Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Scott Brown
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Sie 2019
0
#1
Imię i nazwisko:Scott Brown
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi:50%
Cechy charakteru:Scott Brown jest wesołym czternastolatkiem którego marzeniem było dostać się do szkoły czarodziejstwa. Jego pasją jest czytanie książek,lubi też sport. 
Wygląd postaci:Scott jest wysokim dzieckiem który jest szczupły,ma on wielkie oczy i spiczasty nos.
Historia postaci:Scott'a życie nie było łatwe.Rówieśnicy mu dokuczali i się wyśmiewali. W wieku dziesięciu lat zachorował na depresje ponieważ jego brat umarł w wyniku pożaru,lecz udało się to wyleczyć przy pomocy jego rodziców i przyjaciół.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć! Mam na imię Scott.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Oczywiście! Znajduję się on tuż obok Placu Defilad na ulicy Emilii Plater.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Bierze talerz do rąk i kładzie go na stole*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od youtubera Veqer.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
Oczywiście!

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

co miałem źle?
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Podanie wstrzymane!

1. Rozpisz się bardziej w charakterze. Brakuje przynajmniej kilku zdań. Nie napisałeś tam prawie żadnej cechy, a jedynie upodobania i marzenia - opisz dokładnie jego wady i zalety, zwracając uwagę na szczegóły.
2. To samo tyczy się wyglądu. Aktualnie nie wiadomo o nim praktycznie nic. Opisz kolor włosów, oczu, styl ubioru i tak dalej. Wszystko złóż w pełne i logiczne zdania.
3. Historia całkowice do napisania od nowa. Już zaznaczam, co musi się w niej znaleźć:
- Narodziny (Opisujesz jak przyszedł na świat, kim byli jego rodzice itd.)
- Lata wczesne (Dzieciństwo, wychowanie, to co się działo przed otrzymaniem listu)
- Objawienie mocy (Nadnaturalne wydarzenie wywołane mocnymi emocjami)
- Jedynaste urodziny (Otrzymanie listu od Hogwartu)
- Zakupy na ulicy pokątnej (Kupowanie asortymentu szkolnego)
- Wyjazd z peronu 9 i 3/4

"Co miałem źle?"
Wcześniej wysłałeś puste podanie.

3 dni, 3 szanse na poprawę.

(W razie problemów, możesz zgłosić się do mnie na discordzie (Kanaliś#4705) albo prywatnej wiadomości na forum.)
Yare, yare...
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#3
Podanie odrzucone!

Minął czas na poprawę.
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.