Witaj!

Apelacja Ban
Yetian
Goblin jedyny twój wróg



Donator

Posty: 17
Tematy: 3
Gru 2019
30
Ravenclaw
#11
Smutno mi że usuwacie ss'y Tyana bo Roilei się ich boi, poza tym według wielu Roilei był dużo gorszy od Tyana oraz był dużym hipokrytą wyzywając Tyana np. od "pedałów" identyfikując się jako osoba homoseksualna. No i poza wyzywaniem oraz odwalaniem, wisienka na torcie Kopiowanie systemów Hapla oraz Tworzenie własnego serwera na podstawie pytań zadanych na discordzie haplowym #pytania. Roilei był irytujący po prostu i w sumie to dobrze że odszedł. Najlepsze są te ss'y z których nie da się wywnioskować czy te wiadomości są kierowane do ciebie i w jakiej sytuacji zostały napisane.

Gracze byli w twoim kierunku tacy przez twoje zachowanie.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#12
na haplu po staremu widze
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#13
Yetian napisał(a): (28.10.2020 17:08)Smutno mi że usuwacie ss'y Tyana bo Roilei się ich boi, poza tym według wielu Roilei był dużo gorszy od Tyana oraz był dużym hipokrytą wyzywając Tyana np. od "pedałów" identyfikując się jako osoba homoseksualna. No i poza wyzywaniem oraz odwalaniem, wisienka na torcie Kopiowanie systemów Hapla oraz Tworzenie własnego serwera na podstawie pytań zadanych na discordzie haplowym #pytania. Roilei był irytujący po prostu i w sumie to dobrze że odszedł. Najlepsze są te ss'y z których nie da się wywnioskować czy te wiadomości są kierowane do ciebie i w jakiej sytuacji zostały napisane.

Gracze byli w twoim kierunku tacy przez twoje zachowanie.
+1
asloniu2
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 3
Gru 2017
12
#14
Czy Roilei ma jakiś "immunitet" na serwerze ze wyzywa a sam płacze o dokuczanie? Troche jak w przedszkolu "PSZE PANI ON DOKUCZA MI... ALE JA JEMU MOGE" Zwłaszcza ze gość wyzywał gościa na DC i dostał bana na MC, bez przesady nie długo posypią się bany za "portale randkowe"na serwerze. 
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#15
asloniu2 napisał(a): (28.10.2020 17:38)Czy Roilei ma jakiś immunitet na serwerze ze wyzywa a sam płacze o dokuczanie? Troche jak w przedszkolu "PSZE PANI ON DOKUCZA MI... ALE JA JEMU MOGE" Zwłaszcza ze gość wyzywał gościa na DC i dostał bana na MC, bez przesady nie długo posypią się bany za "portale randkowe"na serwerze. 
xdd+1
asloniu2
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 3
Gru 2017
12
#16
I chciałbym dodać coś od siebie jeszcze by nie było. Osobiście nie mam nic do Roilei ani Tyana, ale proponuje by zamiast banować kogokolwiek i zawieszać mu rozgrywke za prywatne sprawy, niech sobie chłopaki pójdą na prive, wyjaśnią co jest nie cacy a co cacy i będzie cacy. A jak nie to niech sie zablokują i unikają siebie nawzajem, bo tu i jeden i drugi sie gryzł po kostkach. Po co komuś rozgrywke psuć na siłe. Jak sie biją na dc publicznym to niech dostaną tam bana, co ma serwer do prywatnych wiadomości xD 
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#17
asloniu2 napisał(a): (28.10.2020 17:54)I chciałbym dodać coś od siebie jeszcze by nie było. Osobiście nie mam nic do Roilei ani Tyana, ale proponuje by zamiast banować kogokolwiek i zawieszać mu rozgrywke za prywatne sprawy, niech sobie chłopaki pójdą na prive, wyjaśnią co jest nie cacy a co cacy i będzie cacy. A jak nie to niech sie zablokują i unikają siebie nawzajem, bo tu i jeden i drugi sie gryzł po kostkach. Po co komuś rozgrywke psuć na siłe. Jak sie biją na dc publicznym to niech dostaną tam bana, co ma serwer do prywatnych wiadomości xD 
kcaslon <3
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#18
asloniu2 napisał(a): (28.10.2020 17:38)Czy Roilei ma jakiś "immunitet" na serwerze ze wyzywa a sam płacze o dokuczanie? Troche jak w przedszkolu "PSZE PANI ON DOKUCZA MI... ALE JA JEMU MOGE" Zwłaszcza ze gość wyzywał gościa na DC i dostał bana na MC, bez przesady nie długo posypią się bany za "portale randkowe"na serwerze. 

