam, powodem mogło być uderzenie jednego ze znajomych, z którymi wtedy grałem. Jako, że często byłem za to zgłaszany, w końcu się doigrałem i trafiłem na trawabana. Zdenerwowałem się i pod wpływem emocji, znając błąd serwera, który pozwalał budować na terenie przeznaczonym do odbywania kary - na jednej ze ścian umieściłem zdjęcie moderatorki nakładającej karę z obraźliwym podpisem. To ostatnie przewinienie z mojej strony dotarło do SkMedixa, a on zdecydował, że to jak i inne nagminnie łamane punkty regulaminu przekroczyły granice ostatnich szans i ukarano mnie banem.


Argumentacja: Ostatnio znowu mi się zatęskniło za grą na Haplu i postanowiłem spróbować raz jeszcze z apelacją. Nie mam jak usprawiedliwić swojego zachowania, które zostało opisane powyżej. Kierowałem się emocjami, dziecinnością i chyba próbą zwrócenia na siebie uwagi pokazując jaki to pseudo śmieszny jestem. Po otrzymaniu bana nie przyjąłem tego do siebie, ale z czasem zaczęło mi mocno brakować serwera i jego społeczności. Już kilka razy próbowałem wrócić do gry, ale niestety spotykałem się z odmową, której cięzko się dziwić. Przez roku w przeciągu, którego wiele razy przypominał mi się serwer, co było wynikiem rozmów z aktualnymi graczami, miałem sporo czasu do zrozumienia decyzji SkMedixa. Po ochłonięciu, a może i lekkim spoważnieniu mojego charakteru, już wiem, że nie piszę tutaj po raz kolejny żeby wbić na serwer i poodwalać. Chcę po prostu pograć jak na normalnego gracza przystało. Ostatecznie mogę jedynie przeprosić i obiecać, że w przypadku powtórki z przed roku, nigdy więcej nie zobaczycie mnie na forum.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#2
Ty nie zasługujesz na unbana.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.