Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
xkrokolTV
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 9
Gru 2016
2
Hufflepuff
#1
Imię i nazwisko:
Marcus Ganthier

Data i miejsce urodzenia:
Szpital św.munga w londynie 21.02.'48

Status krwi:
75%

Historia postaci:
Pewnego dnia na świat przyszedł mały potomek rodziny Ganthier o imieniu Marcus. Który był synem Oliviera. Marcus był bardzo grzecznym dzieckiem, nie lubił kłótni, które zdarzały się pomiędzy jego rodzicami. Nie lubił także sam wywoływać kłótni. Marcus miał brata, jak i siostrę. W okresie dorastania chłopakowi zaczęła objawiać się magia dziecięca, na co ucieszyła się rodzina Ganthier, ponieważ mają nowego potomka-czarodzieja w rodzinie. W wieku 5 lat Marcus został wtajemniczony we wszystkie tradycje i święta, jakie obchodzone są w świecie magicznym. Chłopca zaczęło wszystko ciekawić, poprosił ojca, aby opowiedział mu historię związaną ze światem magicznym. Gdy chłopiec osiągnął wiek 7 lat, rodzina postanowiła nauczyć go zasad, jakimi powinien kierować się dobry czarodziej. Takimi jak sposób mówienia, czy też wyrażanie podczas rzucania zaklęć. Pierwszym objawieniem mocy Marcusa było podpalenie sofy znajdującej się w pokoju gościnnym. Był on wtedy pod wpływem złości, gdyż jego brat zepsuł mu jego ulubioną zabawkę. Młodzieniec czasami starł się wysługiwać innymi osobami, aby wykonały za niego obowiązki, lecz nie długo to trwało. Nadszedł już czas 11 urodzin w czasie trwania jego imprezy urodzinowej, zawitała do niego przepiękna biało-brązowa sowa, która w dziobie trzymała dwa listy pierwszym listem, było zaproszenie chłopaka do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie a drugim była lista zakupów potrzebnych do szkoły magii. Następnego dnia Marcus razem z ojcem wybrał się na ulicę pokątną, aby dokonać zakupów, przechodząc przez wszystkie sklepy, młody Marcus miał już wszystko kupione. Gdy już nadszedł ten czas, chłopak razem ze swoim bratem przeszedł  przez ścianę na King Cross, która przenosła ich na peron 9 i 3/4. Tam spędzlil czasi wśród nowych znajomych. Po chwili pociąg odjechał. Nadszedł czas próby – będąc w Hogwarcie pierwszoroczniaki miały usiąść na drewnianym taborecie i założenia starego jak świat kapelusza, który przydzielał ich do domu. Marcus z wielką obawą usiadł na krzesełku, nie wiedział który dom jest dla niego odpowiedni. Ostatecznie Tiara przydzieliła go do domu Roweny Ravenclaw. Chłopiec podczas ceremonii przydzielenia poznał swoją przyjaciółkę Emmę, z którą cały czas się trzymał. Chłopiec starał się udzielać na lekcji, aby poszerzać swoją wiedzę. Marcus podczas swojego pobytu w Hogwarcie. Chłopiec uczęszczał w wielu zawodach magicznych, nie zawsze udawało mu się wyjść jako wygrany, lecz sama możliwość uczestnictwa w zawodach była to dla niego wielka satysfakcja. Chłopiec był Bardzo zżyty ze swoją przyjaciółka Emma, lecz niestety załamał się, gdy powiedziano mu, że jego przyjaciółka uległa wypadkowi w Londynie i jest w ciężkim stanie. Chłopak nie mógł kompletnie w to uwierzyć i postanowił od razu po ukończeniu 1 klasy w wakacje udać się do Londynu wraz. Ze swoim ojcem, aby odwiedzić Emmę. Niestety, Emma nie napisała egzaminu i musiała powtórzyć rok. Gdy zbliżał się kolejny rok, Marcus wraz ze swoim ojcem i bratem wyruszyli na ulicę pokątną, aby kupić nowe szaty, ponieważ że starych wyrośli. Podczas zakupów na ulicy pokątnej Marcus zauważył wśród tłumu Emmę, która już była zdrowa, chłopakowi natychmiast zrobiło się lepiej, kiedy podszedł do Emmy, ta w ogóle go nie rozpoznała. Rodzice Emmy przekazali mu, że nie długo po jego wizycie Emma straciła pamięć. Pamięta tylko urywki: Hogwart zapamiętała, lecz z głowy wyleciał jej Marcus. Chłopak był załamany, pożegnał się z emma i wrócił do ojca i brata, aby powrócić do domu. Po powrocie do domu na następny dzień był czas powrotu do szkoły, więc ojciec wyruszył w drogę z synami na stację King Cross po dotarciu na stację przyszli na peron 9 ¾, gdy nadszedł już czas pożegnania się ojcem synowie mocno przytulili swego ojca. gdy przejście zostało otwarte chłopcy przeszli do Pociągu a cała podróż zleciała im spokojnie. Tylko Marcus cały czas myślał o Emmie... Gdy już dotarli na stację w hogsmeade przeszli