Nic dodać, nic ująć.
Z pierwszej ręki sprawa wyglądała zupełnie inaczej, lecz tutaj zacytuję słowa em411 - "jednak trzeba przyznać się do błędu, że, pochopnie oceniłem sprawę traktując Roilei jako osobę poszkodowaną na podstawie informacji o tym, że odchodzi z serwera. Zbyt wiele było przypadków, w których gracze nieustannie wyzywali wybrane osoby i niejako wymuszały na nich odejście z Hapla bez większego powodu."

W tej sprawie wina leży po obu stronach, żadne z was nie powinno zachowywać się w takowy sposób. Dlaczego odpisuję ja, a nie robi tego WhoAreYou? Chciałabym przypomnieć o sytuacji, gdy pewien gracz na serwerze pół roku temu czuł się bardzo źle z tym, że ktoś dokuczał mu w IC z powodów OOC, ale i również prywatnie, z czym po prostu do mnie napisał. Pozostawiam kolejny raz tę samą odpowiedź, która pojawiła się na ogłoszeniach discorda Hapel. 

[Obrazek: Zu5wMbK.png]


Wysyłanie różnorakich screenów wyjętych z kontekstu to najgorsza rzecz, której się dopuszczacie, a ta mogłyby ustawić szalę zwycięstwa w tej wojnie po waszej stronie. Uważam, że jest to bardzo dziecinne, a wy, jeżeli chcecie to potraficie znaleźć odpowiednie podejście do danej sprawy. Nie chcę wnikać w to, czy się przyjaźnicie, czy nie, jednakże nawet, jeśli nienawidzicie siebie, powinniście przemyśleć, czy warto jest się tak zachowywać. Nie uważacie, że najzwyczajniej w świecie zakończenie znajomości jest dobrym pomysłem? Bez kłótni, bez żadnych złości. Robicie nie tylko serwerowi, ale i sobie samym pod górkę.

Kolejno, nie rozumiem dlaczego pojawiła się tutaj wzmianka o postaciach Roilei oraz ich orientacji seksualnej. Nie odnosi się to w żadnym stopniu do apelacji, a raczej jest tutaj tylko po to, aby go ośmieszyć. Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat. 

Jako moderatorka serwera, ale i również osoba społeczności haplowej nie mam zamiaru pozwolić na to, aby szerzyć tutaj jakąś nagonkę z jednego gracza na drugiego. Nie stoję po żadnej z waszych stron, ale chciałabym, aby moja odpowiedź została odebrana jako ostrzeżenie, również z tym, co pojawiło się na screenie wyżej.

Proponuję wam jedynie próbę rozwiązania problemu przez rozmowę, nie jestem osobą, która powinna uczyć was jak żyć, ale zastanówcie się nad tym, co napisałam.
Daję wam wybór, albo się pogodzicie i zaprzestaniecie zachowywać się w taki sposób i kara będzie mniejsza, rozdzielona na waszą dwójkę, a jeżeli nie uda wam się dojść do żadnego konsensusu kara będzie taka sama dla jednego i drugiego. Odezwijcie się do mnie w sprawie swej decyzji.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.