Witaj!

[APELACJA] kubixgame
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#1
Osoba nakładająca karę: Ixu Gaming

Powód nałożenia kary: bug abusing

Czas trwania kary: Perm

Opis sytuacji: 

Użyłem komendy /portfel galeon -1 ponad 4000 razy, kopiując ~1.5mln knutów. Zbugowany w ten sposób hajs wykorzystałem na zakup 2-3 domów i kilku itemków. Całą resztę niewykorzystanych pieniędzy ukryłem w skrzynce w Londynie, mogę pokazać moderacji jeśli trzeba.


Argumentacja:


Ponownie wracam, prawie 4 miesiące od poprzedniej apelacji, po ponad 5-6 miesiącach od otrzymania bana. Tak jak było napisane w poprzedniej apelacji, zdaję sobie sprawę, że doprowadziłem do małej inflacji na serwerze. Ponownie zacząłem się zastanawiać nad tym, co robiłem w przeszłości na serwerze i wiem, że wielu osobom się to nie podobało, dlatego chciałbym mieć szansę, drugą jak i ostatnią w mojej krótkiej historii gry, aby naprawić moje błędy, a także relacje z niektórymi osobami. W ostatnim czasie kilku moderatorów mogło dostrzec moje zachowanie na haplu oraz akcję, które wykonywałem. Chciałem w ten sposób po części przyczynić się ponownie do budowy społeczności na haplu, a także umilania innym rozgrywki. Chociażby na samą noc duchów miałem kilka pomysłów, które mogłyby być fajne do zrealizowania z pomocą moderacji (porozstawianie na tabliczkach informacji, wszystko usprawiedliwione IC i wykonane przy pomocy akcji postaci). Nie zależy mi na postaci tj. Lord_Kaze czy kubixgame, ponieważ na jednej zdobyłem cały swój majątek przy pomocy buga, więc wyczyszczenie konta mi się należy. Na drugiej natomiast odwalałem i to mocno, czego żałuję, nawet jeśli była to moja pierwsza postać na haplu i to na niej uczyłem się gry, jak i całego uniwersum. Mam nadzieję, że otrzymam unbana, ponieważ poprzednia apelacja została zamknięta bez odpowiedzi, a bardzo chciałbym jeszcze raz móc wejść na serwer, bez potrzeby ukrywania się. Ixu - decyzja zależy w znacznej części od Ciebie, ponieważ to Ty dawałeś mi bana. Powinieneś teraz wiedzieć, z kim odgrywałeś akcje na jakiej postaci i jeśli możesz, to oceń sam, czy wygłupiałem się na tej postaci, czy jednak utrzymywałem przynajmniej średni poziom RP oraz zachowania na serwerze. Oczywiście żałuję popełnionego czynu i zobowiązuję się nigdy więcej go nie powtórzyć, niezależnie od powodów, jakie by mnie do tego pchały.

Dodatkowo, pomimo bana, siedziałem na discordzie pod nickiem smutnykubix, gdzie pomagałem w miarę moich możliwości rozwiązywać problemy niektórych graczy z przykładowo wejściem na serwer. Podczas samego pobytu na serwerze dodatkowo zdobywałem, zamiast tracić punkty dla swojego domu, w ten sposób starając się udowodnić, że jednak zależy mi nie tylko na sobie, ale także na pracy zespołowej jak i dbaniu o dobro wspólne.
Rebelianci się szykują
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#2
Odbanowany.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.