Witaj!

[APELACJA] Cruci
Cruci
Początkujący Czarodziej



Donator

Posty: 27
Tematy: 11
Cze 2019
39
#1
Osoba nakładająca karę: Stella/em411

Powód nałożenia kary: "Powód nie został podany" (Wyzwiska skierowane w stronę graczy, zdemolowanie katedry, usunięcie domu Stelli, usunięcie warpa .warp bud18)

Czas trwania kary: Perm (Słyszałem, że miał trwać 2 tygodnie, ale chciałem sam ochłonąć i dać sobie czas, więc nie pisałem przez ok. dwa miesiące do adminsitracji.)


Opis sytuacji: Cała spór wyjaśniany był na publicznym DC oraz na konferencji White, ale opiszę całą sytuację od początku. Dostałem zlecenie zbudowania domu Stelli i tak też zrobiłem. Sam chciałem zarobić, bo potrzebowałem pieniędzy na dom, który wybudowałem wraz z nowym nokturnem. Powtarzałem wielokrotnie, iż potrzebuje pieniędzy i prosiłem ją również o zaliczkę w wysokości chyba 10 tyś za dom. Spotkanie na serwerze było ciągle odkładane, więc ja sam zaprzestałem budowy i robiłem to bardzo powoli. Pod wpływem emocji usunąłem dom. Gdy wyczułem bana, postanowiłem usunąć również swój warp, nad którym pracowałem dniami i nocami oraz klasztor zbudowany dla LeniwiecHere (najprawdopodobniej nie był używany od przejścia na nową wersję.) W całym tym zamęcie i kłótni między mną, a Weroniką obraziłem kilka innych osób m.in. Viperę, Leniwca, Seana oraz Arcanusa.

Argumentacja: Rozmawiałem już z Weroniką i doszliśmy do porozumienia. Chciałbym bardzo przeprosić za swoje szczeniackie zachowanie i moją, w tamtym momencie, nieokiełznaną naturę. Nie chcę pisać na forum o swoim życiu prywatnym i tym co mnie kierowało, dlaczego stałem się taki agresywny i zniszczyłem coś w klockach, więc uznajmy, że moje czyny były spowodowane niesmakiem w związku z niewywiązaniem się z płatności Stelli. Naturalnie byłem tak zły i nie patrzyłem na to co piszą inni, że nie zauważyłem, iż Stella zaoferowała mi zapłatę, przed zniszczeniem domu. Gdybym w tamtym momencie ochłonął to może teraz nie pisałbym tej apelacji. Przepraszam w tym miejscu Viperę, Leniwca, Seana oraz Arcanusa za moje wyzwiska, których już nie pamiętam,a szczególnie Viperę, którą koszmarnie potraktowałem. Chciałbym dodać również, iż będąc budowniczym byłem na każde zawołanie moderacji, czynnie pomagałem Nagini oraz Stelli, gdy mnie potrzebowały, a w każdą swoją pracę wkładałem serce. Zrobiłem wiele struktur z mikrobloczków, które zaimplementowałem w różnych miejscach, by uatrakcyjniały rozgrywkę i pomagały graczom wejść w klimat unwiersum. Liczę na pozytywny odzew administracji. (Jeśli o jakiejś sytuacji, w której zawiniłiem, zapomniałem, to proszę o przypomnienie tutaj bądź w prywatnej wiadomości na DC)
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#2
Notre Dame
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#3
A ja wybaczam, bo to pierwsza osoba która mnie przeprosiła 

~ Vipera

Veni mógłbyś się uczyć od niego.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#4
Odbanowany.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.