11.11.2019 03:34
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.11.2019 17:11 przez IxuGaming. Edytowano w sumie 3 razy.)
EGZAMINY - ZASADY I TERMINY
1. Egzaminy rozpoczną [11.11] i potrwają do [16.11] włącznie.
2. Egzaminy mogą odbywać się od godziny 18 do godziny 22.
3. Minimalny czas trwania egzaminu wynosi 45 minut.
4. W trakcie jednego dnia mogą odbyć się maksymalnie 4 egzaminy dla jednej klasy.
5. By uczeń mógł zdać do następnej klasy musi zdać minimum 3 egzaminy na ocenę minimalną
6. Ocena minimalna z danego przedmiotu ustalana jest przez nauczyciela przedmiotowego, nie może być niższa niż O i wyższa niż PO.
7. Egzaminy mogą odbywać się w Wielkiej Sali bądź w sali lekcyjnej danego przedmiotu.
8. Egzaminy z latania nie wliczają się do ogólnej puli egzaminów zdanych.
9. Na drugie terminy zdania egzaminu w przypadku niemożności stawienia się ucznia na egzaminie, uczeń umawia się na nie prywatnie z nauczycielem przedmiotowym, nauczyciel nie ma obowiązku przeprowadzać drugiego terminu egzaminu.
10. Czas na podanie wyników egzaminów z pierwszego terminu to 7 dni od momentu zakończenia się danego egzaminu.
11. W czasie trwania tygodnia egzaminów nie odbywają się żadne lekcje ani zajęcia dodatkowe.
KLASA 1OOC (Wyczerpujące Umiejętności Magiczne dla Laików)
PONIEDZIAŁEK
18:00-19:00 - Astronomia
19:00-20:30 - Zielarstwo
WTOREK
20:00-21:00 - Historia Magii
ŚRODA
20:00-21:00 - Zaklęcia i Uroki
21:00-22:00 - Obrona Przed Czarną Magią
CZWARTEK
18:00-21:00 - Eliksiry
PIĄTEK
19:00-20:00 - Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami
SOBOTA
18:00-19:00 - Transmutacja
21:00-22:00 - Latanie
KLASA 2OOC (Standardowe Umiejętności Magiczne)
PONIEDZIAŁEK
18:00-19:00 - Astronomia
19:00-20:00 - Mugoloznawstwo
20:30-22:00 - Zielarstwo
WTOREK
20:00-21:00 - Historia Magii
ŚRODA
20:00-21:00 - Zaklęcia i Uroki
21:00-22:00 - Obrona Przed Czarną Magią
CZWARTEK
18:00-21:00 - Eliksiry
PIĄTEK
18:00-19:00 - Wróżbiarstwo
20:00-21:00 - Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami
SOBOTA
18:00-19:00 - Starożytne Runy [U]
19:00-20:00 - Numerologia
20:00-21:00 - Starożytne Runy [P]
21:00-22:00 - Transmutacja
KLASA 3OOC (Okropnie Wyczerpujące Testy Magiczne)
PONIEDZIAŁEK
18:00-19:00 - Astronomia
19:00-20:00 - Mugoloznawstwo
WTOREK
18:00-19:30 - Zielarstwo
20:00-21:30 - Historia Magii
21:30 - 22:30 - Podstawy Magomedycyny
ŚRODA
20:00-21:00 - Zaklęcia i Uroki
21:00-22:00 - Obrona Przed Czarną Magią
CZWARTEK
18:00-21:00 - Eliksiry
PIĄTEK
21:00-22:00 - Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami
SOBOTA
18:00-19:00 - Numerologia
19:00-20:00 - Starożytne Runy [U]
20:00-21:00 - Starożytne Runy [P]
21:00-22:00 - Transmutacja
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]