Witaj!

[APELACJA] QonCam
NowyQonCam
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 3
Sty 2020
14
#1
Osoba nakładająca karę: Nie mam pojecia
Powód nałożenia kary: cytuje "-s pa "
Czas trwania kary: Wiecznosc
Opis sytuacji: Pewnego razu Chcialem wejsc na server odgyrwac z moimi przyjaciolmi ktorych bardzo kocham jednak jedyne co zobaczylem gdy kliknalem przycisk graj to Zostales zbanowany i ten dziwny napis [b]"-s pa " wiec smutny musialem grac w jakies inne glupie gry bez moich przyjaciol bo wszyscy lubia hapel i gdyby nie oni to pewnei nie zrozumialbym ze zle gralem na tym serverze[/b]


Argumentacja: Wiem ze bylem okropny odwalalem wyzywalem i zabijalem innych graczy i administracje jednak zrozumialem ze bylo to zle i chcialbym  sobie pograc troche na haplu  bo to bardzo fajny server gralem tam i mialem wiele wspomnien poznalem kilka swietrnych osob kocham was wszystkich prosze dajcie mi unbana bede grzeczny Smile Pozdrawiam administracje servera 
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#2
Tak chcieli mieć dużo graczy, a tu na odrzucenie podania czeka się 2 tygodnie, a na choćby jakikolwiek odpis od administracji pod Apelacją to czeka się prawie 4 miesiące, no niezłe zbieranie graczy...
NowyQonCam
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 3
Sty 2020
14
#3
Admin ja wciaz czekam co mam robic jak moi koledzy graja w hapel to admin prosze odpowiedz prosze prosze plis plis czekam @refresh



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.