Witaj!

Corvus Meaddl | Uczeń
YelaFox
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#1
[Obrazek: iAOBwcb.png]
|--+ Podstawowe Informacje +--|


Jeśli chcesz wiedzieć - spoko. Skoro moje imie już znasz, przejdźmy do początku. Urodziłem się w Londynie, dokładniej szesnatego lipca. Rodzice? Cassiopeia Lestrange i Dracon Meaddl, ale obu nie mogę nazwać rodzicami, matka zawinęła się gdy byłem bobasem, a o ojcu nie wiedziałem do niedawna. Wychował mnie za to Vergil Meaddl, to jego mogę traktować jako tatę. Moją bliźniaczką jest Narcissa Lestrange. I tak, pomimo różnic nazwisk, jesteśmy bliźniakami. Mam również siostrę przyrodnią, Lenę Meaddl. Dalej, gdy miałem jedenaście lat zacząłem uczęśzczać do szkoły, tam zostałem przydzielony do domu Salazara Slytherina. W drugiej klasie dostałem odznakę prefekta. Dotrwałem z nią do końca trzeciej klasy, bo szurnięty opiekun domu nie wiedzieć czemu mi ją zabrał. Potem zostałem kapitanem drużyny ślizgonów, sam grając na pozycji szukającego oraz podjąłem się bycia redaktorem naczelnym szkolnej gazetki. Obecnie jestem na roku szóstym, dalej pełnięfunkcję kapitana, a dalsze losy? Kto wie co się jeszcze przydarzy.


|--+ Inne +--|
➳Patronus: Umiejętność nieopanowana
➳Deportacja: Umiejętność nieopanowana
➳Zwierciadło Ain Eingarp: Corvus razem z najbliższymi mu osobami, dopełnienie obietnicy, że po hogwarcie on i znajomi dalej będą utrzymywać kontakt.
➳Bogin: Powrót jego matki - Cassiopei, nie jest to koniecznie tylko jej powrót, a bardziej jego skutki

Now would you pray before you twist the knife?
Yeah, would you take my hand and take a life?
I'm too damn young to give up on the night
I'm used to the darkness, I'm used to the darkness
I'm just a man, I'm only flesh and bone
I can't blame it back on everything I've done
And now there's no-one else left to love
I'm used to the darkness, I'm used to the darkness
[Obrazek: SlBkofy.png]


"Human beings are incredibly vulnerable creatures. Personality is largely molded around how people hide, protect, or defend what they feel is a personal core weakness. The first thing you have to do is recognize the other person's vulnerability."

Prostak, niemiły dzieciak, który obraża wszystko, wszedzie? Nah. To tylko durne pozory, które młody Meaddl próbuje stwarzać - często nieświadomie. Po prostu lepiej jest mu żyć mając taką opinie, a niżeli jakby każdy znał jego kruche i delikatne wnętrze.Jest w miarę ...niespokojnym dzieciakiem, często działa pod wpływem emocj, u którego ciekawość przeważa wszystko inne, a pewność siebie czasem prowadzi go na manowce - bywają sytuacje, kiedy Corvus brnie dalej w kłótnie nawet jeśli nie ma racji i dobrze o tym wie, próbuje wtedy znaleźć szybkie asy w rękawie.  Zdolny do dążenia po trupach chłopiec nie ma jednak problemów z pokazywaniem swoich emocji, jedynie wstydzi siębardzo płaczu, który (jego zdaniem) nie jest okej i po prostu zmiękcza człowieka. Kieruje się sprytem i podstępnością, a przebiegłość tylko dodaje mu dodatkowy atut, który..jak się nie trudno domyśleć - czasem wykorzystuje. Stara się samemu radzić w niektórych sytuacjach nawet, jeśli wie, że może polegać na swojej bliźniaczce - Narcissie, która jest jedną z dwóch najwazniejszych osób w jego życiu, drugą jest jego ojciec. Jest strasznie zachłanny, co czasem może nie być dobrą cechą. Chęć uzyskania wielu rzeczy czasami i dekoncentruje chłopaka i zbija z tropu, gubiąc go w lesie z różnymi drogami. Strasznie łatwo przywiązuje się do ludzi, co może mieć zarówno dobre skutki, wpływające na dalsze relacje  bądź odwrotnie. Zdarza mu się być lekkim narcyzem, nie ukrywajmy, ale dzięki bogu nie jest to aż takie rażące.

