Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Fredric Vasser
Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, West Country, Dolina Godryka
Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Chłopiec z domu jest nauczony szczerości i otwartości do innych, mało kiedy można go spotkać w gburowatym nastroju. Jako dzieciak lubi sobie często stroić żarty i nie przywiązuje uwagi do tego czy dany dowcip może komuś zaszkodzić (chociaż nigdy tego nie ma na celu). Prowadząc do tej pory beztroskie życie raczej nie zadręcza się cudzymi problemami i gdy takie do niego trafiają po prostu próbuje je jak najszybciej załagodzić albo ominąć szerokim łukiem. Mimo, że stara się przewidywać sytuacje życiowe to często postępuje lekkomyślne przez co potrafi zboczyć z drogi do celu, jednak w tym przydaje mu się determinacja czy nawet bycie upartym. Nie boi się trudnych chwil bo często właśnie w nich wykazuje się chłodnym umysłem.
Wygląd postaci: Fredric jest przeciętnej postury jedenastolatkiem, ewidentnie ma tendencje do przybierania na wadze. Średniej długości blond włosy zazwyczaj rozczochrane i zostawione w takim stanie jakie zobaczył po przebudzeniu. Niebieskie oczy, dosyć blade lecz jednak barwa jest dostrzegalna. Jego ubiór nie należy również do tych z najwyższej półki, ubiera to co mu wpadnie w ręce dlatego najczęściej jego szaty są niewyprasowane i czasem poplamione.
Historia postaci: Urodzony w "normalnej" rodzinie w której od zawsze był jedynym dzieckiem. Dzieciństwo mijało mu spokojnie na zabawie, nauce oraz na obserwacji jego ojca - czarodzieja. Od małego widział różnicę pomiędzy ojcem a matką ale nigdy nie sprawiało mu to przeciwwskazań do akceptowania obojga. Tak nauczony szacunku i do mugoli jak i do czarodziei starał się przebywać wyłącznie w towarzystwie tych magicznych. Jednym z kluczowych momentów w jego życiu było ujawnienie się jego mocy magicznej, było to w ósme urodziny kiedy to podczas zabawy z psidwakiem zrzucił dwa porcelanowe talerze z kolekcji jego matki, przerażony faktem konsekwencji złapał za talerze które nagle po prostu się złączyły i naprawiły. Wiedząc już, że jest czarodziejem doczekał do jedenastych urodzin by podczas ich dostać list z Hogwartu, ucieszony razem z rodziną zaplanowali kolejne dni na zakupy...


Udziel poprawnych odpowiedzi:

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Oderwał wzrok od zeszytu i spojrzał na chłopca.* Fredric.. A ty?


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie mam pojęcia, wpisz w google.)


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Wystawił do niego otwartą dłoń którą pomachał na boki.* Nie dzięki - już jadłem.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Nie pamiętam.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Podanie wstrzymane!

Dopisz kilka cech do charakteru. Zarówno pozytywnych jak i negatywnych, bo aktualnie ciężko jednoznacznie stwierdzić, do którego domu pasuje Twoja postać.

3 dni, 3 szanse na poprawę.


(W razie problemów, możesz zgłosić się do mnie na discordzie (Kanaliś#4705) albo prywatnej wiadomości na forum.)

Podanie zaakceptowane!

Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.