Witaj!

Propozycja
Narcyz
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 8
Lut 2018
39
Slytherin
#1
Witam wszystkich, szczególnie moderatorów, H@ itd.

Na wstępie chciałem zaznaczyć, iż post nie ma na celu obrażenie kogokolwiek, tylko sugestywne wyjaśnienie pewnej sytuacji. Jak wiemy, wprowadzono system, wedle którego potrzebujemy SPECJALNEGO jedzenia na serwerze, aby nie dostać CK. Ja wszedłem sobie dzisiaj na serwer (miałem w EQ jedzonko), spróbowałem zjeść - straciłem jednego itemka a głód nadal trwał. Pytanie do administracji, po co robicie takie rzeczy? Takimi posunięciami zamiast przyciągać ludzi do Hapla tylko odciągacie. No bo kto odgrywa codziennie jedzenie? Jeśli tak ma być to czemu mamy nie odgrywać załatwiania się w toalecie, mycia się codziennie na Haplu? BO TO SERWER O HARRYM POTTERZE a nie jakieś simsy czy Gotowanie RP. Z tej racji proponuję aby odejść od tego systemu, bo każdy ma ważniejsze akcje do odegrania niż tworzenie jedzenia. Gwarantuję wam, że ten system z jedzeniem to okropny pomysł, no chyba, że Waszym zamysłem było CK połowy postaci na Haplu.

Pozdrawiam,
Narcyz
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#2
Net4Game upadł, a Unię Europejską trzeba zniszczyć.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#3
Jakie odgrywanie akcji? Przecież to trzymasz jedzenie w łapce klikasz ppm akcja sama się wyświetla i po sprawie.
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#4
RIP Net4Game
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#5
Aby otrzymać posiłek, wcale nie musisz niczego odgrywać, wystarczy, że odwiedzisz Wielką Salą i klikniesz PPM na jeden z posiłków znajdujących się na stole:

[Obrazek: jnF3vwZ.png]

Wtedy otrzymujesz taki przedmiot, którego jedzenia też nie musisz odgrywać, ponieważ po wciśnięciu PPM Twoja postać odegra akcję automatycznie.

[Obrazek: 0HagPKB.png]


Jedzenie jest wprowadzone na serwer po to, aby gracze mogli prowadzić własne biznesy kulinarne i konkurować na tym polu. Bez tego, każdy zbierał jedzenie gdzie popadnie, byle za darmo. Nie było kosztów utrzymania postaci.

Dodatkowo chciałbym podkreślić wszystkim, którzy nie zrozumieli żartu, nie ma żadnego oskryptowanego CK jeżeli nie spożywamy posiłków, jednak jeżeli będzie trwało to wystarczająco długo, ktoś z ekipy na pewno zareaguje.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.