Witaj!

Podanie na Ucznia
Adrien05
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Lis 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Lucas Ramsey
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Lucas jest miłym, pomocnym chłopakiem, który zawsze pomaga ludziom w potrzebie. Nie potrafi przejść obok potrzebującego obojętnie. Te ceche prawdopodobnie odziedziczył po matce , która także jest bardzo pomocna. Jest on też inteligenty. Tak jak większość nastolatków, nie zbyt lubi się uczyć, natomiast gdy coś go zainteresuje, stara się być w tym jak najlepszy. Jest więc ambitny. Jest przyjacielski, jego przyjaciele zawsze mogą na niego liczyć. Niestety jest nieśmiały, nienawidzi wystąpień publicznych i być w centrum uwagi. Ma jeszcze jedną wade - jest strasznie leniwy.
Wygląd postaci: Lucas jest dość szczupły i wysoki, jak na swój wiek. Ma krótkie, blond włosy i piękne, błekitne oczy. Zazwyczaj ubiera się tak, aby było mu wygodnie - czyli kocha nosić dresy. Zazwyczaj są one koloru czarnego, niebieskiego, podobnie bluza czy koszulka. Jest dość przystojny, lecz niestety ma dość duże problemy z trądzikiem... 
Historia postaci: Dzieciństwo - Lucas bardzo dobrze je wspomina! Codziennie bawił się ze swoim rodzeństwem - Davidem i Nickiem. Jego ulubioną zabawą był chowany. Mógł się w to bawić cały dzień. Niestety rodzeństwo się wyprowadziło, a Lucas przestał żyć beztrosko. Musiał zacząć chodzić do szkoły, uczyć się. Stracił rodzeństwo do zabawy, więc po szkole strasznie mu się nudziło. Pewnego dnia postanowił pójść do wolontariatu, tak jak jego matka. Pokochał to. Wtedy odkrył, że pomoc innym sprawia mu radość. Objawienie mocy nie było niczym niezwykłym - wszyscy w jego rodzinie byli czarodziejami, więc nawet przez głowę mu nie przeszła myśl, że może być charłakiem. Jego moce ujawniły się podczas wypełniania obowiązków domowych. Nienawidzi tego robić, więc poszedł do rodziców. 'Moje rodzeństwo nie musiało zmywać' mówił rodzicom. Tak zaczęła się kłótnia. Mówił, że przecież mogą kupić zmywarkę, mogą pozmywać naczynia magią, jednak oni w ogóle go nie słuchali. Wkurzył się i to bardzo... Zaczął na nich wrzeszczeć co nie zdarzało się zbyt często. Nienawidzi kłócić się z nikim. Gdy miał wrócić do swojego pokoju, aby trochę ochłonąć, popatrzył na naczynia i nagle stało się coś magicznego. Wszystkie naczynia wybuchły. Lucas stał zdziwiony i nie wiedział co się właśnie stało. Po chwili uświadomił sobie, że to przecież on musiał spowodować wybuch. Jest czarodziejem!  List z Hogwartu, tym się stresował o wiele bardziej. Gdy przyleciała sowa z listem, Lucas zbierał sie na spotkanie z przyjaciółmi. Już miał wychodzić, gdy przez okno wleciał list. Serce stanęło mu w gardle, gdy zobaczył skąd i do kogo ten list jest. Powoli otworzył list i zobaczył w nim, że został przyjęty do Szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart. Znalazł też listę zakupów. Od razu pobiegł z listem do rodziców. W nocy rozmyślał nad tym co go czeka. Przecież będzie musiał zamieszkać w Hogwarcie, straci kontakt z przyjaciółmi. Co prawda będzie mógł spotykać się z nimi, gdy w szkole będzie wolne, ale i tak był smutny... Pomyślał też, że będzie musiał zrezygnować z wolontariatu, chociaż w Hogwarcie pewnie bedzie jakiś wolontariat. Znajdzie pewnie też nowych przyjaciół. Bał się też wyboru domu i miał nadzieje, że bedzie to Ravenclaw... Wyprawa po rzeczy do szkoły nie trwałą zbyt długo, bo Lucas nie lubi chodzić p sklepach. Pierwszym sklepem jaki odwiedził był sklep z różdzkami.  Następnie poszedł kupić podręczniki. Najbardziej sposobał mu się podręcznik do ONMS. Na koniec kupił szate oraz kociołek i sowę - nazwał ją Ryuu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej, nazywam się Lucas Ramsey. *Uśmiecha się do pomocnika, a po chwili pyta.* A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(*Spogląda na pomocnika* Hmm *Przez chwilę się zastanawia po czym stwierdza* Na pewno w Warszawie, *Uśmiecha się szeroko.* ale nie mam zielonego pojęcia gdzie... 
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Od razu bierze talerz i wpatruje się w zupę* Mam nadzieję, że nie jest trująca! *Uśmiecha się i czeka na reakcje pomocnika*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: z internetu

