Witaj!

Problemy Hapla.
Hallgraves_Family
Czarodziej




Posty: 54
Tematy: 14
Kwi 2019
103
#14
Cytat:MrFrancuz, który zamiast szukać leku na chorobę w sposób magiczny domagał się od ekipy serwera szczegółów na temat wyglądu zarazków pod mikroskopem i innych dziwactw, które robi się w świecie realnym, zapominając, że żyjemy w świecie magii. Ostatecznie obraził się na mnie za to, że lek wynalazła Żmija na postaci Nory, bo jako jedyna łączyła fakty na temat świątecznej narracji. Zwyzywał i mnie, i Żmiję za to, że Jego 16 letnia postać nie była w stanie sama wynaleźć leku w ciągu kilku dni na nową i nieznaną chorobę.

1. Nikt nie spodziewał się ,że to zmutowana przez trytony grypa, która powstałą na skutek wpadnięcia św. Mikołaja do jeziora Hogwartu, spowoduje zmianę facetów w kobiety....

2. Ten 18 letni uczeń, pracował w laboratorium w Ministerstwie Magii.

3. Nie zwyzywałem a wyraziłem mój wewnętrzny BÓL spowodowany FAKTEM ,że:

Dzień po tym jak przychodzi do mojej postaci ŻMIJA na postaci Nory. Zostaje nagle zarażony, rozmawiając o chorobie rzucam pomysłem ,że to wodne stworzenia - trytony.

2 dni później dowiaduje się ,że żmija już ma lekarstwo. Bo zawitał do skrzydła chory św.Mikołaj, który miał jakieś tabletki na grypę. A ja w tym czasie 14 tyś pkt choroby. Najlepsze w tym było to, że ta narracja się nie skończyła -> Choroba znikła wraz z aktualizacją...

Cytat:Transmutacja służyła jako narzędzie gwałtu i na tej podstawie drugi gracz musiał odgrywać akcję, która go brzydziła.


Zaznaczę, że żadnego gwałtu nie było. Postać Nory przyszła do chatki gajowego chcąc zrobić mu "kawał" z okazji zielonej nocy w ostatnim dniu Hogwartu. A moja postać również chciała zrobić jej psikusa. 

Niestety cała akcja była podglądana przez moderacje, która nieopatrznie ją zrozumiała. Dlatego też doszło do wykorzystania wiedzy OOC w IC.  Wtedy też pojawiła się sprawa z "Nie możesz tego transmutować magcencie wszyskiego".

Dopowiem tylko ,że cała akcja IC rozwiązała się tego samego dnia z postacią Nory Bell. A cudowna cała reszta opowiadała sobie bajeczkę jako wielkie nadużycie psychotransmutacji, KTÓRA i tak była nie trwałą formą magii, a postać całkowicie świadoma.


Cytat:Zwyzywał i mnie, i Żmiję za to, że Jego 16 letnia postać nie była w stanie sama wynaleźć leku w ciągu kilku dni na nową i nieznaną chorobę.


Zwyzywać to za dużo powiedziane. Wyraziłem swój ból po tym jak odebraliście mi:
- Co najmniej 5 przedmiotów runicznych, z czego każdy był OP i na każdy posiadałem zgodę: BO TAK.
- Odebraliście mi WYDANĄ zgodę na rozpoczęcie nauki OKLUMENCJI: BO TAK
- Wyłączyliście system run, zmuszając mnie do CAŁKOWITEJ zmiany charakteru postaci i kreacji pod runologa.
- Odebraliście mi naszyjnik, dzięki któremu mogłem, odgrywać ciekawe na prawdę świetne akcje rozmawiając ze SSAKAMI.
-Dzięki temu przedmiotowi moja postać tak 17 latka, uszyła swoją pierwszą pelerynę niewidkę z włosów demimoza.

Gwoździem do trumny był fakt, że jako rekompensatę za to wszystko dostałem figę z makiem i "RÓŻOWY ZEGAREK Z JEDNOROŻCEM" od Callidory. A jakiekolwiek prośby, postulaty skończyły się "Ciesz się ,że chociaż tyle dostałeś, mogę zabrać jeśli nie chcesz" - Tak odpłaciliście mi się za X czasu poświęconego na rozgrywkę i UZASADNIONE tworzenie przedmiotów. Zaś każdy z nich był weryfikowany przez Woolfa...


Cytat:Francuz stał się swego rodzaju symbolem nadużywania zaufania i wykorzystywania niedomówień od strony administracji. Nie dostał bana, Jego karą jest napiętnowanie zachowań, ku przestrodze innych. Właśnie dlatego, zachęcam Was do krytykowania takich zachowań i tłumienia ich już w zarodku, niezależnie od tego czy to Francuz, czy nie Francuz.


