Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Marcos
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2019
0
#1
 Imię i nazwisko: Albert Dickens 
 Miejsce urodzenia: London
 Status krwi: 75%
 Cechy charakteru: Albert jest opanowanym, kreatywnym oraz szczerym do bólu chłopakiem który lubi czytać oraz zbierać przydatne dla niego informacje, choć bywa często leniwy. Mimo że chłopak nie boi się praktycznie niczego, czuję wielki strach przed burzą. Bardzo lubi kontakty z innymi ludźmi jednak jego nie śmiałość przeważa więc rzadko kiedy to on robi pierwszy krok. Umie postawić na swoje oraz potrafi być wredny ale rzadko kiedy traci na tyle kontrole żeby wpaść w furje (choć czasem mu się zdarza) ale na codzień jest uprzejmy, pomocnym chłopakiem. Największymi jego minusami jest mała ufność w kierunku nie znanych mu ludzi oraz zbyt wielka ciekawość. 
 Wygląd postaci: Chłopak ma długie blond włosy które naturalnie układają się na bok które pasują do jego dużych szklistych brązowych oczu. Jego cera dobrze pasuje do drobnej ilości piegów które znajdują się w okolicy nosa. Nosi lenonki na których ma nie dużą wade. Mimo że w sierocińcu nie miał za dużo ubrań większość jego ubrań jest w czarnych kolorach. 
 Historia postaci: Razem z bratem (Charles'em) byliśmy sierotami od najmłodszych lat. Nie znaliśmy naszych rodziców, lecz próbowaliśmy bardzo długo ich odszukać. Dowiedzieliśmy się tyle że matka zmarła podczas porodu, a ojciec niechce nas znać. Jedyna poszlaka jaką mieliśmy był wyraz "Hogwart". Ojciec powiedział te słowo kiedy sie z nami ten jeden raz kłócił. Próbowaliśmy znaleźć jakieś informacje o czymś takim lecz nie udało nam się i po pewnym czasie się poddaliśmy. Pierwsze spodkanie z magią miałem w bibliotece kiedy szukałem informacji o Hogwarcie. Wtedy nagle zauważyłem na jednej stronie jakąś wskazówkę o dziwnych wydarzeniach które działy się kilka lat temu. Odrazu się podekscytowałem się odkryciem. Wtedy nagle zakradł się za mnie Charles i wtrącił mi książkę. Próbowałem ją złapać jednak upadła trochę dalej i nie dałem radę już jej dosięgnąć. Tuż przed upadkiem, kiedy już wstawałem żeby ją podnieść, nie usłyszałem jej upadku. Podszedłem bliżej i zauważyłem że moja książka lewituje kilka centymetrów nad ziemią. Zdziwiony podniosłem książkę a po rozmowie z bratem ustaliliśmy że naszej dwójce dzieje się coś dziwnego i postanowiliśmy że nikomu o tym nie powiem.  Mieszkaliśmy w starym, brzydkim domu dziecka aż do pewnego dnia. Któregoś ranka, przy śniadaniu dostaliśmy sowę z dwoma listami. W listach dostaliśmy propozycje uczęszczania do szkoły Hogwart. Ucieszyliśmy się że w końcu możemy dowiedzieć się o naszej mamie więc postanowiliśmy się zapisać. Parę dni później spotkaliśmy się z jednym z nauczycieli szkoły, który nam wszystko wyjaśnił a potem zabrał nas na ulicę pokątna gdzie kupiliśmy wszystkie niezbędne dla nas rzeczy. Następnego dnia pojechaliśmy z naszą opiekunką na peron King's Cross gdzie sie z nią pożegnaliśmy z potem wraz z instrukcjami pozostawionymi przez nauczyciela weszliśmy na peron 9 3/4. Szybko pobiegliśmy do szykującego sie do odjazdu pociągu. I w tym momencie zaczyna się nasza przygoda.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
 Hej, jestem Albert, a jak tobie na imię?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
 (Sory ale nie bardzo)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
 *biorę i pochwili próbuje*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
wiedziałem o nim od dawna od tego youtubera Drollercastel (czy jakoś tak)

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak, przeczytałem

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Podanie wstrzymane!

1. Aby posiadać czystą krew, musisz należeć do jednego z rodów albo posiadać zgodę od opiekuna ogólnego. Bez tego dostępne są 4 statusy - 0% (mugolak), 25%, 50% (półkrwi), 75. Polecam przeczytać ten wątek: klik

2. W charakterze trochę za mało i jest pisany wyliczanką. Ubierz to w pełne, rozbudowane zdania i przykłady.
Przykład: "Albert to osoba, która nigdy nie odpuszcza i potrafi walczyć do samego końca w swojej sprawie - świadczy to o tym, iż należy do osób upartych".
3. Wygląd również do rozwinięcia. Tak samo jak u góry, nie może być to wyliczanka.
Przykład: "Chłopak charakteryzuje się swoimi brązowymi oczyma, które idealnie komponują się z czupryną o kolorze blondu."
4. W historii brakuje kilku rzeczy. Oto lista:
- Narodziny i wytłumaczenie, dlaczego dzieci są sierotami
- Objawienie mocy (nadnaturalne zjawisko spowodowane silnymi emocjami)
(Opcjonalnie, jeżeli nie odegrasz tego na serwerze, bo mamy wakacjeSmile
- Zakupy na ulicy Pokątnej (zdobywanie asortymentu szkolnego)
- Odjazd z Peronu 9 i 3/4

3 dni, 3 szanse na poprawę.

(W razie problemów, możesz zgłosić się do mnie na discordzie (Kanaliś#4705) albo prywatnej wiadomości na forum.)
Yare, yare...
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#3
Podanie wstrzymane!

Już bardzo blisko, ale muszę Cię jeszcze lekko pomęczyć - dodaj jeszcze z cztery cechy do charakteru. Dwie negatywne i dwie pozytywne. Aktualnie ciężko mi jest przydzielić Cię do jednego z domów, ponieważ twoja postać ma cechy każdego z nich.

3 dni, 2 szanse na poprawę
Yare, yare...
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#4
Podanie zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.