Witaj!

Rozdział 1 - Historia Hapla | Podsumowanie
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#8
Za dużo tutaj gadać nie mogę, bo nie mając żadnej postaci w Hogwarcie, właściwie żadnego udziału w tamtejszej rozgrywce nie brałam. Proponuję za to przy kolejnym rozdziale i kolejnych narracjach na chwilę odstawić ten biedny Hogwart, który zawsze jest przez wszystkich atakowany i rozruszać trochę świat dorosłych. Z mojej strony (i pewnie jeszcze jakiejś garstki graczy) mile widziane by były akcje prowadzone nie tylko w Hogsmeade i MM, ale wreszcie jakieś większe wydarzenia tam, gdzie nie gra albo nikt, albo max. 2-3 osoby - miejsca takie, jak Ottery, River Heights etc. mają według mnie świetny potencjał do rozegrania tam naprawdę ciekawych rzeczy.


Editne i dodam, że w czasie narracji na serwerze było nawet i 50 osób naraz, ale po tym, jak odzyskano Hogwart, ta liczba zmalała do prawie takiej samej miernoty, jak sprzed rozdziału (no oczywiście nie jest tak źle, ale też należy wziąć pod uwagę, że w pierwszych dniach wakacji IC zawsze jest więcej osób). Po "zakończeniu" rozdziału można zostawić graczom jeszcze jakieś zagadki, ślady, czy cokolwiek, co nie będzie wymagało ze strony moderacji jakoś przesadnie dużego zaangażowania (i.e. takiego, jak w czasie samej, "właściwej" narracji). To już może trochę ambitniejsze sprawy, ale można też uprzednio dokładniej planować kolejne rozdziały, by po zakończeniu jednego gracze mogli już odnajdywać jakieś zagadki dotyczące kolejnego. Myślę, że to by pomogło utrzymać średnią liczbę graczy w najaktywniejszych godzinach na nieco wyższym poziomie.
viper wroc



Wiadomości w tym wątku
RE: Rozdział 1 - Historia Hapla | Podsumowanie - przez ambi - 10.02.2020 23:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.