oni całą drogę z nauczycielem i przepłynęli łódką do portu w hogwarcie. Gdy dotarły starsze klasy udały się do wielkiej sali, aby zająć miejsca i porozmawiać. Po jakimś czasie pod drzwi wielkiej sali pojawili się pierwszoroczniaki. Po krótkim czasie zaczęli wchodzić i nagle Marcusowi przypomniała się sytuacja, gdy on w 1 klasie wchodził do wielkiej sali obok swojej przyjaciółki; gdy pierwszoroczniaki zostali już przydzieleni do odpowiednich domów dyrektor hogwartu wygłosił mowę i po ceremonii Marcus udał się do dormitorium, aby się rozpakować. Po tym, jak Marcus rozpakował się, zszedł na dół i zauważył tam Emmę, lecz gdy podszedł do niej ta zupełnie go nie pamiętała. Chłopak nie chciał się poddać, cały czas walczył i stopniowo przypominał jej o wydarzeniach, które często spędzali razem; i tak minął cały rok Marcusowi na nauce i pomaganiu Emmie w różnych różnych sytuacjach, gdy nadszedł czas pożegnania się z hogwartem. Chłopakowi minąl tak praktycznie cały rok nauki. Pomagająć  swojej przyjaciółce w odzyskiwaniu pamięci, gdy już wszyscy pożegnali się z nauczycielami ruszyli w stronę portu, aby przepłynąć w stronę pociągu, by wyruszyć na wakacje do domu. Po wakacjach wrócił do szkoły, aby rozpaczać nowa trzecia klasę. ten rok minął Marcusowi bardzo dobrze, ponieważ Emma odzyskiwała już pamięć i wiedziała kim jest Marcus dla niej, lecz nie pamiętała jeszcze większości wydarzeń z życia, z którym nim spędziła. Marcus nadal pracował i starał się pogodzić z tym naukę Marcus poznał nową paczkę przyjaciół, z którymi spędzał czas wraz z Emma. W tym roku szkolnym Marcus startował w różnych zawodach i cały rok spędził na nauce oraz na spotkaniu się z przyjaciółmi, gdy nadszedł już czas pożegnania się z szkoła.  I tak mijały mu kolejne lata szkolne aż do ostatniego roku szkolnego . Był bardzo przerażony, ponieważ z ostatnim rokiem szkoły wiązały się ostatnie egzaminy i trzeba je napisać jak najlepiej. Marcus był już uwolniony od walki z pamięcią Emmy, ponieważ powróciła jej już cała pamięć w ostatniej klasie szkoły Marcus i Emma zostali parą jednak nie podobało się to jednemu uczniowi, ponieważ mu podobała się akurat Emma i to on chciał, aby Emma z nim była w związku. Przez ten powód często miały miejsce bójki między chłopakiem a Marcusem, które ten chłopak wywoływał. Marcus już nie startował tak w różnych zawodach, lecz na nauce, aby zdać ostatni rok z dobrymi ocenami i dostać dobrą pracę. Mężczyzna Zawsze chciał dostać się na studia magomedycyny. Jego starania poszły na marnę, gdyż i tak nie został przyjęty. Marcus był bardzo zły na siebie, że nie postarał się podczas rekrutacji. Nie długo po tym Marcus oświadczył się swojej narzeczonej. Po około 5 miesiącach wzięli ślub i zamieszkali razem z ojcem. Niestety Oliviera dopadła choroba, która była ciężka do wyleczenia. Niestety rodzinie zaczęło brakować funduszy na leki dla ojca i opłaty za dom. Marcus wraz z Emma zdecydowali się o sprzedaży domu i przeprowadzenie się do brata Oliviera, który przyjął ich bardzo ciepło. Po około 3 miesiącach zaciętej walce z chorobą zmarł. Po śmierci ojca Marcus popadł w depresję, musiał się zmagać z tą chorobą przez kilka dobrych miesięcy. W tym czasie Emma była w ciąży. Był on już wtedy bardziej załamany, gdyż nie mieli pieniędzy na dziecko. Po 9 miesiącach urodziło się im piękne dziecko. Gdy Marcus zdołał już wyjść z depresji. Pierwsze co zrobił to, zatrudnił się u swojego wuja w barze. Przepracował tam około 1 roku. Niestety firma zaczęła przynosić tylko straty, gdyż kilka ulic dalej został otworzony nowy bar i tam ludzie zaczęli przesiadywać. Gdy wuj zdecydował, że zamknie bar, Marcus zaczął szukać nowej pracy, ale nie przyniosło to żadnego efektu. Również stara się o prace w ministerstwie magii, lecz jak na razie z marnymi skutkami. Uważa, że kiedyś zostanie on przyjęty i chce złożyć ponownie podanie o pracę. Marcus chce, gdy tylko zarobi pieniądze, chce je przeznaczyć na własny dom i lepszą przyszłość dziecka zarobić na własny dom. Marzy on również o zabraniu swojej żony na miesiąc miodowy, na którym nie byli od czasu ślubu. Jak na razie zarabia on, aby tylko jego rodzina miała z czego przeżyć, np.łowiąc ryby i pomaganiu innym w porządkach, pracach ogródkowych itd.