[Obrazek: original.gif]

Przechodząc do wglądu, zacznijmy od blond włosów chłopaka, które są zazwyczaj króko ścięte, jednak tak, aby można było dowolnie sobie modelować fryzury. Bardzo istotny element jego wyglądu, poświęca na ułożenie fryzury bardzo długi czas.  Jest to jego strasznie czuły punkt, nienawidzi, jak ktoś nieproszony dotyka jego włosów - czuje wtedy swego rodzaju zagrożenie. Przechodząc niżej, widzimy nieco ciemniejsze niż włosy brwi, które są ozdobieniem dla ciemnych, szarych oczu, które niesamowicie kontrastują z blond włosami oraz jasną cerą chłopaka. Corvus nie jest wysoki, raczej można stwierdzić, że jest wzrost jest bardziej przeciętny, na pewno nie jest niziołkiem ani wielkoludem. Jest dość szczupły oraz ma bardzo dobrą sylwetkę przez treningi sprawnościowe, które w dzieciństwie fundował mu ojciec.


So look me in the eyes
Tell me what you see
Perfect paradise
Tearing at the seams
I wish I could escape
I don't wanna fake it
Wish I could erase it…”

[Obrazek: CxKI.gif]

|--+Ciekawostki+--|

Ma małego swira na punkcie swoich włosów, a właściwie fryzury co mu powoli zaczyna przechodzić.
Posiada Kappe o imieniu "Akainu". Dzięki temu, że wychowywał się z nim większośc dzieciństwa potrafi nieco język japoński.
Zazwyczaj gdy jest zdenerwowany uwielbia sobie usiąść w pobliżu drzew i obserwować przyrodę.
Uważa, że aranżacja małżeństw to totalne głupstwo. Osobiście nigdy by się na to nie zgodził, możliwe, że wynika to z jego zainteresowania płcią męską.
Uwielbia żuć balonówki Drooblego, jednak nie pochłania ich w takim stopniu jak jego siostra.
Ma na ciele parę blizn, mniejszych bądź większych, które normalnie nie są zbytnio widoczne - większość nich zasłaniają ubrania.
U Corvusa można zauwazyć wiele elementów biżuterii, wisiorek z zawiniętym wężem w kształcie litery “M”, naszyjnik w kształcie kropli, która swoja barwę zmienia od humoru, wisiorek z klapką i naszyjnik z perłą, która świeci przy bliskiej osobie.
Zazwyczaj jego czarne oczy są zasłonięte przez okulary przeciwsłoneczne. Jest to swego rodza pewien nawyk, nosi je nawet gdy nie jest to koniecznie, gdy nie ma słońca lub jest chociażby zima. 

|--+Relacje+--|


[Obrazek: Wlws1UW.png]


|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--
[Obrazek: v3ofMy4.png]

|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--


[Obrazek: i6DLCwB.png]


|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--
[Obrazek: kARYeai.png]

|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--


[Obrazek: tfw6IM6.png]


|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--
[Obrazek: 4qTXrQ4.png]


|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--


[Obrazek: t4jZNit.png]


|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--


[Obrazek: Vl5XVLi.png]


|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--


[Obrazek: OOCQ94q.png]


|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--



[Obrazek: BHnm8fZ.png]


|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--


[Obrazek: 8z3UQlu.png]


|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--



[Obrazek: XPp6aQC.png]


|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--|--+--


[Obrazek: JNCj6nS.png]

Postać odgrywana od:  Lutego 2020r
Nick:
Corvus_
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Piękny słodziak biere go ile kosztujesz?
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#3
CzarnaMoc napisał(a): (06.03.2020 23:05)Piękny słodziak biere go ile kosztujesz?
juz zajety emilka
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#4
corvus blagam prosze......
YelaFox
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#5
Lekka aktualizacja, zmiany w relacjach i dopiski w historii pisanej w formie akcji.
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#6
kolejny gej do kolekcji
macuieh
maciej



Pracownik Hogwartu

Posty: 32
Tematy: 4
Kwi 2019
64
#7
kanciastomordy
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#8
syczy
YelaFox
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#9
Aktualizacja
Sebascân
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 4
Lip 2019
27
#10
Ładna kp szkoda ze stracil prefekta no ale za te oko mu sie nalezalo........ Sad



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.