Hapel miasto grzechu. Drogie dzieci, pamiętajcie, żeby zawsze w swoim poście zwyzywać Francuza od tych najgorszych graczy, którzy tylko marudzą i prują rozgrywkę chcąc tylko kogoś zamordować.

Nie ważne, czy ma to podstawy czy też nie-  wzbogaci to waszą wypowiedź.

 Nie mam zamiaru udowadniać swojej niewinności albo prosić o to by udowodniono winę. Powiem jedynie ,że ZAWSZE zanim coś zrobiłem, pytałem czasem po kilka razy moderatora, czy mogę coś zrobić. A nie przypominam sobie żadnego nadużycia, którym zasłużyłem sobie na miano SYMBOLU nadużywania zaufania. Nie wiem, może jakiś moderator się chętnie wypowie, gdzie i kiedy go zawiodłem. Chętnie poczytam - kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień.


Cytat:Jeszcze w ramach ciekawostki dodam, że ostatecznie doradzałem Francuzowi jak grać postać bez zgód. O dziwo, okazało się, że można.

Za rady dziękuje, skorzystałem - przestałem grać na 2 postaciach bo nie było co robić nie mając do tego możliwości a raczej "pozwolenia". 

 Jednak mimo to, prowadząc postać Bena bez zgód, kreatywnie i normalnie. Bez niczyjej pomocy przez kilka miesięcy poruszałem rozgrywką serwer. A dostaje za to nic innego jak kopa w *****ę i drugi już raz przytaczasz koloryzowane fragmenty prowadzonej przeze mnie rozgrywki pół czy nawet półtora roku temu? 

Ja skorzystałem z części twoich rad Emilu. A czy ty skorzystałeś z chociaż jednej mojej rady? 
Już raz zostałem przez ciebie niesłusznie osądzony, historia zatacza krąg. Ale na szczęście po raz ostatni.
.................................................................................................................................................................
Wypowiadam się, tylko na swój temat. Ponieważ wątpię, że zdanie Symbolu Francuza. Będzie miało jakieś znaczenie. 



Wiadomości w tym wątku
Problemy Hapla. - przez FishFromSpace - 15.01.2020 19:36
RE: Problemy Hapla. - przez kubixgame - 15.01.2020 19:38
RE: Problemy Hapla. - przez Komishan - 15.01.2020 19:49
RE: Problemy Hapla. - przez merlin0 - 15.01.2020 20:02
RE: Problemy Hapla. - przez Jatina - 15.01.2020 20:19
RE: Problemy Hapla. - przez KapitanUkraina - 15.01.2020 20:48
RE: Problemy Hapla. - przez xjulkanulka - 15.01.2020 21:10
RE: Problemy Hapla. - przez Mapi - 15.01.2020 21:47
RE: Problemy Hapla. - przez em411 - 15.01.2020 21:48
RE: Problemy Hapla. - przez TestingNow - 15.01.2020 22:06
RE: Problemy Hapla. - przez em411 - 15.01.2020 22:33
RE: Problemy Hapla. - przez Kanalik - 15.01.2020 22:58
RE: Problemy Hapla. - przez KapitanUkraina - 15.01.2020 23:33
RE: Problemy Hapla. - przez Hallgraves_Family - 15.01.2020 23:42
RE: Problemy Hapla. - przez Adrian - 16.01.2020 00:19
RE: Problemy Hapla. - przez LENIWIECHERE - 16.01.2020 02:08
RE: Problemy Hapla. - przez em411 - 16.01.2020 04:00
RE: Problemy Hapla. - przez Narreid - 16.01.2020 09:29
RE: Problemy Hapla. - przez MrFrancuz - 16.01.2020 09:59
RE: Problemy Hapla. - przez Jatina - 16.01.2020 11:52
RE: Problemy Hapla. - przez Narreid - 16.01.2020 13:53
RE: Problemy Hapla. - przez KapitanUkraina - 16.01.2020 12:31
RE: Problemy Hapla. - przez KapitanUkraina - 16.01.2020 15:41
RE: Problemy Hapla. - przez CzarnaMoc - 16.01.2020 15:41
RE: Problemy Hapla. - przez LENIWIECHERE - 16.01.2020 16:44
RE: Problemy Hapla. - przez KapitanUkraina - 16.01.2020 17:19
RE: Problemy Hapla. - przez God - 16.01.2020 22:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.