Witaj!

[Skarga] Apelacja o cofnięcie akcji.
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#17
Po raz kolejny zostałem przywołany do wątku, a więc postanowiłem się wypowiedzieć.

Nie rozumiem w jaki sposób mój ban się odnosi do sytuacji z kartką. Czy to jest próba ocenienia wielu osób przez mój indywidualny czyn? Indywidualny, nie indywidualny bo byłem w porozumieniu z osobą, której to podobno to PG zaszkodziło w rozgrywce, żebym mógł ponieść konsekwencje. I nie chodzi mi tutaj o Siemowita, który sam przyznał, że nie czuje się poszkodowany.
Ale to tak samo Tyke jakbym ja miał oceniać twoich przyjaciół po twoim toksycznym zachowaniu wobec niektórych osób poza widoczną i oficjalną stroną tego serwera. Chyba byśmy wszyscy tego nie chcieli, dlatego nie zrzucajmy odpowiedzialności na niewinne osoby, zwłaszcza jak już kara została wymierzona.

Oczywiście nie musisz a nawet nie powinieneś informować graczy o faktach, o których oni wiedzieć nie powinni. Ale za to powinieneś odegrać poprawną reakcję (na zaklęcie Bombardy Maximy), czyli zniszczenie świstoklika a nie uporczywe stanie po stronie przeciwników i tworzenie sytuacji, w której to oni mają wielkie szczęście. Ze spisu zaklęć wiemy jak silne i destruktywne potrafi być to zaklęcie. Uważam za nierealistyczne zniszczenie mostu a przetrwanie kartki będącej w epicentrum zaklęcia (która jako przedmiot zaklęty jest wyraźnie delikatna na jakikolwiek wpływ magii).

To w jaki sposób się wypowiadasz to twój wysiłek, ale dalej jesteś odpowiedzialny za to jakie informacje podajesz i w jaki sposób. Wydaje mi się, że gracz, z którym pisałeś o liście uznał, że nie ma o co się kłócić, kiedy kartka i tak została zniszczona, ponieważ tak zinterpretował twoją prostą wypowiedź. Dał sobie widocznie spokój.

Przy okazji odniosę się do jeszcze jednej rzeczy.

"[17:18:56] [Client thread/INFO] [TabbyChat]: [CHAT] [OOC] [WhoAreYou]: (Kiedy jesteś poszukiwanym?"
[...]
"[17:20:02] [Client thread/INFO] [TabbyChat]: [CHAT] [OOC] [Tyke]: (D X Poszukiwany chlop przeszedl obok calego personelu Gringotta
[17:20:04] [Client thread/INFO] [TabbyChat]: [CHAT] [OOC] [Tyke]: (mam dosc"

kiter96 napisał(a): (13.03.2020 00:39)To, że informacja widnieje jedynie na discordzie aurorów, co za tym idzie wg. Twojego myślenia - tylko aurorzy o tym wiedzą, nikt inny. No nie… Tu poruszę taką kwestię, że może istnieć ktoś taki jak “kret” wyciągający informację, albo ktoś chcący współpracować z jakiegoś powodu z innymi osobami bo mają jakiś wspólny cel.

Nie można kwestionować tego, że kret może istnieć. Ale czy ten kret poinformował swój personel o tym aby zatrzymać osoby jakie są poszukiwane przez aurorów? Gracze nic na ten temat nie wiedzą, jednakże są jeszcze pracownicy IC, ale skąd oni mają wiedzieć, jeśli nawet pracownicy OOC o tym nie wiedzą? Byłoby to nadużycie NPC.
Ale został jeszcze jeden aspekt tej sytuacji, któremu należałoby się przyjrzeć. A mianowicie odegranie akcji informowania. Czy było cokolwiek takiego wykonane? O tym może wiedzieć tylko sam Emil.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲



Wiadomości w tym wątku
RE: [Skarga] Apelacja o cofnięcie akcji. - przez TestingNow - 14.03.2020 15:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.