Witaj!

Rozliczenie z przeszłością
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#11
O żyjesz! Siema
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#12
Czy będziesz dobrym MK?
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#13
Cytat:Czy będziesz dobrym MK?


Chciałbym być takim KidModeratorem, jakiego potrzebujecie i na jakiego zasługujecie, który będzie rzetelnie wykonywał swoje obowiązki <3
Rebelianci się szykują
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#14
Nie, nie. Chodziło mi o to, czy będziesz dobrym MultiKontem, a nie KidModeratorem xD
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#15
Multikontem akurat będę najlepszym
Rebelianci się szykują
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#16
Refik
Rebelianci się szykują
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#17
Refik
Rebelianci się szykują
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#18
Jak tam kontrolowanie mioteł oraz czy kazdy ma licencje na teleportację?
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#19
Cytat:Jak tam kontrolowanie mioteł oraz czy kazdy ma licencje na teleportację?


Tak średnio, najbardziej boli w oczy taki kozak 1OOC, który mi mówi, że nie mam prawa, że to jest niesprawiedliwe, że tak nie wolno, że on to zgłosi do płokułatuły bo nawet "R" nie umie wymówić na postaci, że on jest załamany moją postawą, zgłosi na mnie skargę, że jego ojciec to minister magii, a mama to nawet wyżej bo w MKC pracuje, jeszcze w międzyczasie widzisz jak odgrywa za tobą 5 osób, które różdżki wyciągają i akcje zaczynają pisać na 9 słów, że rzucają we mnie avade, jeszcze ktoś obok się deportuje to trzeba skasować go też, a ciężko trochę jak jest się samemu na akcji akurat. O tyle dobrze, że można na szybko zrobić accio miotła i się deportować, to przynajmniej jak do DTM przyjdzie z kolegami to biorę moderatora pod pachę i on odgrywa, że 10 aurorów mam w pokoju i jakoś bardziej bezpiecznie się czuje.

A co do samego pytania, no to zgłosiło się kilka osób na przegląd dobrowolny, chyba ogarnęli, że lepiej zapłacić 20 niż 100 knutów, a te pozostałe sobie wydać np. na jedzenie na straganie WrightFish (podkreślam, najlepsze ryby mają), albo na nowy domek. To samo z licencją na deportację, kilka osób sobie wyrobiło, a pozostałe będą mandaty płacić.
Rebelianci się szykują



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.