Witaj!

[Ucz2] Emily Madison
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#1
Heart 
[Obrazek: Woz44Rb.png]
 Przyszłam na świat 14 Maja 2066, wtedy w Szpitalu Świętej Mary w Londynie nadano mi imię "Emily".
W moje urodziny przyszedł list do Hogwartu a kilka miesięcy później gdy już do niego dojechałam, zostałam
przydzielona do domu Helgi Hufflepuff.

[Obrazek: hqaI76K.png]

Emily, ja. Jestem osobą dość wrażliwą, nienawidzę przemocy, jakiejkolwiek. Czy to psychiczna czy to fizyczna, NIENAWIDZE.
Sama staram być się jak najmilsza w tym świecie pełnym nienawiści do innych ludzi, i nooo na taką wyglądam, chyba, nikt nie mówił że go obraziłam, więc jest dobrze.  Jako że myślałam o tym że będę zawierać znajomości, to ich nie zawieram, jest to trudniejsze niż myślałam jestem trochę cicha, rozkojarzona. Dużo myślę, i można mnie właśnie spotkać taką... zamyśloną, siedzącą na ławce i myśląca o rzeczach które nie są realistyczne... dla mugoli, nawet czasem dla czarodziejów. Rozmyślam nad cechami świata, lub wadami, lub o ludziach. Jestem też bardzo miła jak już mówiłam, pomogę też zawszę, a także nie umiem wybierać... a przynajmniej sprawia mi to problem, nie umiem wybrać pomiędzy wodą czy kremowym piwem, ale po chwili namysłu udaję mi się coś wymyślić. Jestem też inteligentną, chyba, lubię czytać książki przeczytałam w życiu dużo książek i chce przeczytać w życiu jeszcze więcej.
Nie chciałabym wiedzieć co o mnie wszyscy myślą... może to że jestem "głupia", a przynajmniej tak... na mnie patrzą.
Albo to ja sobie wymyślam, za dużo znajomych to nie mam, może to się kiedyś poprawi, mam nadzieje.
[Obrazek: ilUYznW.png]
Niektórzy ludzie oceniają innych ludzi po wyglądzie, co jest bardzo niekulturalne oraz złe, ważny jest charakter i mam nadzieje że mnie nie będą oceniać po wyglądzie... nie wiem czy jestem słodka i piękna, czy może brzydka i wyglądam jak wiedźma. No to mam rude lśniące włosy, nie powiem jakiej wielkości bo to może się zmieniać a nikogo nie chce wprowadzać w błąd. Taki krzywy trochę nosek, piękne (a przynajmniej tak mówi moja mama) zielone oczka oraz normalną buzie na której widać codziennie uśmiech.  Jestem niska i chuda ale chyba dlatego bo mało jem. Nie wiem co jeszcze dodać, na pewno mam płuca i serduszko w którym skrywam wszystko co ciepłe i milutkie. no to tyle.

[Obrazek: Wafayzn.png]
[Obrazek: qaaozb4.png]
Asmodeus Heikkinen 
Najważniejsza osoba w jej życiu
złożyłeś mi tyle obietnic... których nie złamiesz, które dały mi szczęścia... ty mi dałeś najwięcej szczęścia, kocham cię i nieprzestane nigdy.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aurora Mallory 
Przyjaciółka 
Gdy płacze. ty pomagasz... gdy płaczesz ja pomagam...
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Lizavieta Dauhava
Przyjaciółka
Mam nadzieje że nie będziemy się już więcej kłócić, stracić taką przyjaciółkę jak ty to największa kara
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Elizabeth Wilson 
Przyjaciółka 
Zaczęło się od normalnego "Cześć" na korytarzach, a skończyło na przyjaźni 
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Regis Moretti 
Kolega 
Nie wiem nic o tobie, chociaż wyglądasz na miłego to czasami można poczuć że otacza cię diabeł
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
James Scott
Kolega
Chociaż jesteś prefektem i twoim obowiązkiem jest pomagać i chronić uczniów to i tak byś to robił gdybyś nie był prefektem.
 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Avery III Dragovich
Znajomy
Wzorowy prefekt który zawsze próbuje pełnić swoją role jak najlepiej, chociaż na kilometr widać że się przemęczasz
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Ben Charles Wright
Duch
Najodważniejszy człowiek jakiego poznałam
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Percy  Campbell
 Stary Przyjaciel 
Spotkaliśmy się gdy było ci zimno, a mi ciepło... ale to chyba dlatego bo jeszcze kilka minut temu przed naszym spotkaniem wpadłeś do zimnej wody, 
kłamałeś przez tyle tygodni i dni, odpowiadałeś  mi zawsze "cześć" na korytarzach nie wiem co się stało ani co zrobiłam, czy to zrobiłam niechcący, czy specjalnie... nic nie wiem, ale chciałabym i tak cię przeprosić  
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Tony Jones 
Znienawidzony 
Zakochałeś się w tak młodej osóbce jak ja... Po czym ją zwyzywałeś i poszedłeś w swoją stronę bo niby twoja rodzina jest czystokrwista
[Obrazek: gkpO2Z0.png]
Ulubione kwiaty Fiołki
=-=
Mój Ulubiony przedmiot to Ziu, albo i nawet Eliksiry.
=-=
Nigdy nie złamałam żadnej kończyny
=-=
Umiem pływać na pieska i żabką.
=-=
Jestem praworęczna
=-=
Nie mogę się oprzeć słodyczą chociaż sama jestem jak słodycz 
=-=
Boję się bardzo wilkołaków
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Zwierciadło Ain eingrap
|
Po prostu, stoi z kwiatami. Tyle


Bogin 
|
Samotność


Postać grana pod nickiem YudkaAleDziewcze od 28 Grudnia 2019.
Chciałbym podziękować Szymeczowi  za pomoc i w ogóle miły chłopak to jezd Heart
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#2
Karta okej, ALE KURNA MOJE OCZY
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#3
Nie rozumiem dlaczego ludzie robiac cala kp w wybranej kolorystyce nagle przy relacjach daja kolory odpowiadajace domom do jakiego przynalezy dana postac, przeciez to nie tylko wadzi w oczy, ale wyglada bardzo nijako I brzydko
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#4
Mi się podoba!
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#5
@Edit: Dodano trochę relacji, troszeczkę historię z 1ooc a także kilka ciekawostek...
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#6
Yudka, jak ty to w nocy pisałeś to ciebie nie piekło w oczy?
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#7
KapitanUkraina napisał(a): (05.01.2020 16:18)Yudka, jak ty to w nocy pisałeś to ciebie nie piekło w oczy?
 Człowieku ja to od drugiej do czwartej pisałem, mam osóbke która może to nawet potwierdzić.
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#8
Yudka napisał(a): (05.01.2020 16:58)
Cytat:Yudka, jak ty to w nocy pisałeś to ciebie nie piekło w oczy?
 Człowieku ja to od drugiej do czwartej pisałem, mam osóbke która może to nawet potwierdzić.
I cię to w oczy nie piekło?
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#9
Ten no... zmieniony wyyygląd i noo zdjęcia pozmieniałem i... charakter też zmieniony o i trochę historii też dodane
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#10
Poprawiona karta postaci
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.