Wygląd postaci:

Marcus to od urodzenia wysoki mężczyzna, który przy niektórych drzwiach musiał by się nawet schylić. Jest on bardzo dobrze zbudowany, co wynika z tego że prawdopodobnie uprawiał sport. Chłopak jest ciągle uśmiechnięty, gdyż dla niego każdy dzień staje się coraz lepszy. Od dawna nie widziano na jego twarzy smutku, rozczarowania czy nie widziano ani jednej kropli łzy. Marcus przeważnie chodzi w swoim jednym "outficie" albowiem jest to luźna koszula w kratę, która nie ma na sobie żadnego pogniecenia. Ma na sobie też granatowe spodnie które mugole zwają jeans'ami. Gdy chłopak był mały, nabawił się kilka blizn od spotkania ze szkłem na strychu swojego rodzinnego domu. Marcus jest blondynem który praktycznie nie wyróżnia się z tłumu ludzi. Ma on też niebieskie oczy które bardzo mu się podobają. Niestety ale usta chłopaka są dla niego wstrętne, myśli, że gorszych nie można już mieć. Gdy następuje w jego życiu jakąś ważna dla niego uroczystość, to on potrafi stać się poważny, chodzi w garniturze oraz ma na sobie kapelusik, który podkreśla jego kolor oczu. Następną wadą wizualną chłopaka może być m.in. Jego krótki a zarazem szpiczasty nos, który z daleka według mugoli przypomina malutkiego Gargamela z ich opowiadań.

Cechy charakteru:
Marcus jest bardzo spokojnym i odważnym człowiekiem. Nie boi się podejmować różnych wyzwań, aby tylko zdobyć pieniądze dla swojej rodziny. Jest on również bardzo pomocny; nigdy nikomu nie odmawia pomocy jeżeli ktoś jej potrzebuje. Marcus od zawsze był bardzo ciekawski i żądny przygód przez co wyruszał w wiele wypraw. Również  bardzo lubił się uczyć oraz poznawać inne osoby. Jest on towarzyskim człowiekiem. Marcus jest sympatycznym człowiekiem i przyjaznym wobec innych ludzi. Marcus nie lubi się wtrącać w żadne kłótnie, jest on również zaradny i pomysłowy. Chłopak do swojej pracy podchodzi bardzo skrupulatnie. Marcus oczywiście ma też swoje wady, a należą do nich między innymi niechlujność. Przez tą cechę Marcus nie lubi sprzątać i nie przeszkadza mu brud w pokoju. Jest on również wolnomyślący, przez co aby odpowiedzieć na jakieś pytanie musi dłużej pomyśleć i słynie też z tego, że czasem lubi zaszaleć.

