Witaj!

[Problem]
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#1
Specyfikacja techniczna komputera: Nie ważne

Wersja systemu: Nie ważne

Opis problemu: Cóż, nie wiem od czego to może zależeć, na początku uważałem, że to zależy od tego czy jestem na Haplu, czy nie, ale okazało się że nie. Przechodząc do rzeczy, no cóż jak jakiś nauczyciel daje na moje konto punkty to zaczyna się loteria o to czy dostanie punkty MISHA czy koMISHAn. Właśnie przez to że mam dosyć podobny nick do koMISHAna, punkty mogę dostać albo ja, albo on, a de facto koMISHAn jest w Hufflepuff, a punkty i tak są zapisywane na Slytherin. Pisaliśmy do opiekuna Slytherinu, powiedziała że tylko daje punkty, a reszta ją nie interesuje, nie chcę w tym hejtować Vipere, ale ona mam żal o to że nie chciała nam pomóc w zgłaszaniu tego. Potem pisałem z kolegą do Woolfa, który chyba nawet chciałby pomóc, ale nie wie czym to może być spowodowane.

Screeny: Wystarczy wejść na Hapel-IC, na kategorie Slytherinu, oraz w końcu na #punkty

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.