Witaj!

[Ogłoszenie] Konkurs i rekrutacja
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#1
**Na tablicy pojawiła się karteczka z treścią zapisaną kolorowymi kredkami.**
Hej hej hej! Siemanko dzieciaczki, dzisiaj skończył się Wasz czas pobytu w szkole, zaczęły się wakacje. Prawdopodobnie najlepszy okres w Waszym życiu, bo nudni dorośli nie wydają Wam co chwila poleceń, które w niczym nie przydadzą się Wam w życiu. Jako że Departament Magicznych Gier i Sportów nie funkcjonuje, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i samemu coś dla Was zorganizować. Będzie to konkurs na najlepszy rysunek Magicznego Clowna. Do wygrania wspaniałe nagrody, im więcej uczestników, tym więcej do wygrania! Bezpłatny udział, więc nie ma nic do stracenia(oprócz czasu), można tylko zyskać.
Oprócz tego, jest też coś dla dorosłych. Jeśli ktoś chce sobie dorobić, a nie ma pracy, to może rozpocząć pracę jako Magiczny Clown. Jest to bardzo przyszłościowy zawód, biorąc pod uwagę, że ostatnio czarodzieje
dosłownie zabijają się z nudów.
Czas do zgłaszania swoich prac jest do [24.11.2019], na koniec będą one publicznie pokazywane, osoby z miernymi wynikami mogą poprosić o zachowanie anonimowości.
Konkurs sponsorowany przez firmę Magol. **Pieczątka sklepu 6X Shop - Magol**
Król Sedesów
PS. Jestem najlepszy, więc za narysowanie mnie w formie clowna tylko zwiększycie swoje prawdopodobieństwo wygranej!
**Na samym dole jest wykonany dziecięcej jakości rysunek clowna.**
[Discord: Nieogar#3119]
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#2
**Pod ogłoszeniem została doczepiona kolejna karteczka, jest to wydruk najlepszego na świecie rysunku magicznego Klauna.**
[Obrazek: nieogar.png]
Gratulacje dla Mikaela Hyakuya za zajęcie 1 miejsca w konkursie. Otrzymał on hojną nagrodę w postaci 1 galeona za każdego uczestnika, który brał udział w konkursie, zaś nagrodę od razu wpłacił do banku Gringotta, więc darujcie sobie głupoty i patrzcie na najlepszy na świecie rysunek! To jest przyszłość naszej kultury, trzeba kultywować to co najlepsze, jestem niezmiernie rad, że tak wielu uczestników brało udział w moim konkursie, wierzę że w następnych będzie ich więcej.
**Brak podpisu.**
**Chwilę później pojawiła się kolejna karteczka.**
Uwaga uwaga! Jeśli ktoś nie zaliczył testu psychologicznego do Ministerstwa Magii ma zagwarantowaną dwukrotnie większą pensję od płacy minimalnej typowego urzędnika! Jako Magiczny Klaun bez problemu zarobicie 120 knutów w krótkim okresie czasu, to naprawdę przyszłościowy zawód, bo z dużą ilością gotówki w końcu uda się Wam zaliczyć test psychologiczny po odpowiednim wzmocnieniu swojej siły perswazji w starym finansowym stylu.
Król Sedesów.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.