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu oraz nadania oceny wybitnej.)



Astronomia –Okropny        
Eliksiry –Nędzny
Historia Magii –zadowalający
Mugoloznawstwo -Nędzny 
Latanie –Zaliczone
Numerologia –Troll
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –Okropny
Obrona Przed Czarną Magią –Nędzny
Starożytne Runy –Troll
Transmutacja –Nędzny
Wróżbiastwo –Troll
Zaklęcia i Uroki –Nędzny
Zielarstwo –Okropny

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Z YouTube
Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC = In Character,  czat przeznaczony do wyrażania się naszej postaci. Odgrywamy w nim co myśli, co czuje, co robi, co widzi itp. postać. Do ic możemy też zaliczyć komendy typu: /me, /do, /sprobuj, /kostki. Itd.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
OOC = Out Of Character. Jest to czat przeznaczony do porozumiewania się społecznością, czyli osób przed komputerami. Zabronione jest robienie MetaGaming (MG). Aby go użyć tego typu czatu należy zapisać swoją wiadomość w nawiasach lub za pomocą komendy /o
Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.

[M] - Marcus
[E] - Emma
[O] - Olivier

**Jest to spokojny zimowy dzień, a Marcus wraz se swoją żoną Emmą odwiedzili do ojca Marcusa, aby pomóc mu w sprzątaniu na strychu. dzieje się to dokładnie 12.04.'75**
[M] - *Stojąc przed drzwiami domu ojca zapukał mocno w drzwi* **Puk Puk** Może go nie ma w domu?
[E] - Poczekajmy jeszcze troszkę.
[O] - *Podszedł do drzwi. Otworzywszy je ujrzał Marcusa wraz z Emmą* O witam was moje dzieci. Jak miło że mnie odwiedziliście!
[M] - Tato, zawszę będziemy cię odwiedzać. *po czym mocno przytulił się do ojca*.
[E] - Marcus ma rację zawszę będziemy cię odwiedzać *Mocno przytuliła tatę*.
[O] - Zapraszam was dzieci do kuchni coś zaraz wam podam *Wyciągnął jakieś ciasto z lodówki i poczęstował dzieci*
[M] - Dziękuje tato, ale odwiedziliśmy tatę aby ogarnąć ten strych, bo opowiadałeś nam o tym od miesiąca. Może znajdę jakieś moje pamiątki.
[O] - Najpierw zjedzmy ciasto. Strych nie ucieknie.
**Minęło jakieś 30 min.**
[M] - Dobrze tato to ja z Emmą pójdziemy na strych i go posprzątamy a ty zostań tu i odpocznij sobie. Może poczytasz jakąś gazetę?
[O] - No dobrze. Mam nadzieję że pamiętasz gdzie jest strych. *zaśmiał się*
[M] - Tak... pamiętam jeszcze nie zapomniałem. *śmieje się*
[E] - Dobra Marcus chodźmy ogarnąć ten strych bo zaraz 16.
[M] - Dobrze kochanie, chodźmy. *przeszedł do pokoju wyciągnął kij z hakiem i otworzył klapę znajdującą się na suficie*
**Po otwarciu Strychu posypał się kurz i pył**
[E] - Ojeju! długo ten strych musiał być nie otwierany.
[M] - No raczej tak, aż mnie ten pył ubrudził *Zaczął strzepywać pył z włosów.
[E] - Dobra, to ty wejdź na ten strych, a ja przywołam przybory do sprzątania *Wyciągnęła różdżkę z kieszeni spodni i machnęła nią wypowiadając przy tym.* Accio! **Pod jej nogi przywędrowały wiadro z wodą i mop i szmatka i szczotkę do zamiatania**
[M] - Ojeju ileż tu będzie do roboty.
[E] - O mój boże ile tu szkła! pierwsze trzeba posprzątać to szkło *Wzięła szczotkę i zamiotła calutkie szkło ze strychu*
[M] - No ok jak szkło jest już posprzątane to trzeba poprzebierać rzeczy w tych kufrach i pudłach **otworzył pierwszy kufer i ujrzał swoją pierwszą szatę z 1 klasy* o! to moja pierwsza szata, wracają wspomnienia!
[E] - No wracają...
[M] - Zabierzemy ją do domu  i ją oczyścimy *gdy podszedł i otworzył kolejny kufer ujrzał tam pełno zdjęć z czasów szkolnych* o to pamiętasz to my podczas rozpoczęcia 1 klasy *na jego twarzy pojawił się uśmiech*
[E] - Bardzo dobrze pamiętam jakby to było wczoraj *Wzięła kolejne zdjęcie i pokazała ja mężowi* Ooo a to jest zdjęcie podczas wycieczki do hogesmeade byliśmy wtedy z naszymi przyjaciółmi.
[M] - Dobra koniec wspomnień bo trzeba to posprzątać bo zastanie nas noc a te wszystkie pamiątki zniesiemy na dół i potem zabierzemy do domu.
**Po około 2 godzinach skończyli sprzątać**
[M] - Uff... jak ja się zmęczyłem.
[E] - Co ty nie powiesz...
[M] - Dobra to schodzimy *Szedł po schodach zabierając na dół pudełka i kuferki z pamiątkami*
[E] - Dobra zamknij ten strych a ja pójdę odnieść wiadro itd. *wzięła wiadro oraz inne przedmioty do sprzątania i odniosła je na miejsce*
[M] - *Wziął ze sobą jeden kuferek aby pokazać te pamiątki ojcu* Tato!
[O] - Tak synu? Już skończyliście sprzątać?
[M] - Tak, zmęczyłem się ale mam ci coś do pokazania. *wyciągnął swoją szatę z kuferka i pokazał ją ojcu*
[O] - Ooo! to twoja pierwsza szata.
[M] - Tak, zabiorę te pamiątki i już będziemy iść domu ponieważ jest już późno *Wziął pamiątki i poszedł do drzwi aby wyjść*
[E] - Już idziemy? czekaj muszę tylko ubrać mój płaszcz.
[M] - Tak, idziemy, chodź.
**kiedy wrócili do domu mężczyzna wyprał swoją starą szatę po czym oprawił kilka zdjęć w ramki i postawił je na kominku** 
Czy przeczytałeś regulamin?
Owszem!


