Witaj!

Ross Euron Navarro
Wookie
Kermit




Posty: 189
Tematy: 37
Gru 2014
168
Slytherin
#1
[Obrazek: oJ9ydyr.png]
 
[Obrazek: 4eCN55x.png]
 
Jak widać, jestem młodym mężczyzną. Jak się ostatnio mierzyłem to miałem 1,86 metra wysokości. Jak dla mnie to całkiem imponujący wynik. Niby zaczyna się od karnacji, więc ja też zacznę, a co. No to taki nie za blady nie za brązowy nie. Jakby to ująć, taka średnia europejska. Z twarzy chyba przystojny, chociaż podobno jak się patrzy na siebie to się jest atrakcyjniejszym. Włosy mam naturalnie brązowe, jestem brunetem ale już dawno odszedłem od oryginalnego koloru. Wolę niebieskie albo jak ostatnimi czasy - tęczowe. Nie sądzę, że są jakieś bardzo długie, są takie... średnie jak na mężczyznę. Zazwyczaj mam je ułożone w tak zwaną "szopę" lub jak ja to nazywam "artystyczny nieład". Czasem je uczeszę. Idąc dalej, oczy mam brązowe, to po mamie. Nos jakiś taki nie bardzo duży i chyba nie zadarty, nawet nie wiem co to znaczy. Usta jak usta, takie różowawo-czerwone. Na pewno nie blade. Sylwetka, no pozostawia trochę do życzenia, przydało by się iść na siłownię. Przynajmniej nie mam brzucha piwnego.
Jeżeli chodzi o ubrania to nie lubię tych takich wymyślnych szat czarodziejskich. Po co to komu to ja nie wiem. Niewygodne jak cholera i się wygląda jak debil w płaszczu w lecie. Wolę luźniejsze ubrania. Jakieś bluzy, kolorowe koszulki. Fajne są też takie jeansowe kurtki ale ostatnio mi się jedna podarła. Co tam jeszcze... O! Koszule takie w kratę i koniecznie do tego ogrodniczki. Pasują jak ulał. Buty oczywiście trampki ale kolor musi pasować bo jak nie będzie to będę wyglądał jak debil. Chyba tyle z tego ubioru. Okularów nie noszę bo nie potrzebuję, aparatu na zęby też... No, to tyle.
 
[Obrazek: 6dCjw50.png]
 
Jaki jest Ross z charakteru... No na pewno uśmiechnięty. Zobaczyć mnie bez banana na twarzy to naprawdę rzadkość. Lubię robić ludziom żarty i mam duży dystans do siebie i otoczenia. Nie można być przecież całe życie napiętym jak plandeka na Zamiataczce! Niektórzy twierdzą, że mam ADHD. Ja myślę, że to po części prawda. Nie potrafię siedzieć spokojnie, mam za dużo energii. Czasem zdarza mi się być spokojnym, ba, nawet romantyczny być umiem jak przyjdzie co do czego. Staram się patrzeć na życie z innej perspektywy niż wszyscy. Chcę być oryginalny, inny bo bycie szaraczkiem to w zasadzie bycie nikim a ja chcę być kimś. Lubię muzykę więc muszę być kimś bo szarzy ludzie w muzyce się nie sprzedają. Tak w kwestii muzyki to umiem grać na kilku instrumentach. Flagowy przykład: gitara, fortepian i perkusja. Gram na jeszcze kilku a na paru z nich to od wczesnego dzieciństwa. Kiedyś tata kupił mi takie małe skrzypce jak byłem jeszcze mini Rossem. On w sumie też zawsze twierdził, że jestem bardzo żywy i wszędzie mnie pełno. Co tam jeszcze mógłbym o sobie powiedzieć. Gdybym miał powiedzieć co w życiu kocham najbardziej to powiedziałbym, że ludzi. Tych, których spotykam na swojej drodze. To te spotkania wpływają na życie i kształtują światopogląd. W skrócie: kocham wszystkich, bo jak można nie kochać ludzi. Kocham też zwierzęta, ale to tak tylko przy okazji.
 
