Witaj!

Podanie na Dorosłego
AmandaPl
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Kwi 2020
0
#1
Imię i nazwisko:Emily Sabridge

Data i miejsce urodzenia: 7.03.2060

Status krwi: 50%

Historia postaci: [i]Urodzona na świat przez Ojca Czarodzieja I Matkę Mugolke, była przeciętną dziewczyną do czasu urodzenia się jej młodszego brata w 2071. Nie wyróżniła się od swoich mugolskich rówieśników którzy tak jak ona, byli dziećmi pełnych przygód, często wpakowujących się w niebezpieczne sytuacje, które Sprawiały o ból głowy jej Ojca. Dorastająca w cichej Chester Road z Okolic Londynu, z dwójką młodszych braci urodzonych w 2071 i 2072, była również bardzo Otwartym dzieckiem które zawsze miało swoje zdanie nawet na tematu o których wcześniej nie słyszała. Ojciec wiedział że Emily jest czarownicą ponieważ zdarzało jej się pod wpływem emocji robić magiczne rzeczy.W roku urodzenia się jej pierwszego brata, dostała list z Hogwartu. Jej ojciec poszedł z nią na pokątną żeby kupić rzeczy potrzebne do Hogwartu. Wcześniej uczona była w domu przez Ojca przez co trochę łatwiej było jej się odnaleźć. Ojciec często opowiadał Emily o Hogwarcie i w jakim domu był. Emily po przybyciu do Hogwartu dostała się do Gryffindoru gdzie poznała dużo nowych przyjaciół dzięki czemu łatwiej było jej się odnaleźć w nowych sytuacjach. Emily ukończyła szkołę z przeciętnymi ocenami ale mimo to Ojciec który tak jak ona był w Gryffindorze był z niej bardzo dumny.[/i]

Wygląd postaci: Emily jest kobietą o długich prostych blond włosach z małym warkoczykiem po środku. Posiada fioletowe oczy, różane ustach. [i]Jest [i]szczupłą nie wysoką kobietą o lekko opalonej karnacji i gładkich rysach twarz.[/i][/i]

Cechy charakteru: Emily jest spokojną i dobrze podejmującą decyzje osobą chociaż są w jej życiu chwile w których podejmowanie decyzji sprawia jej niezwykły problem ale stara się z niego wychodzić jak najlepiej.Pozytywnie patrzy na świat. Lubi poznawać nowe osoby i nie zwraca uwagi na to czy są to czarodzieje czy mugole bo każdego stara się traktować tak samo. Jest towarzyska przez co szybko odnajduje się wśród innych osób do każdej nowej znajomości podchodzi z życzliwością. Jest osobą otwartą i ciekawą świata.



Wyniki z OWuTeM-ów:

(Dysponujesz trzydziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu oraz nadania oceny wybitnej.)


Astronomia –O
Eliksiry –O
Historia Magii –O
Mugoloznawstwo -Z
Latanie –N
Numerologia –O
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –N
Obrona Przed Czarną Magią –O
Starożytne Runy –O
Transmutacja –O
Wróżbiarstwo –O
Zaklęcia i Uroki –O
Zielarstwo –O

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?

od koleżanki

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC to wypowiedzi twojej postaci zapisujemy /me albo /do

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? świat rzeczywisty czyli przeciwieństwo IC zapisujemy w nawiasach

"("     ")"

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
**Czas porządków wiosennych, Nathaniel postanowił zacząć sprzątanie w domu od Strychu, tak też ten udał się na samą górę domu** Jejku, jak tu brudno... kiedy ja tu ostatnio byłem *zaśmiał się poczym rozejrzał się dookoła aż napotkał wzrok swojej żony Emily*
N: Mam nadzieję, że mi z tym pomożesz.. prawda?..
E: Oczywiście, że tak kochanie *odpowiedziała z uśmiechem na ustach*
**Tak więc Nathaniel oraz Emily ruszyli po sprzęt do sprzątania jak na przykład miotły, pudekła itd., po krótkiej chwili oboje stali na strychu z pełnym wyposażeniem**
To zaczynamy! *powiedział ekscytująco Nathaniel*
**Emily zamiatała podłogi a Nathaniel porzątkował stare pudła, aż nagle natrafił na stary kufer który bez wachania otworzył i wybuchł śmiechem**
E: *spogląda na Ukochanego* Z czego sie smiejesz?
N: Podejdz tu to zobaczysz *w ręce trzyma stary album z czasów szkolnych*
*Tak jak powiedział tak i zrobiła, podeszła do niego i spojrzała na stary album który trzymał po czym uderzyła go z pstryczka w tył głowy*
N: Ałaa!, za co to niby miało być?.. *trzyma się za głowie z uśmiechem*
E: Nie patrz na te zdjęcia.. byłam tam taka brzydka... blee *złapała się za brzuch pokazując fałszywy ból brzucha*
N: No co ty, to w takiej tobie się zakochałem, nie widzę problemu *uśmiecha się szeroko*
E: Niech ci będzie pff, wracajmy do pracy.
N: *pokiwał głową*
**Nataniel odłożył album na bok i wrócił do przeczesywania kufra gdzie jeszcze znalazł stare szaliki w bawrwach slytherinu oraz Griffindoru iż Emily była w innym domu, a Emily wróciła do zamiatania podłogi po czym po chwili natrafiła na strebrny naszyjnik który szybko podniosła**
E: Nathan, zobacz co znalazłam! *powiedziała idąc w stronę ukochanego*
N: Co to takiego? *Spogląda na wisiorek*
E: *otwiera klapke na wisiorku* Wow!
**w środku było zdjęcie Emily oraz Nathaniela na tle Boiska do Quidditcha**
N: *też spogląda na zdjęcie* O kurde, ale ja byłem wtedy przystojny haha!
E: Tak, byłeś kochanie, BYŁEŚ *wybucha śmiechem*
N: Ey to było słabe.. pff *odwzajemnia śmiech*
E: Zatrzymam to dla siebie, w końcu to nasza Historia *usmiecha się i przytula cie*
N: *odwzajemnia przytulenie* Tylko nasza, ale wracamy do pracy.
E: Dobrze!
**tak też oboje pracowali do wieczora, gdy już skończyli Nathaniel zszedł do kuchni gdzie zrobił sobie oraz Emily Herbatę po czym udał się by wziąść kąpiel a Emily wychodząc ze strychu zamknęła ze sobą otwierane schody**
Czy przeczytałeś regulamin? tak


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Z racji tego, że podania już nie funkcjonują, a wstawiłaś też kartę to odrzucę już stąd.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.