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymane.
"Gdy już nadszedł ten czas, chłopak razem z rodziną przeszli przez ścianę na King Cross, która przeniosła ich na peron 9 i 3/4. Tam razem się pożegnali i wsiedli do Pociągu, który zaraz po chwili odjechał."
wsiadł z rodziną? Huh?
"po tym, jak Marcus rozpakował się, zszedł na dół na dziedziniec i zauważył tam Emmę, lecz gdy podszedł do niej ta zupełnie go nie pamiętała. Lecz Marcus nie chciał się poddać, cały czas walczył i stopniowo przypominał jej o wydarzeniach, które szybko spędzili; i tak minął cały rok Marcusowi na nauce i pomaganiu Emmie różnych sytuacji gdy nadszedł kolejny rok pożegnania z hogwartem tak minęło mu kilkanaście tygodni w nauce i pomaganiu swojej przyjaciółce w odzyskiwaniu pamięci, gdy już wszyscy pożegnali się z nauczycielami ruszyli w stronę portu aby przepłynąć w stronę pociągu, by wyruszyć na wakacje do domu. po wakacjach wrócił do szkoły aby rozpaczac nowa trzecia klasę."
Masło maślane
"gdy nadszedł już czas pożegnania się z szkoła (3 lata później) marcusowi został ostatni rok szkolny. "
To w końcu koniec czy nie koniec szkoły? A może jednak kiblował ze swoją ukochaną?
"Jest on również bardzo pomocny; nigdy nikomu nie odmawia i bardzo lubi to robić." Odmawiać?
"Jest on również wolnomyślący, przez co aby odpowiedzieć na jakieś pytanie musi dłużej pomyśleć i słynie też z tego, że czasem podejmuje decyzje zbyt pochopnie."
Zaprzeczasz samemu sobie
Nadal zbytnio nie widzę w postaci oryginalności (może poza epizodem Emmy, ale to raczej ona jest oryginalna), ale krótsze segmenty (wygląd i charakter, akcja w sumie też) napisane są całkiem znośnie. Zobaczymy, jak się wybronisz...
PS. i jak je zapisujemy?
3 szanse, 3 dni na poprawę.
xkrokolTV
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 9
Gru 2016
2
Hufflepuff
#3
AlexiTheWolfie napisał(a): (07.12.2019 21:44)Wstrzymane.
"Gdy już nadszedł ten czas, chłopak razem z rodziną przeszli przez ścianę na King Cross, która przeniosła ich na peron 9 i 3/4. Tam razem się pożegnali i wsiedli do Pociągu, który zaraz po chwili odjechał."
wsiadł z rodziną? Huh?
"po tym, jak Marcus rozpakował się, zszedł na dół na dziedziniec i zauważył tam Emmę, lecz gdy podszedł do niej ta zupełnie go nie pamiętała. Lecz Marcus nie chciał się poddać, cały czas walczył i stopniowo przypominał jej o wydarzeniach, które szybko spędzili; i tak minął cały rok Marcusowi na nauce i pomaganiu Emmie różnych sytuacji gdy nadszedł kolejny rok pożegnania z hogwartem tak minęło mu kilkanaście tygodni w nauce i pomaganiu swojej przyjaciółce w odzyskiwaniu pamięci, gdy już wszyscy pożegnali się z nauczycielami ruszyli w stronę portu aby przepłynąć w stronę pociągu, by wyruszyć na wakacje do domu. po wakacjach wrócił do szkoły aby rozpaczac nowa trzecia klasę."
Masło maślane
"gdy nadszedł już czas pożegnania się z szkoła (3 lata później) marcusowi został ostatni rok szkolny. "
To w końcu koniec czy nie koniec szkoły? A może jednak kiblował ze swoją ukochaną?
"Jest on również bardzo pomocny; nigdy nikomu nie odmawia i bardzo lubi to robić." Odmawiać?
"Jest on również wolnomyślący, przez co aby odpowiedzieć na jakieś pytanie musi dłużej pomyśleć i słynie też z tego, że czasem podejmuje decyzje zbyt pochopnie."
Zaprzeczasz samemu sobie
Nadal zbytnio nie widzę w postaci oryginalności (może poza epizodem Emmy, ale to raczej ona jest oryginalna), ale krótsze segmenty (wygląd i charakter, akcja w sumie też) napisane są całkiem znośnie. Zobaczymy, jak się wybronisz...
PS. i jak je zapisujemy?
3 szanse, 3 dni na poprawę.
Podanie zostało poprawione mam wielką nadzieję ze zostanie pozytywnie rozpatrzone Smile

