Witaj!

[APELACJA] Yosuto
ApelacjaYosuto
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lis 2019
12
#1
Osoba nakładająca karę: em411
Powód nałożenia kary: Włamania na konta dawnych administratorów, wykorzystywanie ich oraz obrażanie H@
Czas trwania kary: Forever
Opis sytuacji: 
Sprawa miała się tak, że postanowiłem wbić na konto koleżanki, która założyła je lata temu temu i praktycznie na nim nie grała. Znałem hasło bo pomagałem jej się rejestrować. Postanowiłem, że sprawdzę, czy nie ma tam galców, które mogą mi się przydać. Wbiłem na jej nicku na serwer i zauważyłem, że zamiast logowania jest rejestracja,  ale eq i galce zostały. Pomyślałem, że to efekt przeinstalowywania pluginu na rejestracją, albo coś podobnego. Wtedy mnie olśniło. Zacząłem po kolei wbijać pod różnymi nickami dawnych administratorów i w końcu znalazłem takie, które wymagają rejestracji. Ustaliłem hasło i ku mojemu zdziwieniu, na koncie pozostało nie tylko eq ale również uprawnienia administratorskie. Zacząłem z tego korzystać (głównie do tworzenia itemków do wykorzystania stricte IC). Wbrew pozorom, domy, które miałem, zakupiłem samodzielnie, na długo przed użyciem konta admina. W końcu konto admina, którego używałem dostało bana. Zacząłem więc szukać kolejnego i udało się -znalazłem.
O ile dobrze pamiętam, suma sumarum korzystałem w sumie z 3 takich kont. W końcu (prawdopodobnie) Hachi zbanowała moje normalne konto, bo dokopała się do IP, które korzystało z tych kont. Ja się tłumaczyłem, że moje IP często się zmienia, bo korzystam czasem z internetu domowego, czasem udostępniam sobie dane komórkowe. Pomogło na chwilę, bo dostałem UB, jednak za niedługo dostałem bana od Emila. Sprawdził logi tych kont i zauważył, że były tworzone itemy, które posiada moje główne konto. Potem pogorszyłem sobie tylko sprawę, gdy napisałem apelację, w której oskarżyłem niesłusznie Emila, że próbuje mnie udupić za nic i wypierałem się zarzutów. Dostałem więc perm bana.

Argumentacja: Bardzo przepraszam za swoje zachowanie, głównie Emila, bo zachowałem się wobec Ciebie bardzo nie w porządku. Na haplu spędziłem bardzo dużo czasu i jestem naprawdę starym graczem tego serwera. Wiem, że nie mam nic na swoją obronę, ale może chociaż pomoże mi to, że poza tym ostatnim wybrykiem, byłem wcześniej naprawdę porządnym graczem. Myślę, że osoby, które miały ze mną styczność i ze mną grywały, pamiętają, że nigdy nie odwalałem, trzymałem się reguł i byłem uprzejmy wobec innych graczy. Jeszcze raz sorry.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Myślę ze powinien dostać UB w końcu tak jak pisze, oprócz tego odwalenia z tymi włamami na konto nie szczególnie narażał się administracji, a grał bardzo aktywnie swego czasu Smile Powodzenia!
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#3
Też mi sie zdaje, że pewnie było i minęło te bardzo dłużo czasu. Sama nie miałam kontaktu z tym graczem ale widać że sie postarał w tej apelacji i mozna by mu przyznać tego unbana Smile 
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#4
CzarnaMoc napisał(a): (05.11.2019 01:30)Też mi sie zdaje, że pewnie było i minęło te bardzo dłużo czasu. Sama nie miałam kontaktu z tym graczem ale widać że sie postarał w tej apelacji i mozna by mu przyznać tego unbana Smile 
jak ty cos palniesz to czlowiek nie wie czy plakac, czy sie smiac ;x
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#5
Dobry gracz, zawsze był aktywny. Popieram by dostał UB
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#6
LENIWIECHERE napisał(a): (05.11.2019 02:07)
CzarnaMoc napisał(a): (05.11.2019 01:30)Też mi sie zdaje, że pewnie było i minęło te bardzo dłużo czasu. Sama nie miałam kontaktu z tym graczem ale widać że sie postarał w tej apelacji i mozna by mu przyznać tego unbana Smile 
jak ty cos palniesz to czlowiek nie wie czy plakac, czy sie smiac ;x
Bez kitu XDDdDrdddd
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#7
Wracaj typie Tongue
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#8
kozak typ był dawać go z powrotem, a vipera to tylko posty sobie nabija komentujac wszystko jak shitposterka na fejsbuku
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#9
ogladalem wczoraj w nocy totohoker i sluchalem lany wielkie usta del rey
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#10
Dobry gracz, takie niezbyt aktywny ostatnio, ale chętnie zobaczyłbym z powrotem pana Malte. ;]
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.