Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
LeKaSiK
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2019
0
#1
Imię i nazwisko: LeKa Sik
Miejsce urodzenia: Polska
Status krwi: 75%
Cechy charakteru:

 Szczera, Sprawiedliwa, Energiczna, Empatyczna, Wesoła, Odpowiedzialna, Zawsze ma apetyt, Nie jest wybredna

Wygląd postaci: 

Brązowo włosa ładna dziewczyna z oczami koloru fuksji

Historia postaci: 

Wychowana na wsi przez rodziców.
Niedawno dowiedziałam się o istnieniu magicznego świata podczas gdy ratowałam zwierze na ulicy.
Uleczyłam je i udało mi sie z nim porozumieć.
Nie miałam za wielu dobrych przyjaciół ale już wiem że powodem tego była moja odmienność w świecie mugoli. 
Od zawsze miałam dobre relacje ze zwierzętami ale od jakiegoś czasu potrzafiłam je zrozumieć.
Gdy wyznałam to rodzicom opowiedzieli mi swoją historię i to że istnieją czarodzieje tacy jak my i mugole.
Nie miałam im tego za złe.. właściwie to nawet fajnie tak samemu odkrywać wszystko gdy jest owiane coś tajemnicą.
Gdy poraz pierwszy weszliśmy na ulicę Pokątną odjęło mi mowę.
Tyle nie zbadanych rzeczy, tyle tajemnic do odkrycia, tyle wiedzy której nie mam.
Aż nie mogłam się doczekać co przyniesie przyszłość.
Gdy nadszedł czas rozstania wszyscy płakaliśmy. 
Zawsze byliśmy zgraną rodziną.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

Hejka, Mam na imie Leka, Leka Sik.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Pewnie! po wyjściu z dworca od razu go widać. najładniejszy i najwyższy budynek w okolicy ze strzelistymi wieżami.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Co to? Smaczne?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałam w internecie czegoś ciekawego i chyba znalazłam.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Neksiak
Czarodziej




Posty: 29
Tematy: 2
Wrz 2019
20
#2
Podanie wstrzymane.
- Zmień imię i nazwisko. Nie dajemy własnych nicków, tylko wymyślone dane.
- Zdecydowanie - charakter do sporej poprawy. Pamiętaj, że to nie jest żadna wyliczanka, powinny zamiast ich być wystarczająco dobrze zbudowane zdania. Proponuję Ci wypisać jedną cechę na jedno rozbudowane zdanie. Dopisz kilka negatywnych cech - w takim wieku już z pewnością takowe się objawiają.
- Wygląd też źle. Powinnaś/powinieneś zawrzeć w nim odpowiednie informacje, poczynając przykładowo od góry kończąc na samym dole. Staraj się, by zbudować rozbudowane, jak i ciekawe zdania. Po prostu by były miłe dla oka.
- Historia do ogroomnej poprawy. Jest w niej wiele błędów, aż szkoda mi ich wymieniać. Aczkolwiek, na pewno dam Ci kilka rad, które Ci pomogą i powinnaś/powinieneś je zawrzeć:
a) narodziny i dzieciństwo - to kluczowy moment, musimy wiedzieć gdzie urodziła się twoja postać i w jaki sposób była wychowywana, może to być istotne ic.
b) przeprowadzka - z tego co widzę, została urodzona w Polsce - uwzględnij więc przeprowadzkę w Historii do Wielkiej Brytanii, bo do Hogwartu dostają list tylko dzieci z tamtejszych rejonów.
c) objawienie mocy - dzieciom w pewnym momencie objawia się moc. Zazwyczaj poprzez silne emocje (np. strach, irytacja, rozpacz). Gdy takie zdarzenie ma miejsce, dzieją się rzeczy magiczne (np. jakaś siła sprawia, że stół się przewraca).
d) zakupy na pokątnej - to właśnie na ulicy Pokątnej twoja postać zakupuje niezbędniki do Hogwartu, w tym podręczniki, różdżka i opcjonalne stworzenie, i tak dalej.
e) odjazd ze stacji King's Cross - w dniu pierwszego września twoja postać wyrusza w nieznaną podróż z peronu dziewięć i trzy czwarte ze stacji King's Cross.
- W drugim zadaniu pomocnika powinnaś/powinieneś odpowiedzieć przy pomocy czatu OOC (nawiasy).
- W trzecim zadaniu pomocnika powinnaś/powinieneś zawrzeć oprócz odpowiedzi twojej postaci jakąś akcję, np. *odebrała zupę z uśmiechem na twarzy*.
Za inspirację możesz wziąć sobie inne zaakceptowane podania, lecz pod żadnym pozorem ich nie kopiuj!
Gdybyś miał problemy z podaniem jestem skory do pomocy, pisz na discordzie: Neksiak#3668
Trzy dni i trzy szansę na poprawę!
Neksiak
Czarodziej




Posty: 29
Tematy: 2
Wrz 2019
20
#3
Odrzucam.
Już po czasie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.