"Jest on również bardzo pomocny; nigdy nikomu nie odmawia i bardzo lubi to robić." Odmawiać?
Chodziło mi oto że Marcus jest bardzo pomocny i nigdy nikomu nie odmawia pomocy Smile

"Jest on również wolnomyślący, przez co aby odpowiedzieć na jakieś pytanie musi dłużej pomyśleć i słynie też z tego, że czasem podejmuje decyzje zbyt pochopnie."
A tutaj faktycznie strzeliłem gafę ponieważ napisałem że jest człowiekiem wolnomyślącyma a następnie że czasem zbyt pochopnie podejmuje decyzje Smile

PS.Odrazu przyznaję się że nie jestem orłem z języka polskiego w interpunkcji,stylistyce itd. Lecz staram się pisać by podanie miało ręce i nogi Smile
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Wstrzymane.
Wszystko wytrzymam, ale
"Postać nie uczęszczała na żadne uniwersytety, tym samym nie zdobyła wykształcenia wyższego."
"Co to jest [IC/OOC] i jak je zapisujemy?"
24h na poprawę.
xkrokolTV
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 9
Gru 2016
2
Hufflepuff
#5
AlexiTheWolfie napisał(a): (10.12.2019 19:51)Wstrzymane.
Wszystko wytrzymam, ale
"Postać nie uczęszczała na żadne uniwersytety, tym samym nie zdobyła wykształcenia wyższego."
"Co to jest [IC/OOC] i jak je zapisujemy?"
24h na poprawę.
Poprawione!

Poprawiłem, gdyż jak dobrze zrozumiałem, że trzeba mieć jakąś zgodę, żeby iść na studia? Napisałem, tylko że postać próbowała się dostać, lecz na marne i też poprawiłem ic i ooc.

PS. Mam nadzieje, że dobrze to napisałem dopisałem do historii, że postać wpadła w depresję po śmierci ojca.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#6
No graj już sobie..
Akcept.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.