[Obrazek: 4SntsoS.png]
 
Mówią, że rodzina jest najważniejsza i w sumie to prawda. Kto jak nie rodzina. Dlatego też przedstawiam wam moją. Jest dość spora bo mama była wielokrotnie adoptowana i jakoś tak wyszło, że mam teraz kilka nazwisk. Znaczy prawnie mam jedno ale resztę uznaje emocjonalnie. Miała być rodzina a się rozgaduje jak zwykle. Oto moja familia:
 
Matka - Skye Navarro
Ojciec - Crevan Lavenhart

Siostra - Luna Navarro
Siostra - Clara Navarro
Siostra - Cara Stronghold
Siostra - Jemma Navarro
Brat - Ingvar Navarro
Brat - Shawn Navarro
 
Siostrzenica - Andromeda Stronghold
Siostrzenica - Cassiopeia Stronghold
Siostrzeniec - Ophiuchus Stronghold
Siostrzeniec - Perseus Stronghold
Siostrzeniec - Phineas Stronghold
 
Babcia - Raven Navarro
Dziadek - Michael Wright
 
Ciotka - Beatrice Navarro
Ciotka - Katy Mollow
Ciotka - Olivia Wright
Ciotka- Samara Wright
Wujek - Caesar Wright-Virulence
Wujek  - Olivier Wright
Wujek - Trevor Wright
Wujek - Regis Anahid
Wujek - Danny White
Wujek - Niklas Lavenhart
Wujek - Vegard Borge
 
Kuzynka  - Gwendolyn Navarro
Kuzyn - Neji Borge
Kuzyn - Bjorn Borge
 
[Obrazek: KOdrxr9.png]
  
➼ Mój ulubiony kolor to niebieski, moja mama też lubiła niebieski.
➼ Mówię w kilku językach, czy to oznacza, że jestem poliglotą? Nieważne, dogadam się w angielskim, norweskim a nawet mandaryńskim.
Lubię swoje nazwiska, dlatego często się nimi chwalę przed ludźmi.
➼ Już to wspominałem ale powiem jeszcze raz, że gram na wielu instrumentach. Na kilku grałem już jako dziecko.
➼ Jak to mówią, żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek. Tak, jestem biseksualny.
➼ Zdarzyło mi się nie zdać roku w Hogwarcie, trochę przypał ale teraz jestem dorosły i w sumie to fajna ciekawostka o mnie.
➼ Marzy mi się występ dla kilkutysięcznej widowni, to by było coś. Tylko najpierw muszę być sławny.
➼ Mam w planach założyć swoją wytwórnię muzyczną. Tylko cicho sza mi tam, to jest top sikret.
➼ Jak chcecie mnie spotkać to dość często gram sobie na gitarze w okolicach trzech mioteł. Możecie wpaść i rzucić jakimś groszem dla biednego grajka.
➼ Złożyłem sobie sam przysięgę, że nigdy nie będę pracował w ministerstwie. Jakoś mnie ono odpycha.
➼ Jestem weteranem wojennym. Brałem udział w Hogwarckiej Wojnie Rybnej gdzie w Bitwie o Dziedziniec dowodziłem batalionem Delta, który jako jedyny posiadał rybietnicę, która wystrzeliwuje ryby podciśnieniowo.
Jakoś mi nigdy nie szły zaklęcia, nie wiem czemu. Znaczy te zaczepno-obronne, w tych do sprzątania i oporządzania domu jestem mistrzem.
➼ Trochę smutek bo straciłem w sumie całą najbliższą rodzinę. Mama umarła, ojciec zwiał i zostałem sam.
WhoAreYou
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 14
Maj 2017
92
Slytherin
#2
Rrr! Heart Heart Heart Heart Heart XD
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#3
Cytat:➼ Jest biseksualny.


Pierwsze co wpadło mi w oko... @WhoAreYou hihihi pewnie wiesz o czym ci mówiłam odnośnie tego hihih
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#4
tom holand to moj crash



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.