Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Gwiazdeczkkaa
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Mar 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Nina Lynn
Miejsce urodzenia: Anglia, Londyn, Notting Hill
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Chaotyczna i  odważna- to dominujące cechy dziewczyny. Jednak bywa tez skryta, czasami wydaje się jakby żyła we własnym świecie. Jest władcza, sprytna oraz zdeterminowana w dążeniu do celu. Dzięki temu nietrudno jest jej spełniać swoje plany oraz marzenia. Dziewczyna jest uparta i rzadko kiedy zmienia zdanie jest także często zazdrosna o swoich najbliższych, przez co często boi się, że ich straci. Ciężko jej nawiązywać nowe znajomości lecz kiedy już się do kogoś przywiąże to jest gotowa skoczyć za nim w ogień. Ma zdolności przywódcze i często rówieśnicy właśnie ją wybierają na lidera. Mimo, że dziewczyna sprawia wrażenie miłej oraz przyjacielskiej to uwielbia się przekomarzać. Dziewczyna w miarę często jest zaborcza, groźna (inaczej mówiąc potrafi nieźle się wyżyć na czymś lub kimś ale to bardzo rzadko się zdarza),wulgarna lub zwyczajnie sarkastyczna. Dość duża wagę przywiązuje do wyglądu danej osoby
Wygląd postaci: Pierwsza rzeczą jaka rzuca się w oczy przy spotkaniu dziewczyny są jej włosy- czarne oraz krótkie, zadbane włosy (dziewczyna często farbuje włosy). Oczy jej są piękne- szare. Dziewczyna ma w prawym uchu industriala oraz dwa helixy a w lewym często nosi kolczyka w kształcie szkieletu. Na jej dolnej wardze widoczny jest czarny kolczyk. Karnację ma oliwkową, a cerę zaś bez żadnych wyprysków ani pryszczy. Mierzy około 160 cm oraz waży 37 kg. Nina ubiera się w stylu grunge lub aesthetic, ale to zależy od jej humoru. Na prawej ręce zawsze nosi przynajmniej cztery bransoletki, a na szyi naszyjnik z opalu ze szczególnym dla niej znaczeniem. Buty które ubiera to zazwyczaj trampki lub czarne trapery. Nina nie szczególnie lubi ubierać się "dziewczęco" co z reszta widać.
Historia postaci: 22 grudnia 1961 był dniem przełomowym dla Alice oraz Jake'a Lynn'ów. Wtedy też przyszła na świat Nina Lynn. Od wczesnych lat wiedziano, że dziewczyna ma potencjał i wyrośnie na kogoś wielkiego. Młoda Lynn od kiedy miała 5 lat wykazywała duże zainteresowanie muzyką i sztuką. Głos miała (oraz nadal ma) niesamowity. Na swoje 10 urodziny dostała sztalugę oraz wielkie, białe płótno do malowania obrazów, o którym od zawsze marzyła. Spędziła dużo czasu nad swoim dziełem. Za dużo czasu. Przez co matka zabrała jej przybory do malowania na co Nina zareagowała z furią i wbiegła do swojego pokoju na strychu. Stanęła przez lustrem pozwalając łzom swobodnie płynąc po jej policzkach. Nagle lustro pękło w pół. Idealnie przecięte niczym skalpelem. Roztrzęsiona dziewczyna pobiegła do łóżka, próbując wytłumaczyć sobie to zdarzenie. Po chwili namysłu uświadomiła sobie, ze pochodzi jednak z czarodziejskiej rodziny. Przez długi czas po wykluciu spekulacji nie mogła zasnąć, jednak w końcu jej się to udało
Od tego wydarzenia minęło już trochę czasu, a Nina wciąż myślała o tym co się stało tamtej nocy. Dziewczyna była świadkiem kilku innych wydarzeń np. znikająca szyba w zoo. Zastanawiała się czy powiedzieć o tym rodzicom czy jeszcze nie pora. Zdecydowała się nie mówić.
Pewnego dnia dziewczyna siedziała na parapecie słuchając muzyki gdy nagle przeleciała koło niej sowa i zostawiła list zaraz obok jej nogi. Nina szybko zbiegła na dół aby przekazać rodzicom co się właśnie wydarzyło oraz  aby pokazać list. Alice i Jake wiedząc, że już czas serdecznie pogratulowali dziewczynce.
Nina czekała z niecierpliwością aby rozpocząć nowy rok szkolny w zupełnie obcej jej szkole- w Hogwarcie. Jak potoczą się losy Niny- to już zależy od niej.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Oh.. ja jestem Nina Lynn, ale Nina wystarczy.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(pewnie- jest w centrum Warszawy.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*patrzy rozkojarzona na chłopaka, jednak po chwili się otrząsa* dziękuje, ale nie jestem głodna *uśmiecha się lekko i odsuwa talerz na bok*




Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Oglądając Drollercaster jakoś w 2016.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiście






Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#2
Wstrzymuję

" Dziewczyna w miarę często jest zaborcza, groźna,wulgarna lub zwyczajnie sarkastyczna." 
Groźna? Co miałaś na myśli pisząc to słowo?

"Jej oczy są zielone" - Zmień to proszę. Zbyt wiele postaci na serwerze posiada ten kolor oczu a jest on naturalnie bardzo rzadko spotykany. 

"nosi fioletowe soczewki korekcyjne" - Czarownica z magicznej rodziny używająca typowo mugolskich przedmiotów? Coś mi tu nie gra. 

" Stanęła przez lustrem pozwalając łzom swobodnie płynąc po jej policzkach. Nagle lustro pękło w pół. Idealnie przecięte niczym skalpelem. Roztrzęsiona dziewczyna pobiegła do łóżka i nie wiedząc co się dzieję zaczęła bardziej szlochać. Po chwili zasnęła.
Od tego wydarzenia minęło już trochę czasu, a Nina nadal nie potrafiła tego racjonalnie wytłumaczyć. Dziewczyna była świadkiem kilku innych wydarzeń np. znikająca szyba w zoo. Wyjaśniała to sobie przewidzeniami lub objawami zmęczenia." - Skoro urodziła się i wychowywała w czarodziejskiej rodzinie, zupełnie nie rozumiem skąd jej zdziwienie i niezrozumienie takich wydarzeń.

"Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)

pewnie- jest w centrum Warszawy." - Na rzeczy pisane w nawiazach [Czyli OOC - Out Of Character]) odpisujemy w nawiasach. 




3 dni, 3 szanse na poprawę
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
Gwiazdeczkkaa
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Mar 2018
0
#3
Poprawione
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#4
Nadal wstrzymane

poprawę edytujemy w istniejącym wątku, zamiast tworzyć nowe. Mimo to, w tamtym wątku nie zauważyłem zbytnich zmian. 

"Dziewczyna w miarę często jest zaborcza, groźna,wulgarna lub zwyczajnie sarkastyczna. Dość duża wagę przywiązuje do wyglądu danej osoby" - Nadal nie wyjaśniłaś mi co miało znaczyć to "grożna"

"Oczy jej są piękne. Jedno ma zielone z brązowa obwódka w okół źrenicy, a drugie zwyczajnie żółte." - Popraw. Staraj się trzymać popularnych standardów oczu. Heterochromia to także rzadkie zaburzenie. Wybierz pomiędzy niebieskim/szaryn/piwnym.

Soczewki poprawione więc okej

pojmowanie wybuchów magii jest okej

Nawiasy spoko

Popraw to o czym mówiłem i będzie dobrze



3 dni, 2 szanse na poprawę. 
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
Gwiazdeczkkaa
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Mar 2018
0
#5
IxuGaming napisał(a): (11.11.2019 17:33)
Nadal wstrzymane

poprawę edytujemy w istniejącym wątku, zamiast tworzyć nowe. Mimo to, w tamtym wątku nie zauważyłem zbytnich zmian. 

"Dziewczyna w miarę często jest zaborcza, groźna,wulgarna lub zwyczajnie sarkastyczna. Dość duża wagę przywiązuje do wyglądu danej osoby" - Nadal nie wyjaśniłaś mi co miało znaczyć to "grożna"

"Oczy jej są piękne. Jedno ma zielone z brązowa obwódka w okół źrenicy, a drugie zwyczajnie żółte." - Popraw. Staraj się trzymać popularnych standardów oczu. Heterochromia to także rzadkie zaburzenie. Wybierz pomiędzy niebieskim/szaryn/piwnym.

Soczewki poprawione więc okej

pojmowanie wybuchów magii jest okej

Nawiasy spoko

Popraw to o czym mówiłem i będzie dobrze



3 dni, 2 szanse na poprawę. 
Poprawione
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#6
Twoje podanie zostaje zaakceptowane.
Trafiasz do... 

Gryffindoru!

Zgłoś się na serwerze po rangę
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.