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#2
Podanie wstrzymane.
Niech cechy charakteru nie będą wyliczanką, rozpisz się troszeczkę, dlaczego twoja postać akurat jest miła, co nią kieruje, że taka jest! 
To samo z opisem, postaraj się napisać nieco więcej. Jak się ubiera, czy ma jakieś cechy charakterystyczne.
W historii postaci zawrzeć powinieneś dzieciństwo, objawienie mocy, otrzymanie listu z Hogwartu oraz wyprawę na ulicę Pokątną, aby zdobyć najpotrzebniejsze rzeczy do szkoły.
Pomocnik został wypełniony w niepoprawny sposób. Nie piszemy nawiasów kwadratowych w czynnościach, które wykonuje postać. Przeczytaj poradniki, pomogą ci zaznajomić się z naszym serwerem - PORADNIK RP  , PORADNIK JAK ROZPOCZĄĆ GRĘ , SŁOWNICZEK RP

Powodzenia!
(Jak klikniesz na zielone teksty to przeniesie cię do poradników)
Adrien05
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Lis 2019
0
#3
Moge to edytować czy musze od nowa pisać?
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#4
Edytuj to podanie. :-)
Napisz tylko nowy post, gdy skończysz.
Adrien05
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Lis 2019
0
#5
Skończyłem

A, jednak nie. Jeszcze wyprawa po zakupy...

Skończone
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#6
Podanie wstrzymane.
Większość jest w porządku, jednakże nie wydajemy 100% czystości krwi bez zgody. Musisz być wtedy w jakimś rodzie, lub napisać o takową zgodę na panelu. Jestem w stanie zaproponować ci 0%, 50%, 75%. Polecam ci na początek 50%, wtedy najłatwiej będzie ci edytować podanie. Smile
Dodatkowo, objawienie mocy powstaje na wskutek silnych emocji, jako przykład mogę ci powiedzieć, że masz postać dziewczynki, a ta z powodu, że bardzo zdenerwowała się na mamę po kłótni, sprawiła, że okno w kuchni pękło.
Możesz jeszcze usunąć wzmiankę o różdżce, a raczej jej rodzaju, ponieważ na serwerze posiadamy komendę /rozdzka, dzięki której wylosujesz sobie wszystkie informacje na jej temat. Taki smaczek do gry. ;-)
Myślę, że gdy edytujesz te fragmenty, podanie będzie w porządku. Przeczytam je jeszcze wtedy ostatni raz i w razie czego napiszę, czy wszystko ok. Smile
Jeżeli masz jakieś problemy z podaniem, napisz do mnie na discordzie - Hachi#7487
Adrien05
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Lis 2019
0
#7
Edytowałem
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#8
Podanie zaakceptowane!
Trafiasz do Hufflepuff!

Na ./helpop zgłoś się po rangę ucznia! Smile
Wyjaśnię ci coś tylko na serwerze w sprawie pomocnika.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.