Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
kubsonek511
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Mar 2020
0
#1
Imię i nazwisko: Jacob Palmer
Miejsce urodzenia: Szpital św. Tomasza w Londynie 
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: (UWAGA!] 
Charakter Jacoba jest dość ciekawy ponieważ ma w sobie cechy niesamowite które opisze je tutaj. Najbardziej jest odważny i męski dlatego, że nikogo i niczego się nie boi. Bardzo jest szczery dlatego, że nigdy nie kłamie i zawsze mówi prawdę. Lojalny dlatego, że jest uczciwy i rzetelny w stosunkach z ludźmi. Bardzo jest sprawiedliwy bo każdego traktuje równo i każdego karze i wynagradza tak jak trzeba. Na nikogo nie jest zły bo trzyma nerwy na wodzy. Jest bardzo gadatliwy.
Wygląd postaci:
Jacob jest to dość wysoki chłopak mierzący około 150 cm wzrostu, jego twarz jest podłużna. Na niej jego nos jest średni jak a usta średnie i zawsze ukazuje się na nich uśmiech. Najbardziej są widoczne jego zielone oczy a wyżej krótkie blond włosy które są poukładane. Ubrany jest głownie w dzinsy luźną bluzę jak i trampki w ważne okazje i uroczystości zakłada smoking w szkole chodzi w szatach domu w jakim się znajdzie. Waga jego jest dopasowana do wieku w jakim się znajduje.
Historia postaci
Zacznijmy od samego początku... Jest to ciepły letni wieczór kiedy to przyszłej matce odchodzą wody. Ojciec szybko z nią ruszył do szpitala Św. Tomasza gdzie się urodziła syna o imieniu Jacob urodzony został w terminie. Po spędzeniu 3 tygodni w szpitalu wrócili do domu z nowym członkiem rodziny, w środku czekała reszta rodziny na powitanie jego. Same jego dzieciństwo było przyjemne dostał on w szczęśliwej rodzinie często spędzał sporo czasu ze swoimi kuzynami i siostrami na zabawach z nimi. W wieku 7 lat znosząc zaległe talerze z góry potknął się na schodach przy okazji zbijając je ale on nie upadł na kawałki porcelany a zawisł nad nimi lekko zdezorientowany po jakimś czasie przypomniał sobie słowa rodziców i kim jest. Od tego czasu nie mógł się doczekać wyjazdu do Hogwartu. W wieku 11 lat dostał list o treści:
Szanowny Panie Price,
Mamy zaszczyt poinformować Pana, że został Pan przyjęty do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart.
Dołączamy listę niezbędnych książek i wyposażenia.
Rok szkolny rozpoczyna się 1 Września. Oczekujemy pańskiej sowy nie później niż 31 lipca.
Z wyrazami szacunku,
Dyrekcja.
Ucieszony poszedł do rodziców i im powiedział.
1 września poszedł z rodzicami na ulicę pokątną i kupił potrzebne rzeczy i swoją pierwszą różdżkę.
A potem poszedł na peron 9 i 3/4 i pojechał do hogwartu.
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
[i](Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie jako twoja postać oraz zapytaj ucznia o jego imię i nazwisko)
Cześć nazywam się Jacob. *uśmiechnął się do Stevena* A ty?[/i]
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie OOC)
(Tak, wiem gdzie jest pałac kultury ale nie dokładnie.)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odebrał talerz z zupą i mu się przyjrzał po chwili zaczął zajadać ją.*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Wpisałem w internet minecraft hogwart i wyskoczyła ta strona.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? TAK.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Podanie wstrzymane!

1. Nazwisko Price odpada, gdyż jest ono już znane na serwerze.

2. Rozpisz jeszcze nieco bardziej charakter - żadna osoba nie ma cech idealnie pasujących do danego domu.

3 dni, 3 szanse na poprawę.

(W razie problemów, możesz zgłosić się do mnie na discordzie (Kanaliś#4705) albo prywatnej wiadomości na forum.)
Yare, yare...
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#3
Podanie wstrzymane!

1. Black to nazwisko kanoniczne. Również odpada.

2. A co do charakteru - zamień wyliczanki na pełne zdania.

3 dni, 2 szanse na poprawę.


(W razie problemów, możesz zgłosić się do mnie na discordzie (Kanaliś#4705) albo prywatnej wiadomości na forum.)
Yare, yare...
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#4
Podanie wstrzymane!

1. Niestety znowu nie pasuje nazwisko. Tym razem wziąłeś drugi człon nazwiska aktualnej pani minister.

Napisz mi w prywatnej wiadomości propozycję nazwiska, tam odpowiem czy może być.

3 dni, 1 szansa na poprawę.


(W razie problemów, możesz zgłosić się do mnie na discordzie (Kanaliś#4705) albo prywatnej wiadomości na forum.)
Yare, yare...
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#5
Podanie zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].

Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.