Witaj!

[APELACJA] kacpi1310 - forum, discord, serwer
kacpi13101111
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 1
Sty 2020
18
#1
Osoba nakładająca karę: Froxel
Powód nałożenia kary: Odwalanie, podrabianie zgód, i wiele więcej..
Czas trwania kary: perm
Opis sytuacji: Zapewne większość z Was - czytających tę zgodę - zna mnie z tej złej strony na serwerze Hapel.pl . Odwalałem, napsułem dość sporo krwi ekipie i zaszkodziłem wielu graczom. Nie miałem najlepszego epizodu. Nie rozumiałem wiele rzeczy, mój prawdziwy charakter dopiero się kształtował, zachowywałem się jak [tu wstawcie obraźliwe słowo synonim idioty czy coś]. Administracja wiele się nie zmieniła, także wszyscy raczej pamiętają co zrobiłem, i nie ma potrzeby rozwinięcia tego punktu


Argumentacja: Od ostatniego ,,definitywnego'' bana wiele się zmieniło. Minął piękny rok, rozwinąłem się pod względem spełnienia własnych ambicji, poznałem sporo fantastycznych osób. Wiem, że zabrzmi to banalnie, ale - nauczyłem się żyć. Powiedziałbym, że się zmieniłem, ale po tym jak dostałem 3 bany w tym samym tygodniu, po każdym powtarzając dokładnie to, nikt by w to nie uwierzył, więc tego nie napiszę. Chciałbym wrócić na Hapel, do tej wspaniałej społeczności której tak bardzo mi brakowało - tworzyć historię. Uważam, że mogę zaoferować serwerowi wiele dobrego, i chce to udowodnić wracając na serwer.


Przepraszam.

kacpi1310
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#2
kubexgame dostał ub a takiemu super chłopu jak kacpiemu nie daja nic tylko za glowe sie lapaxc
viper wroc
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#3
Powinien dostać UB, chłop się postarał, tym bardziej że jeszcze nie dawno bo rok temu i ostatnio też bardzo często gram na haplu i zawsze wracałem ze szkoły szybko by zagrać na haplu wraz z kolegami i koleżankami. Ja jestem osobą która daje drugie szansę, a z kacpim się po prostu odgrywa zabawnie, fakt że często strzela go coś i odwala, ale miejmy nadzieję że to przeszłość. Więc ostatecznie jestem za tym aby kolega Lorys dostał ub
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#4
Ja jestem jak najbardziej za unbanem dla tego gracza. Myślę, że odwalnie Kacpiego raczej było lekko drażniące ale przy okazji dał nam naprawdę wiele sytuacji do dobrej zabawy. Sprawił, że hapel nie był taki nudny. Kacpi grał tu około 2 lata temu a jest znany jakby bana dostał co najwyżej w 2020. Może  tu nie jest usprawiedliwienie to co pisze dla Kacpiego, ale fajnie by było zobaczyć go po raz kolejny na Hapel

Trzymam kciuki Kacpi! Smile 
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#5
Refff
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#6
Refff, kolega czeka już miesiąc
kacpi13101111
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 1
Sty 2020
18
#7
ehhhhh @ref
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#8
dajcie mu unbana.... tęsknie.... za nim.....
KemegHere
:woozy_face:




Posty: 82
Tematy: 14
Lip 2017
Slytherin

#9
zbanujcie kubixgame i unbanujcie kacpi1310
Maciuś
Czarodziej




Posty: 34
Tematy: 3
Sie 2019
11
#10
co za administracja... karty potwierdzają, ale żeby choćby zerknąć na apelację porządnego gracza. właśnie kacpi odblokuj na discordzie



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.