Witaj!

[Skarga] Apelacja o cofnięcie akcji.
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#8
Hejka, zostałem oddelegowany by odpowiedzieć w tej apelacji co by rozwikłać wszelkie wątpliwości do kogokolwiek z nas, osób biorących udział w akcji czy też osoby nadzorującej.

Tak więc odnosząc się do punktu pierwszego i dziewiątego:

Poruszane są tutaj dwie z grubsza różne sytuacje, i trochę mi zajęło ogarnięcie co jest napisanie w punkcie pierwszym.

Odnosząc się do wcześniejszej sytuacji, gdy moderatorowa wszystko Hachi. Pojawiliśmy się tam z Tlenem nie z ramienia Tyke, a Tlenusa właśnie. Tyke sam potem się nas pytał skąd się tam wzięliśmy. Jedyne co mam w odpowiedzi to ten screen. Tlenus pozwolił mi go udostępnić.

Akcja, która miała miejsce dnia 11.03 2020r. na moście w RH12 miała miejsce następująco;
Aurorzy pojawili się tam kilkanaście minut przed ustaloną godziną spotkania, któreście Wy umówili z Heather Wrynn, aurorem. Pojawiliście się, zostawiliście świstoklik  i uciekliście, a dokładniej to Lunastra wraz z xjulciax.


Dodatkowa kwestia to nasze śmieszkowanie na discordzie hapla i sugerowanie, że Tyke nam o wszystkim opowiedział, prosze was… Na moście świstoklik pozostawiony został przez Azazello, postać która została wyciągnięta przez Simone Giacalone, stąd zaczęły się śmieszki. Skoro to świstoklik, gdzie może prowadzić jak nie do przysłowiowego “Włocha”.

Zarzuty odnośnie tego, że nie rzuciliśmy żadnego zaklęcia i z góry założyliśmy, że to świstoklik:

Zarzuty odnośnie zrobienia MG przez Tyke, mówiąc nam, że to świstoklik:
Na początku powiedzmy sobie szczerze - kto rozważny dotknie wolno pozostawioną kartkę na ziemi? Jeszcze pozostawioną przez przestępców, ale jeśli potrzebujecie dowodów na tak mocną rozwagę mojej postaci, Alexa Hussaina, proszę, oto akcje gdzie wielokrotnie sam robiłem tego typu sztuczki:

[13.02 2020r.]
[04.03 2020r.]
A co do bombardy - nie została ona rzucona w kartkę, a niedaleko niej. Nie zostało odegrane zniszczenie kartki, jedyne co mogło się z nią stać to odlecieć kawałek od wybuchu co skończyłoby się akcją, że ją łapiemy zaklęciem i przyciągamy.






Odnosząc się do punktu drugiego i czwartego:

Mieliście przeciwko sobie osoby nie tylko w waszym wieku, stąd wzięło się wieloletnie doświadczenie i wiedza kiedy świstoklik można puścić by nie zahaczyć twarzą o bruk. Były tam osoby po 30’tce czy 40’tce, a w swoich latach zapewne nie raz czy dwa łapały świstoklika. Czytając opis z Czary Ognia jasno możesz sobie zobrazować jaki widok was przywitał w piwnicy.

Dodatkowa kwestia jest też ta wasza pułapka zamieniająca w żaby. Średnica ponad 2 metry chyba, 3 pary zębów. No ja też nie wiem czy mieliście pozwolenie na trwałe nas wszystkich i czy to było miejsce gdzie trwałe wbijać można. Gdy sobie takową pułapkę jak na niedźwiedzie zobrazujemy, można śmiało stwierdzić, że to może nawet nogę uwalić.

Punktem zwrotnym był moment gdy zaczęliście się spinać o Eliksir Rubin którego opis jest następujący:

Po POLANIU kogoś tym eliksirem zamienia się on w żabę. Aby przywrócić do postaci sprzed przemiany, musi zostać pocałowany przez jakąkolwiek kobietę lub mężczyznę.

Wy mimo podania tego opisu, wciąż stwierdziliście,, że on sam dostał się do krwiobiegu i zamieniamy się wszyscy w żaby, tutaj wasz temperament uspokoił Tyke kopiujący odpowiedź z Modnem

Jeśli ktoś ma problemy z doczytaniem się, z języku Modno na nasz
“Modno: Nie no trzeba tak jak szklanke wody wylać na kogos nie fiolke nie krople”
“Tyke: A jak się dostanie do krwi to zadziała?”
“Modno: Nie, trzeba polac ile razy mam powtarzac”






Odnosząc się do punktu ósmego:

To, że informacja widnieje jedynie na discordzie aurorów, co za tym idzie wg. Twojego myślenia - tylko aurorzy o tym wiedzą, nikt inny. No nie… Tu poruszę taką kwestię, że może istnieć ktoś taki jak “kret” wyciągający informację, albo ktoś chcący współpracować z jakiegoś powodu z innymi osobami bo mają jakiś wspólny cel.






Odnosząc się do punktu dziesiątego, screena:

[Obrazek: 8tiSX2L.png]

Pozwolę sobie tutaj obronić PWWP, czyli Luke White. Wszedł ona na konto Budowniczego by postawić wam skrzynki, by żadne itemy wam nie zniknęły, to chyba jest oczywiste. Akcję odegrał nie do któregokolwiek z was, a do narratora TheStar który odgrywał innych więźniów, odgrywając, że krzyczą coś, stukają kubkami o kraty itd. To, że jesteś głową organizacji, nie oznacza, że powinnaś się wypowiadać za nich. Uwierz - sporej ilości rzeczy nie wiesz co się działo.






Odwołując się do punktu jedenastego:


Nasze akcje nie są wykonywane “na kolanie”. Za każdym razem wysyłamy sobie listy by się w jakimś celu spotkać, coś obgadać na gruncie zawodowym lub prywatnym, robimy to średnio co parę dni. Nie pokaże Ci screenów naszych rozmów bo doszłoby na 100% do MG, nie jestem też to tego nawet w najmniejszym stopniu zobligowany. Z pewnością Moderatorzy mogą potwierdzić moje słowa w tej kwestii, że odgrywamy sobie ze sobą.

Co do akcji w banku, nie było mnie tam, o niczym nie wiem, to bardziej do Siemowita który to bankiem zarządza, Arcanusa który sam się przyznał do błędu i poprosił o bana, oraz samego Tyke który nadzorował wszystko i sprawował pieczę jako Moderator.


To wszystko co miałem do przekazania, dziękuje za uwagę i liczymy na sprawiedliwe rozstrzygnięcie sporu przez Administracje. Jest to też nasza ostatnia odpowiedź w tej sprawie, więc prosimy ekipę o sprawdzenie i podjęcie decyzji.

Pozdrawiamy
Aurorzy.pl



Wiadomości w tym wątku
RE: [Skarga] Apelacja o cofnięcie akcji. - przez kiter96 - 13.03.2020 00:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.