Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
mati5079
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015

#1
Imię i nazwisko: Matt Kaleb
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Spokojny, miły chłopak, który niezwykle szybko się uczy. Nie ma problemu z nawiązywaniem nowych znajomości. Dba o innych i samego siebie, jest empatyczny i zawsze walczy za dobro. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, najlepiej w lesie. Ludzie mu ufają i często powierzają swoje problemy, bo wiedzą, że Matt ich wysłucha i zawsze dobrze doradzi. Jest pilny i systematyczny. Nigdy się nie spóźnia. Dba o swój wygląd i jest perfekcjonistą. Uwielbia gotować, czytać i bawić się ze zwierzętami. Nigdy nie wybucha gniewem i nie przechwala się przy innych. Potrafi pocieszyć każdego nawet w najtrudniejszych sytuacjach.
Wygląd postaci: Wysoki, szczupły lecz dobrze zbudowany chłopak; brunet z niebieskimi oczami. Ma mały szpiczasty nos i jasną cerę. Ubiera się schludnie i nie nosi okularów. Zazwyczaj na prawej ręce nosi talizman, który dostał od rodziców. Nie ma blizn ani żadnych znamion. Zazwyczaj nosi niebieskie jeansy, czarną koszulę i czapkę z daszkiem. Ma lekko odstające uszy i zadbane usta.
Historia postaci: Urodził się w Londynie i miał cudownych rodziców. Dobrze uczył się w zwyczajnej szkole. W wieku 10 lat w jego życiu zaczęły pojawiać się niewytłumaczalne zjawiska, które przeraziły jego rodziców. Pewnego dnia pokłócił się ze swoimi rodzicami. Był strasznie zły i krzynął na nich a okna w całym domu wybuchły. Przestraszył się, bo nie wiedział co się z nim dzieje. W dniu 11 urodzin dostał list do Hogwartu. Rodzice byli dumni i wysłali go z wujkiem na zakupy na ulicę Pokątną. Po zakupie potrzebnych akcesoriów zabrali go na peron 9 i 3/4, gdzie wyruszył w swoją niezwykłą i magiczną podróż.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej mam na imię Matt i jestem tu nowy a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Sorka ale jestem z Krakowa i jestem słaby z geografii)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*przyjmuje i uśmiecha się do kolegi*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Widziałem na YT

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Wstrzymuję.

Na status 100% wymagana jest zgoda od opiekuna ogólnego lub należenie do jednego z rodów czystokrwistych. Po prostu zmień status na: 0%, 25%, 50%, 75%.
Charakter fajnie by bardziej rozpisać, jest ciut ubogi. Wygląd podobnie - jest o wiele za krótki.
W historii zabrakło: objawienia mocy, jedenastych urodzin, zakupów na ulicy Pokątnej oraz pożegnania z rodzicami na peronie 9 i 3/4. Warto również rozpisać trochę początkowe dzieciństwo.

3 dni i 3 szansę na poprawę.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#3
Wstrzymuję.

Objawienie mocy powinno być bardziej opisane. Jak się wydarzyło, co się wtedy działo. Pamiętaj o tym, że muszą temu wydarzeniu towarzyszyć silne emocje (strach, gniew idt.).
Fajnie jakbyś jeszcze rozpisał trochę charakter i wygląd.

3 dni i 2 szansę na poprawę.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#4
Niech będzie, akcept.
Ravenclaw!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.