Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Kawido
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Gru 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Kasper Schade
Miejsce urodzenia: Tokio, Japonia 
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Patrząc na człowieka łatwo go opisać, ale nikt nie wie jaki on tak naprawdę jest w środku. Kasper jest osobą towarzyską, lecz trochę wybuchową i łatwo go zdenerwować. Jednak, gdy kogoś darzy sympatią, obroni go w każdym momencie życia. Chłopak ten jest bardzo inteligenty i szczery, wszystko powie ci w twarz, lecz najpierw się zastanowi, czy warto. Kasper pomoże w każdej sytuacji, czy dla babci przejść przez ulicę, czy ściągnięcie kota z drzewa. Najważniejszą rzeczą w jego życiu, jest coś prostego, coś co przyciąga swoim zapachem i wyglądem, czyli jedzenie. Kasper, także jest osobą ambitną, która zawszę będzie chciała zdobyć jak największe wyniki w nauce, czy awans w pracy. Jednak jest w nim jedna mała wada, okularnik jest bardzo wyszczekany i uparty, więc ciągle stawia na swoim, przy czym często się kłóci. 
Wygląd postaci: Kasper to wysoki chłopak o lekko umięśnionej sylwetce, której dorobił się chodząc na miejską siłownię. Ma krótkie kasztanowe włosy, podchodzące pod kolor jasnego brązu i mocno zielone oczy. Jego rysy twarzy przypominają prawdziwego mężczyznę, mocna szczęka, szeroka broda, na której jest lekki zarost i widocznie zarysowany łuk brwiowy. Kasper na swoim zadartym nosie, nosi także okulary. Chłopak ten ubiera się normalnie, czyli jeansy, jakaś bluza, buty sportowe i gdy jest zimno jakaś czapka, lecz gdy jedzie do szkoły ubiera swoją ulubioną, elegancką szatę. Jego ulubionym kolorem jest czarny, więc większość jego szafy jest zapełniona ubraniami w kolorze czarnego mroku. 
Historia postaci: Narodziny Kaspra nie były wyjątkowe. Urodził się on na wycieczce swoich rodziców w Tokio, gdy pomagali magicznym stworzeniom. Po narodzinach chłopaka, jego rodzina wróciła od razu do rodzinnego domu w Londynie, gdzie jego rodzice pracowali w Ministerstwie Magii, a dokładnie w Departamencie kontroli nad magicznymi stworzeniami. Okularnik po skończeniu 6 lat ukazał swoje magiczne zdolności przyciągając swoją ulubioną zabawkę, gdy mamtka zabrała mu rajko karę. Rodzice, gdy to zauważyli ucieszyli się, że ich syn odziedziczył moc i zaczęli z nim lekką naukę magii, przy której poznał podstawy. Kasprowi spodobała się magia i nauka, więc czekał niecierpliwie na list ze szkoły magii. Wybił dzień 11 urodzin bruneta. Kasper ledwo żywy, po nie przespanej nocy z podekscytowania wstał z łóżka i od rana czekał na swój list. Gdy dostał list wyruszył szybko z rodzicami na zakupy, na których kupił potrzebne rzeczy do nauki w Hogwarcie. Gdy był już przygotowany czekał, tylko na rozpoczęcie. Dzień, w którym Kasper miał trafić do szkoły, zaczął się normalnym śniadaniem. Chłopak ubrał się i wyruszył z rodzicami na peron. Gdy już byli na peronie 9 i 3/4 czekali na pociąg do Hogwartu, który miał zabrać uczniów do nowej szkoły. Gdy transport przyjechał brunet pożegnał się z rodzicami i wbiegł do pociągu, zaczynając swoją największą przygodę w życiu. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Kasper słysząc na sobą kogoś głos szybko się odwrócił.* Ja? Ja nazywam się Kasper Shade, a ty? *Po usłyszeniu odpowiedzi innego ucznia, wyciągnął dłoń i powiedział.* Miło mi cię poznać! 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Musisz skręcić w lewo i potem iść dalej prosto)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Okularnik widząc jedzonko oblizał usta i uśmiechnął się, po czym chwycił za łyżkę i zaczął ją wyjadać.*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Szukając serwerów, natrafiłem się na ten serwer 
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak! 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Podanie wstrzymane!

1. Aby mieć status krwii 100%, potrzebujesz zgody od opiekuna ogólnego, bądź musisz należeć do jednego z rodów czystokrwistych. Pozostają Ci takie statusy jak: 0% (mugolak), 25%, 50% (półkrwi), 75%. W przypadku tego podania, najlepszym rozwiązaniem będzie 75%, gdyż wtedy rodzice są czarodziejami. Więcej infromacji możesz znaleźć tutaj.

2. Dopisz jeszcze kilka zdań w charakterze, bo nie wiem do jakiego domu mógłbym Cię przydzielić. Rozpisz je tak, aby wynikały z nich jeszcze conajmniej dwie wady i zalety.

3.
Niestety nie mogę się zgodzić na takie objawienie mocy. Chęć spania to zbyt słaba emocja, aby wywołać nadnaturalne wydarzenie, a w dodaktu nie dałby rady dokonać aż tak zaawansowanej przemiany jak na wiek sześciu lat.

4. Akcje zapisujemy w gwiazdkach *, nie w kwadratowych nawiasach.

5. Odpowiedź na drugie pytanie jest zła. Tak jak pisze w nawiasie przy wzorze podania, masz odpowiedzieć na nie w OOC, jako gracz, a nie swoja postać. OOC zapisujemy za pomocą nawiasów.

3 dni, 3 szanse na poprawę.

(W razie problemów, możesz zgłosić się do mnie na discordzie (Kanaliś#4705) albo prywatnej wiadomości na forum.)
Yare, yare...
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#3
Podanie wstrzymane!

1. Drugie pytanie w pomocniku dalej nie zostało wypełnione poprawnie. Jak zaznaczałem u góry, musisz odpisać na nie jako osoba realna, nie Twoja postać. Odpowiadasz tak jak sam myślisz w rzeczywistości, wiadomość umieszczając w nawiasach. 

2. W trzecim pytaniu dalej jest kwadratowy nawias. Akcje zapisujemy w gwiazdkach *.

3 dni, 2 szanse na poprawę.


(W razie problemów, możesz zgłosić się do mnie na discordzie (Kanaliś#4705) albo prywatnej wiadomości na forum.)
Yare, yare...
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#4
Podanie zaakcpetowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.