Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
NeferPL
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Lis 2019
0
#1
mię i nazwisko: Michael Baggins

Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie

Status krwi: 50%


Wygląd postaci: Michael, jest wysoki i szczupły. Jego oczy są koloru zielonego. Posiada krótkie,brązowe włosy. Jego cera jest lekko opalona. Lubuje się w czerwonych, żółtych lub ciemnych ubraniach . Michael jest asertywnym, mądrym i odważnym chłopakiem który jest nastawiony pokojowo to wielu ludzi.

Historia postaci: Michael urodził się, mieszkał i wychował w Londynie. Jego narodziny były nietypowe, gdyż urodził się pod namiotem. Rodzice cały czas mu opowiadali jak to fajnie jest być czarodziejem, mimo że Michael'a zawsze interesowała magia, to raczej myślał o tym ile ciekawych ludzi będzie mógł poznać. Większość innych dzieci z jego okolicy nie lubiło go i wciąż się z niego podśmiewało i mu czasami dokuczało. Michael miał kilku kolegów. Jego najlepszy przyjaciel z dzieciństwa też interesował się magią, lecz na oczach Michaela potrąciło go auto i niestety zmarł w skutku czego Michael poczuł silną moc w sobie. Marzeniem Michaela było dostanie się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwartcie, a po wyjściu być osobą która będzie nieść pomoc. W dniu jego jedenastych urodzin wreszcie otrzymał to na co tak długo czekał... Biało-brązowa sowa wleciała na balkon i zostawiła list z Hogwartu. Teraz Michael wiedział, że może zrealizować swoje marzenia. Wtedy wraz z rodzicami pojechał na pierwsze zakupy na pokątnej, gdzie zakupił potrzebne rzeczy do szkoły. Następnie udał się na peron 9 i 3/4.




Udziel poprawnych odpowiedzi:

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

Cześć, nazywam się Michael Baggins, a ty?



Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(nie wiem nigdy tam nie byłem)


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuję Steven, to miłe z twojej strony.



Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Kiedyś podczas przeglądania internetu. Wtedy mnie to jakoś nie zaciekawiło. Dopiero jak Drollercaster pokazał jak wygląda życie na serwerze, to zdecydowałem się na napisanie podania.



Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? : Tak

Poprawka nr. 1
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#2
Odrzucam.

Przeczytaj moje uwagi z poprzedniego podania jeszcze raz, dalej nie ma cech charakteru. Poza tym poczytaj inne podania i zobacz jak wygląda objawienie mocy. Na dodatek kiedy poprawiasz podanie to edytuj już istniejący wątek który został przeze mnie wstrzymany, zamiast zakładać nowy.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.