Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
domka24
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Lis 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Emma McLevis



Miejsce urodzenia: Londyn



Status krwi: 75%



Cechy charakteru:

Jestem bardzo ambitną uczennicą i staram się bezwzględnie dążyć do celu. Gdy nie dzieje się po mojej myśli, bardzo się denerwuję i robię się smutna Interesuję się muzyką i chodzę na dodatkowe zajęcia by rozwijać się w tym kierunku. Na ogół jestem szczera wobec innych, lecz gdy sytuacja tego wymaga-potrafię kłamać. Przy znajomych i przyjaciołach jestem bardzo otwarta a w stosunku do nich jestem sprawiedliwa i lojalna. Jednak, gdy jestem sama często jestem skryta i smutna z powodu wewnętrznej samotności.



Wygląd postaci:

Jestem średnio wysoką dziewczyna. Mam ciemne i gęste włosy do ramion. Mam głębokie niebieskie oczy. Na mojej bladej twarzy leżą delikatne piegi a na nosie okulary. Moje policzki mienią się różem. Jestem osobą dosyć szczupłą. Mój styl nie wyróżnia się niczym specjalnym, jest zbliżony trochę do tzw. egirl i soft girl.



Historia postaci:.
Urodziłam się Pembroke w Walii. Wychowywałam się w  dworze McLevis'ów. Miałam kolorowe dzieciństwo, lecz były też gorsze momenty. Gdy bawiłam się w swoim pokoju usłyszałam jak moja babcia wyzywa mojego brata od najgorszych. Bardzo kocham mojego starszego brata, więc zdenerwowałam się. Patrzyłam złowrogi wzrokiem na babcię aż jej korale po prostu pękły i rozsypały się po całym pokoju. Tak właśnie pierwszy raz objawiła mi się magia. W dniu moich jedenastych urodzin nie spodziewałam się niczego specjalnego, więc zeszłam na śniadanie. Zasiadłam do stołu wraz z rodziną. Jedliśmy spokojnie i głośno się śmialiśmy, gdy w pewnym momencie przez otwór na   listy w drzwiach wleciała jakaś koperta. Podeszłam z mamą i otworzyłam kopertę i zapoznałam się z treścią. Uśmiechnęłam się i zaczęłam zadawać przeróżne pytania na temat Hogwartu, a rodzice i brat z chęcią na nie odpowiadali. A jak wyglądały moje zakupy na Pokątnej? Nie były jakieś super wyjątkowe mimo tego, że byłam zdumiona, że to moje pierwsze zakupy. Nadszedł czas mojej pierwszej podróży do Hogwartu. Rodzice mi dużo opowiadali o tym jak się dostać. Gdy dostaliśmy się na peron 9 3/4 zaczęłam czuć niepokój i strach. Wiedziałam, że mój brat kiedyś też się bał, ale wszystko jest  dobrze. Pożegnałam się z rodzicami i wsiadłam do pociągu

Udziel poprawnych odpowiedzi:



Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

Um jestem Emma McLevisi nie widać? a ty jak się nazywasz?





Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?
(Um no wiem, w warszawie w centrum)






Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*uśmiecha się zirytowana* Dzięki, ale nie lubię zup.




Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:



od kolegi z klasy



Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

tak




Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Neksiak
Czarodziej




Posty: 29
Tematy: 2
Wrz 2019
20
#2
Podanie wstrzymuję.
- Na postać czystokrwistą potrzebna jest zgoda. Wyślij mi ją na pw, a w przypadku gdy jej nie posiadasz, wybierz jedną z nich: 0%, 25%, 50%, 75% albo 100% (ale tu już potrzebna zgoda od opiekuna)
- Cech charakteru nie wyliczamy. Napisz zdania rozbudowane, by treść była przyjemna dla oka. Na przykład jedna cecha na jedno rozbudowane zdanie.
- Ten sam błąd co w charakterze. Nie wyliczaj. Ujmij treść zwięźle, rozbudowanie. Zacznij od opisywania głowy i skończ na dolnej części ciała.
- Historia zdecydowanie za krótka. Przede wszystkim nie zawiera niezbędnych elementów. W niej należy opisać: narodziny, dzieciństwo, objawienie mocy przy silnych emocjach, otrzymanie listu z Hogwartu w jedenaste urodziny, zakupy na Pokątnej, wyjazd ze stacji King's Cross.
- Drugie zadanie w pomocniku jest źle. Powinnaś zawrzeć treść w OOC (nawiasach).
- Trzecie okej, ale brakuje mi czynności, jaką Emma wykonuje. Zapisz ją w gwiazdkach.
Gdybyś miał/a jakiś problem z podaniem, pisz na discordzie: Neksiak#3668.
3 dni i 3 szansę na poprawę!
Neksiak
Czarodziej




Posty: 29
Tematy: 2
Wrz 2019
20
#3
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.