Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#1
[IC]
Imię i nazwisko: 
Charles Yrell
Wiek:
20 lat
Miejsce urodzenia:
Szpital św. Munga, Londyn. Wielka Brytania.
Wykształcenie:
Podstawowe, Hogwart.
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel OPCM.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
   
**W godzinach wieczornych, do dyrektora placówki hogwardzkiej, przyleciała śnieżnobiała sowa, która trzymała kopertę z listem w dziobie, która zapieczętowana była herbem rodu Yrell.**
Szanowny Panie Lestrange,
Już od dłuższego czasu zastanawiałem się nad powrotem do zamku w roli nauczyciela i tylko czekałem, aż zwolni się upatrzone miejsce, więc niezmiernie się cieszę, że wreszcie mogę napisać do Pana ten list. Bardzo tęsknię za zamkiem i jego przyjemną atmosferą, w której zresztą dane mi było się wychować - jak każdemu z nas. Jednak przejdźmy do samej posady nauczyciela OPCM. Już od małego fascynowała mnie dziedzina zaklęć, a podczas mojej edukacji w zamku, niezmiernie przykładałem się do nauki i notowałem każdą lekcję, by potem sumiennie móc ją sobie powtarzać. Tym samym otrzymywałem wybitne wyniki nie tylko w samej nauce, ale i otrzymałem takowe na egzaminach końcowych, co zapunktowało później przy zdobyciu posady aurora. Sama moja rozwijająca się aurorska kariera, umożliwia mi posiadanie dodatkowej wiedzy. Rozprawianie się z przestępcami nie jest mi obce, więc z łatwością to wszystko mógłbym przekazać swoim przyszłym uczniom, którym na pewno przyda się nie tylko teoria, lecz i praktyka, która pozwoli im w przyszłości osiągnąć efektywne wyniki w nauce, a może i nawet uratować komuś życie. Nie oszukujmy się, żyjemy w niebezpiecznych czasach, kiedy to coraz częściej słyszy się o nowych grupach przestępczych, czy atakach na czyjąś osobę, bądź instytucję. Mi samemu aktualnie urodził się właśnie syn, więc wiem jak bardzo rodzice mogą się bać o własne dzieci. A czym innym mogą się obronić te właśnie dzieci, jak przekazaną wiedzą i próbą wyćwiczenia jej w praktyce? Przewiduje w programie nauczania nie tylko wbijanie do głowy formułek, ale także lekcje, gdzie będziemy ćwiczyć poszczególne zaklęcia, by w przyszłości mogły one jedynie służyć.
Zresztą samo prowadzenie zajęć umożliwiłoby mi spojrzenie na świat z nowej perspektywy - perspektywy uczniów, gdzie każdy z nich na pewno postrzega coś na swój własny sposób. A to dałoby rozwinąć się i mi, czym zapunktowałbym w pracy aurora.
Z wyrazami szacunku,
Charles Yrell.
   
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
OWUTEMy - Powyżej Oczekiwań
SUMy - Zadowalający
   
[OOC]
Nick w grze:
Kulif.
Czy masz jeszcze inne konta?:
Mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie?:
Nie, pracowałem jedynie na posadzie pielęgniarki w Hogwarcie.
Argumentacja OOC:
Już od początku kreowania postaci Yrella myślałem, nad podjęciem jakiejś posady nauczycielskiej - głównie w dziedzinach zaklęć, ponieważ w tym kierunku chciałem go usadzić. Pierwszy cel został już osiągnięty, a moja postać objęła stanowisko aurora. Do następnych działań niestety muszę poczekać jeszcze parę miesięcy, ponieważ moja postać jest jeszcze zbyt młoda, by mogła mi zostać zaakceptowana zgoda na dodatkową umiejętność, ale uważam że jak na ten wiek, postać jest bardzo dobrze rozwinięta. Jednak ja chciałbym dodatkowo nabrać nowego doświadczenia i sprawdzić się w zupełnie nowej roli, co dałoby mi możliwość spojrzenia na świat RP z nieco innej perspektywy. Jak mówiłem, posiadam wystarczającą wiedzę, opierającą się nie tylko na różnych stronkach, ale i samych notatkach, bym mógł przeprowadzić produktywne lekcje - to samo z czasem, mam go wystarczająco, by wszyscy byli zadowoleni. A jak wiadomo, dotychczasowy nauczyciel był ostatnimi czasy nieaktywny w rozgrywce. Uważam,  że moja postać idealnie sprawdzi się w roli nauczyciela, bazując na jej charakterze, a i dzięki temu, mógłbym ją nieco bardziej rozwinąć, przez interakcję z innymi uczniami Hogwartu.
Nazwa Discord:
Kulif#7192



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.